Recenze a test Hyundai HLP 32T370 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Hyundai HLP 32T370

63,3 % Celkové hodnocení
 • Dostupná cena
 • Nižší kvalita obrazu
4 500 Kč Orientační cena
 • 1,8/10
  Hodnocení funkcí
 • 6,5/10
  Hodnocení konektivity
 • 8,1/10
  Hodnocení spotřeby
 • 8,0/10
  Rozlišení a výkon reproduktorů
 • 63,3 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje 

Televize Hyundai HLP 32T370 s úhlopříčkou 32 palců nabízí rozlišení 1366 x 786 px. Ačkoliv televize s menší úhlopříčkou obecně nepotřebují pro kvalitní zobrazení extrémně vysoké rozlišení, lze tuto hodnotu považovat za podprůměrnou a může se negativně projevit do výsledné kvality zobrazení. O kvalitu zvuku se starají reproduktory s výkonem 12 W poskytnou dostatečně kvalitní ozvučení. Rozměrově televize nijak nevybočuje z normálu a řadí se do průměru televizí s podobnými úhlopříčkami. Váha 5,3 kg pak znamená hodnotu, která je běžná a běžně fyzicky zdatným jedincům by tak neměly dělat problémy ani přesuny a častá manipulace se zařízením

Parametr Tento produkt
Výrobce

Hyundai

Typ obrazovky

LED

Rozlišení obrazovky (px)

1366 x 768 (HD ready)

Úhlopříčka (")

32

Obnovovací frekvence (Hz)

50

Typ tuneru

DVB-T, T2, C

Výkon reproduktorů (W)

12

Výška (cm)

44

Šířka (cm)

73,5

Hloubka (cm)

10

Hmotnost (kg)

5,3

Hodnocení konektivity a spotřeby

Televizor se řadí mezi nejvíce úsporné a tomu odpovídá také energetická třída A+. Tomu odpovídá také okamžitá spotřeba 31 W a roční spotřeba 45 kWh. Po započtení průměrných nákladů na elektrickou energii v České republice by vás roční sledování televizoru vyšlo na 180 Kč. Co se týče konektivity, za zmínku stojí především vybavení dvěma HDMI porty a jedním USB konektorem, které slouží k propojení s dalšími multimediálními zařízeními. Naopak bohužel chybí konektor pro připojení LAN kabelu, který slouží k drátovému přenosu internetového signálu.

Parametr Tento produkt
USB

1

HDMI

2

LAN

Ne

Sluchátkový jack

Ano

Energetická třída

A+

Spotřeba (W)

31

Roční spotřeba (kWh)

45

Roční náklady na provoz při sledování 4 hod/den (Kč)

180

Hodnocení funkcí

Hyundai HLP 32T370 nemá funkci Wi-Fi ani 3D, která umožňuje sledování filmu v trojrozměrném formátu. Z tohoto důvodu ji chybí také SMART funkce, která je determinována především možností připojení k internetu. Ačkoliv tuto absenci lze jistě považovat za nevýhodu, u televizorů podobných cenových kategorií se jedná o běžný jev.

Parametr Tento produkt
3D

Ne

Wi-Fi

Ne

Funkce smart

Ne

Časovač vypnutí

Ano

Hodnocení dalších uživatelů

Nejčastěji si majitelé televize Hyundai HLP 32T370 chválí její dobrý poměr ceny ku výkonu a celkovou kvalitu komponent. Naopak za slabinu považují méně přehledné menu a ovládání v uživatelském rozhraní.

Naše hodnocení a závěr

Televize Hyundai HLP 32T370 je modelem nižší cenové třídy. Vyloženě nevyčnívá v žádném ohledu, nabízí spíše průměrnou kvalitu obrazu, zvuku i vybavení funkcemi. Na druhou stranu uspokojí méně náročné zákazníky, kterým nabídne poměrně slušný komfort za nízkou cenu. Pokud nečekáte od televize nic víc, než jen přenos televizního signálu, pak vás Hyundai HLP 32T370 nezklame. Naopak pokud poptáváte více funkcí a obecně lepší vybavení, doporučujeme vám například LG 32LJ610V.

4 500 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Hyundai HLP 32T370 | Hodnocení: 63,3 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Hyundai HLP 32T370

Hyundai HLP 32T370

4 500 Kč Orientační cena