Recenze vířivky Belatrix Mountine 120 | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Belatrix Mountine 120

v kategorii Vířivky pro 2 osoby

Klady a zápory

  • Počet trysek
  • Pomalé ohřívání
12 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Vířivka Belatrix Mountine 120 patří k objemově nejmenším modelům na trhu a bud tak ideální pro jednu až dvě osoby. Pojme 500 l vody  a její oválný tvar slibuje příjemnou relaxaci vleže. Voda ve vířivce se s příkonem 1 200 W ohřeje o 1,5°C, některé modely zvládají i 2°C za hodinu. Maximální teplota je potom 42°C, ta je na trhu poměrně obvyklá. Běžné je také napájení 220-240 V, díky kterému můžete vířivku pohánět pomocí běžné elektrické zásuvky. Vířivka se může pochlubit 130 tryskami s výkonem 600 W, což jsou hodnoty běžné i pro větší a dražší modely. Její filtrace je kartušová, jako u většiny mobilních vířivek na trhu, výkon filtrace 30 W patří spíše k nižším hodnotám, běžnějších je 35 nebo i 60 W.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

500

Tvar

Ovál

Materiál

Polyester laminovaný PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

1 200

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

42

Typ filtrace

Kartušová

Výkon filtračního čerpadla (W)

30

Počet vzduchových trysek

130

Výkon perličkové masáže (W)

600

Vybavení a funkce

Ačkoliv je vířivka Mountine výkonnostně spíše slabší, v kategorii výbavy se drží dobrých standardů. Nechybí jí podložka ani vrchní kryt, takže je chráněná z horní i spodní strany. S instalací vířivky vám pomůže funkce samonafukování a instruktážní video, nechybí ani displej k ovládání modelu. Součástí výbavy je navíc také sada na opravu vířivky, pro případ jejího poškození. Některé dražší modely samozřejmě nabízejí i pestřejší výbavu, tato ale jako základ funguje velice dobře. Při instalaci vířivky potom potěší hmotnost 27 kg, se kterou si sám poradí i statnější jedinec. Na výšku potom vířivka měří 0,65 m, na šířku 1,95 m a její hloubka je 1,2 m.

Parametr Tento produkt
Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,95

Délka (m)

1,2

Výška (m)

0,65

Hmotnost (kg)

27

Závěr

Mobilní vířivka Belatrix Mountine 120 patří k výkonnostně slabším modelům, na použití pro jednu až dvě osoby ale postačí, pokud se smíříte s pomalejším ohříváním vody. Výbava vířivky není vůbec špatná, není ale ani nejpestřejší. Silnou stránkou modelu je perličková masáž, která potěší počtem trysek i výkonem. Díky kompaktním rozměrům a relativně nízké hmotnost navíc nebude instalace vířivky vyžadovat asistenci většího počtu lidí. Pokud tedy hledáte cenově dostupný model se slušnými parametry, můžeme vám tuto vířivku doporučit. Jestli ovšem hledáte něco s vyšším výkonem a nevadí vám si pár tisíc připlatit, doporučujeme zvážit například model Hanscraft MSpa D-NE02 Nest Delight.

12 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Belatrix Mountine 120
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Belatrix Mountine 120

Belatrix Mountine 120

12 000 Kč Orientační cena