Recenze vířivky Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas

Klady a zápory

Klady

  • Výkonné filtrační čerpadlo
  • Rychlý ohřev

Zápory

  • Slabší výbava
  • Menší počet vzduchových trysek
12 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Vířivku Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas s objemem 935 l můžeme doporučit pro čtyři dospělé osoby a jedno až dvě děti. Model má klasické napájení 220-240 V, takže jej stačí pouze zapojit do zásuvky. Příkon modelu 2050 W patří k vyšším v našem výběru a slibuje poměrně rychlý ohřev vody. Vířivka zvládne za hodinu ohřát vodu o 1,5-2°C, což rozhodně není špatný výsledek. Maximální dosažitelná teplota je 40°C, některé vířvky zvládnou ještě dva stupně navíc. Filtrací nepřekvapí ani tento model, drží se kartušové klasiky. Potěší ale výkonem filtračního čerpadla, 50 W je jedna z nejvyšších hodnot na trhu. S perličkovou masáží je to tak nějak půl napůl. Nemá zrovna velký počet trysek, 87 je výrazně méně, než na co jsme u nafukovacích vířivek zvyklí, zato výkon perličkové masáže 800 W patří k těm nejvyšším.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

935

Tvar

Kruh

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

2 050

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-2

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

40

Typ filtrace

Kartušová

Výkon filtračního čerpadla (W)

50

Počet vzduchových trysek

87

Výkon perličkové masáže (W)

800

Vybavení a funkce

Výbava vířivky Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas nepatří k nejpestřejším, to se ale vzhledem k cenové hladině dá očekávat. Spolehnout se můžete na úplný základ ve formě displeje a vrchnýho krytu, u zbytku výbavy záleží spíše na konkrétním prodejci. Rozměrově patří spíše k větším vířivkám, průměr tohoto kruhového modelu je 1,96 m a její výška je 0,61 m. Hmotnost 37,9 kg nepatří k nejvyšším ani nejnižším, drží se spíše středu, k její instalaci bude pravděpodobně zapotřebí dvou lidí.

Parametr Tento produkt
Displej

Ano

Manometr

Ne

Vrchní kryt

Ano

Šířka (m)

1,96

Délka (m)

1,96

Výška (m)

0,61

Hmotnost (kg)

37,9

Závěr

Ačkoliv je v našem výběru vířivka Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas zástupcem dostupného řešení, stále má pár es v rukávu. Mezi ty patří výkon perličkové masáže, rychlý ohřev vody a výkonná filtrace. Neoslní na druhou stranu počtem trysek ani výbavou. Za danou cenu jde ale  vynikající model a můžeme vám jej bez obav doporučit. Pokud by vás zajímala spíše lépe vybavená varianta, není od věci zvážit model Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite. Pokud chcete jít zlatou střední cestou v poměru ceny a výkonu, doporučujeme vám variantu Belatrix Welly 150, která zároveň patří k nejobjemnějším modelům v našem výběru.

12 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas
Eliška Srncová nasbírala za léta působení v naší redakci bohaté zkušenosti s výběrem a srovnáváním produktů. Každé téma má pečlivě nastudované z českých i zahraničních odborných zdrojů, poradí vám tak nejen, jak vířivku vybrat, ale také jaké budou přibližné náklady na její provoz nebo jaký vliv může mít na vaše zdraví. Pro milovníky relaxace připravila také obsáhlý výběr knih, mezi její témata potom patří i velké domácí spotřebiče nebo potřeby pro děti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas

Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas

12 000 Kč Orientační cena