Menu

Recenze a porovnání Bestway 54148 Lay-Z-Spa Paris

Již se neprodává Při nákupu v kategorii Vířivky pro 4 osoby

  • Výkonné filtrační čerpadlo
  • Výkon perličkové masáže
  • Slabší výbava
  • Menší počet vzduchových trysek
10 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Kruhová vířivka Bestway 54148 Lay-Z-Spa Paris má objem 806 l a je určená pro čtyři osoby. Jejím výrobním materiálem je PVC, tedy poměrně standardní varianta. S jejím zapojením nebudete mít starosti, napájení je 220-240 V a stačí ji tak jen zapojit do zásuvky. V kategorii vířivek pro čtyři osoby patří příkon tohoto modelu spíše k nižším, to se ale výrazně nepodepsalo na rychlosti ohřevu, 1,5-2°C za hodinu je stále velmi dobrá hodnota. Nejvyšší dosažitelná teplota je 40°C, pro vířivky určené pro čtyři osoby je běžná, některé modely ale zvládají i jeden dva stupně navíc.

Pokud se podíváme na filtraci modelu, nečeká nás žádné překvapení, kartušová varianta je v případě vířivek zkrátka stálicí. Potěší ovšem výkon filtračního čerpadla, 50 W patří k poměrně pěkným hodnotám. Na druhou stranu počet trysek příliš neosloví, 87 je výrazně menší hodnota, než jakou najdeme u konkurenčních modelů. I přes menší počet trysek má ale perličková lázeň slušný výkon, konkrétně 800 W.

Parametr Tento produkt
Objem (l) 806
Tvar Kruh
Materiál PVC
Napájení (V) 220-240
Příkon topení (W) 2 050
Rychlost ohřevu vody (°C/hod) 1,5-2
Maximální teplota ohřevu vody (°C) 40
Typ filtrace Kartušová
Výkon filtračního čerpadla (W) 50
Počet vzduchových trysek 87
Výkon perličkové masáže (W) 800

Vybavení a funkce

Vzhledem k cenové kategorii vířivky Bestway 54148 Lay-Z-Spa Paris je vcelku pochopitelné, že výbava nebude patřit k nejpestřejším. U této vířivky najdeme podložku a vrchní kryt, o ochranu vířivky se tak nemusíte bát. Ovládání vám usnadí displej, který je součástí ovladacího panelu. Ve výbavě chybí manometr, správný tlak při nafukování tak zůstane spíše na vašem odhadu. Specialitou tohoto modelu je LED podsvícení, které slouží jako světelná terapie.

Průměr tohoto kruhového modelu je 1,96 m, výška 0,66 m. Vířivka váží 40 kg, což je v této kategorii spíše nižší hmotnost a manipulace s nenapuštěnou lázní by tak nemusela být nijak složitá, s trochou štěstí si s ní poradí i jeden zdatnější člověk.

Parametr Tento produkt
Displej Ano
Samonafukování Neuvedeno
Manometr Ne
Vrchní kryt Ano
Podložka na zem Ano
Šířka (m) 1,96
Délka (m) 1,96
Výška (m) 0,66
Hmotnost (kg) 40

Závěr

Vířivka Bestway 54148 Lay-Z-Spa Paris potěší slušným provedením za nízkou cenu. Její příkon sice nepatří k nejvyšším v této kategorii, vodu ale ohřeje poměně rychle. Nemá velký počet vzduchových trysek, zato potěší výkonem perličkové lázně a také výkonem čerpadla. Její výbava nepatří k nejpestřejším, ale narozdíl od konkurence má navíc také světelnou terapii. Tento model tedy má své menší nedostatky, ty jsou ale často vyvážené něčím navíc a obecně jej hodnotíme velmi pozitivně. Pokud proto hledáte mobilní vířivku, ale není vám po chuti investovat do ní nemalé peníze, může být tento cenově dostupý model pro vás to pravé ořechové. Jestli naopak hledáte variantu s o něco lešími parametry, popřípadě zpracováním, můžeme vám doporučit model Intex 28454 Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon.

10 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Bestway 54148 Lay-Z-Spa Paris

Bestway 54148 Lay-Z-Spa Paris

10 000 Kč Orientační cena