Menu

Recenze a porovnání Belatrix Mountine 120

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Vířivky pro 2 osoby

Datum doporučení: Červen 2018

  • Počet trysek
  • Pomalé ohřívání
12 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Vířivka Belatrix Mountine 120 patří k objemově nejmenším modelům na trhu a bud tak ideální pro jednu až dvě osoby. Pojme 500 l vody  a její oválný tvar slibuje příjemnou relaxaci vleže. Voda ve vířivce se s příkonem 1 200 W ohřeje o 1,5°C, některé modely zvládají i 2°C za hodinu. Maximální teplota je potom 42°C, ta je na trhu poměrně obvyklá. Běžné je také napájení 220-240 V, díky kterému můžete vířivku pohánět pomocí běžné elektrické zásuvky. Vířivka se může pochlubit 130 tryskami s výkonem 600 W, což jsou hodnoty běžné i pro větší a dražší modely. Její filtrace je kartušová, jako u většiny mobilních vířivek na trhu, výkon filtrace 30 W patří spíše k nižším hodnotám, běžnějších je 35 nebo i 60 W.

Parametr Tento produkt
Objem (l) 500
Tvar Ovál
Materiál Polyester laminovaný PVC
Napájení (V) 220-240
Příkon topení (W) 1 200
Rychlost ohřevu vody (°C/hod) 1,5
Maximální teplota ohřevu vody (°C) 42
Typ filtrace Kartušová
Výkon filtračního čerpadla (W) 30
Počet vzduchových trysek 130
Výkon perličkové masáže (W) 600

Vybavení a funkce

Ačkoliv je vířivka Mountine výkonnostně spíše slabší, v kategorii výbavy se drží dobrých standardů. Nechybí jí podložka ani vrchní kryt, takže je chráněná z horní i spodní strany. S instalací vířivky vám pomůže funkce samonafukování a instruktážní video, nechybí ani displej k ovládání modelu. Součástí výbavy je navíc také sada na opravu vířivky, pro případ jejího poškození. Některé dražší modely samozřejmě nabízejí i pestřejší výbavu, tato ale jako základ funguje velice dobře. Při instalaci vířivky potom potěší hmotnost 27 kg, se kterou si sám poradí i statnější jedinec. Na výšku potom vířivka měří 0,65 m, na šířku 1,95 m a její hloubka je 1,2 m.

Parametr Tento produkt
Displej Ano
Samonafukování Ano
Manometr Neuvedeno
Vrchní kryt Ano
Podložka na zem Ano
Šířka (m) 1,95
Délka (m) 1,2
Výška (m) 0,65
Hmotnost (kg) 27

Závěr

Mobilní vířivka Belatrix Mountine 120 patří k výkonnostně slabším modelům, na použití pro jednu až dvě osoby ale postačí, pokud se smíříte s pomalejším ohříváním vody. Výbava vířivky není vůbec špatná, není ale ani nejpestřejší. Silnou stránkou modelu je perličková masáž, která potěší počtem trysek i výkonem. Díky kompaktním rozměrům a relativně nízké hmotnost navíc nebude instalace vířivky vyžadovat asistenci většího počtu lidí. Pokud tedy hledáte cenově dostupný model se slušnými parametry, můžeme vám tuto vířivku doporučit. Jestli ovšem hledáte něco s vyšším výkonem a nevadí vám si pár tisíc připlatit, doporučujeme zvážit například model Hanscraft MSpa D-NE02 Nest Delight.

12 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Již se neprodává

Recenze Belatrix Mountine 120

Belatrix Mountine 120

12 000 Kč Orientační cena