Menu

Hodnocení a recenze tohoto produktu není aktuální, pro aktuální recenze přejděte na nový test televizí.

Recenze televize JVC LT-32V450

8. místo v testu

(hodnocení roku 2016, již není aktuální)

Obrázek televize JVC LT-32V450

Celkové hodnocení: 

4,3 / 5

Klady:

Funkce

Zápory:

Málo uživatelských recenzí, horší dostupnost, průměrné výsledky

8 500 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje

Na osmé příčce naší Top 10 najdete televizi JVC LT-32V450. Svými parametry se televize drží průměru až hrošího průměru. Její rozlišení je 1366 x 768, tedy nejhorší hodnota v našem testu. Frekvencí se také drží spodních hodnot, tedy 50 Hz. Slabší je opět i tuner, tedy DVB-T/C. Průměrně je na tom televize i co do počtu konektorů, USB i HDMI má v obou případech po dvou.

Model od JVC je jednou z menších obrazovek, její úhlopříčka jsem pouze 81 cm (32“). Na výšku měří 44,5 cm, na šířku 73,5 cm a její hloubka je 9 cm. Z našeho testu je jednou z lehčích, váží pouze 5 kg.

Energetické údaje

Spotřebu si tato televize drží poměrně nízkou, řekli bychom lepší průměr. Mezi ostatními najdeme i výrazně energeticky náročnější přístroje, stejně jako televize s podstatně menší spotřebou. Příkon v provozním stavu je u této televize 31 W, příkon v pohotovostním stavu je opět 0,5 W. Patří do příjemné energetické třídy A+, výkon jejích reproduktorů je 12 W.

Funkce a ovládání

Z funkcí, na které jsme se v tomto testu zaměřili, chybí pouze jedna, a to EKO Senzor. Jinak je opět vybavena časovačem zapnutí a vypnutí, stejně jako připojením na wifi a CI+ slotem. USB konektor umožňuje na obrazovce přehrávat média z externího úložiště, na vnější úložiště je také možné prostřednictvím USB nahrávat. Televizi je pochopitelně také možné bez problému připevnit na zeď.

Hodnocení uživatelů a dostupnost

Uživatelů, ochotných podělit se o své zkušenosti s tímto přístrojem, se sešla necelá desítka. Nejde tedy o zcela objektivní zhodnocení větším vzorkem uživatelů, přesto ale zmíníme některé jejich poznatky. Většina hodnotitelů chválila obraz televize, snadné ovládání a její cenu. Negativně potom vnímali místy horší zvuk. U tohoto přístroje opět nastává menší problém s dostupností, televizi v tuto chvíli prodávají pouze zhruba tři obchody, patří k nim ale i léty prověřený prodejce elektroniky.

Naše hodnocení a závěr

Televize JVC LT-32V450 se umístila na osmé příčce s hodnocením 4,3 bodů z 5. Velmi dobře se jí daří z hlediska funkcí, kde je opravdu perfektně vybavená. V ostatních kritériích je ale průměrná, nebo i docela pokulhává. Její spotřeba je průměrná, nevyniká ani pozitivně, ani negativně. Rozlišení a tuner se pohybují spíš pod průměrem, stejně tak zobrazovací frekvence. Nejvíc v testu televizi uškodil nedostatek uživatelských recenzí a horší dostupnost. Přesto nemusí být její koupě nutně špatný nápad. Pokud stojíte o televizi menších rozměrů za příjemnou cenu s kvalitní výbavou, může pro vás tento model být zajímavý. Pokud si potrpíte na lepší rozlišení nebo hledáte něčím výjimečný model, tato televize vás pravděpodobně zcela neuspokojí.

Datum:
Produkt: JVC LT-32V450
Hodnocení: 4.3