Menu

Recenze a porovnání Belatrix Welly 150

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Vířivky pro 6 a více osob

  • Vysoký počet vzduchových trysek
  • Vysoká maximální teplota
  • Pomalejší ohřev vody
  • Slabší nabídka funkcí
13 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

V kategorii vířivek pro více než čtyři osoby patří model Belatrix Welly 150 k těm nejobjemnějším. Pokud tedy hledáte rozměrnou vířivku, do které se opravdu pohodlně vleze celá rodina nebo parta přátel, můžeme vám tento model s objemem 1 200 l doporučit. Jeí napájení je standardní, tedy 220-240 V. Tato kruhová vířivka je vyrobená z odolného laminovaného polyesteru. Co se týče příkonu, rozhodně nepatří k nejvyšším, 1 200 W zvládne za hodinu ohřát vodu jen o 1,5°C, což je jedna z nejnižších hodnot, na které u vířivek narazíme. Maximální dosažitelná teplota naopak patří k nejvyšším, topidlo dokáže vodu ohřát až na 42°C. Filtrace je kartušová a filtrační čerpadlo má výkon 30 W, tedy jeden z nižších. Výon perličkové masáže 600 W také patří k nižším, ovšem počet trysek je slušný, u vířivky jich najedeme 130.

Parametr Tento produkt
Objem (l) 1 200
Tvar Kruh
Materiál Polyester laminovaný PVC
Napájení (V) 220-240
Příkon topení (W) 1 200
Rychlost ohřevu vody (°C/hod) 1,5
Maximální teplota ohřevu vody (°C) 42
Typ filtrace Kartušová
Výkon filtračního čerpadla (W) 30
Počet vzduchových trysek 130
Výkon perličkové masáže (W) 600

Vybavení a funkce

Co se týče vybavení, drží se vířivka Belatrix velmi dobře. Nechybí jí displej, bez kterého se takřka neobejdete, stejně jako nepostrádá vrchní kryt a podložku, které ochrání vířivku z obou stran. Se sestavením a uvedením do provozu vám pomůže instruktážní video, narozdíl od některých jiných modelů jí ovšem chybí manometr. Rozměrově patří v našem výběru k největším, její průměr je 2,08 m a výška 0,65 m. Hmotnost 29 kg není nijak dramatická a mohl by si s ní poradit i jeden člověk.

Parametr Tento produkt
HWT Ne
SWS Ne
Displej Ano
Samonafukování Neuvedeno
Manometr Ne
Vrchní kryt Ano
Podložka na zem Ano
Šířka (m) 2,08
Délka (m) 2,08
Výška (m) 0,65
Hmotnost (kg) 29

Závěr

Vířivka Belatrix Welly 150 má své slabší i silnější stránky. Mezi slabší patří rychlost ohřevu způsobená slabším příkonem a nižší výkon filtrace, mezi silnější potom příjemná výbava a nemalý počet vzduchových trysek. Proto ji můžeme doporučit jako model s dobrou bilancí ceny a výkonu. Pokud toužíte po vířivce s lepšími parametry, co se výkonu i výbavy týče, doporučujeme zvážit také model Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite. Kdyby vás naopak zajímala cenově dostupnější varianta, můžeme vám doporučit vířivku Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas.

13 000 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se nás, co vás zajímá, nebo poraďte ostatním zákazníkům v diskuzi. Naši redaktroři diskuzi moderují a hledají předné odpovědi, aby zůstala přehledná.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Belatrix Welly 150

Belatrix Welly 150

13 000 Kč Orientační cena