Menu

Recenze a porovnání Belatrix Welly 150

Klady

  • Vysoký počet vzduchových trysek
  • Vysoká maximální teplota

Zápory

  • Pomalejší ohřev vody
  • Slabší nabídka funkcí
13 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

V kategorii vířivek pro více než čtyři osoby patří model Belatrix Welly 150 k těm nejobjemnějším. Pokud tedy hledáte rozměrnou vířivku, do které se opravdu pohodlně vleze celá rodina nebo parta přátel, můžeme vám tento model s objemem 1 200 l doporučit. Jeí napájení je standardní, tedy 220-240 V. Tato kruhová vířivka je vyrobená z odolného laminovaného polyesteru. Co se týče příkonu, rozhodně nepatří k nejvyšším, 1 200 W zvládne za hodinu ohřát vodu jen o 1,5°C, což je jedna z nejnižších hodnot, na které u vířivek narazíme. Maximální dosažitelná teplota naopak patří k nejvyšším, topidlo dokáže vodu ohřát až na 42°C. Filtrace je kartušová a filtrační čerpadlo má výkon 30 W, tedy jeden z nižších. Výon perličkové masáže 600 W také patří k nižším, ovšem počet trysek je slušný, u vířivky jich najedeme 130.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

1 200

Tvar

Kruh

Materiál

Polyester laminovaný PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

1 200

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

42

Typ filtrace

Kartušová

Výkon filtračního čerpadla (W)

30

Počet vzduchových trysek

130

Výkon perličkové masáže (W)

600

Vybavení a funkce

Co se týče vybavení, drží se vířivka Belatrix velmi dobře. Nechybí jí displej, bez kterého se takřka neobejdete, stejně jako nepostrádá vrchní kryt a podložku, které ochrání vířivku z obou stran. Se sestavením a uvedením do provozu vám pomůže instruktážní video, narozdíl od některých jiných modelů jí ovšem chybí manometr. Rozměrově patří v našem výběru k největším, její průměr je 2,08 m a výška 0,65 m. Hmotnost 29 kg není nijak dramatická a mohl by si s ní poradit i jeden člověk.

Parametr Tento produkt
Změkčovač vody (HWT)

Ne

Solinátor (SWS)

Ne

Displej

Ano

Manometr

Ne

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

2,08

Délka (m)

2,08

Výška (m)

0,65

Hmotnost (kg)

29

Závěr

Vířivka Belatrix Welly 150 má své slabší i silnější stránky. Mezi slabší patří rychlost ohřevu způsobená slabším příkonem a nižší výkon filtrace, mezi silnější potom příjemná výbava a nemalý počet vzduchových trysek. Proto ji můžeme doporučit jako model s dobrou bilancí ceny a výkonu. Pokud toužíte po vířivce s lepšími parametry, co se výkonu i výbavy týče, doporučujeme zvážit také model Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite. Kdyby vás naopak zajímala cenově dostupnější varianta, můžeme vám doporučit vířivku Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas.

13 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Belatrix Welly 150
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Belatrix Welly 150

Belatrix Welly 150

13 000 Kč Orientační cena