Recenze vířivky Hanscraft MSpa D-TE06 Tekapo | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Hanscraft MSpa D-TE06 Tekapo

Klady

  • Odolný materiál RhinoTech
  • Vysoká maximální teplota

Zápory

  • Nižší výkon ohřívání i filtrace
  • Pomalejší ohřev vody
14 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Díky objemu 930 l pojme vířivka Hanscraft až 6 dospělých. Tento čtvercový model je vyrobený z materiálu RhinoTech, který se těší velké popularitě díky vysoké odolnosti. S napájením 220-240 V můžete vířivku zapojit do standardní domácí zásuvky. Příkon topení 1 500 W je na rozměry této vířivky spíše nižší, voda ve vířivce se za hodinu ohřeje o 1,5-1,8°C, některé konkurenční modely zvládaly i 2°C za hodinu. Maximální teplotě 42°C nemáme co vytknout, pro nafukovací vířivky je v podstatě nejvyšší možná. Velkou konkurenci nemá ani počet trysek, k masáži jich poslouží 132. Kartušová filtrace vířivky pracuje s výkonem 35 W, u takto velkého modelu bychom ocenili vyšší výkon, některé vířivky mají výkon filtračního čerpadla i 50-60 W. Poměrně nízký je také výkon perličkové masáže 600 W, u dražších modelů bývá i 800 W.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

930

Tvar

Čtverec

Materiál

RhinoTech

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

1 500

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-1,8

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

42

Typ filtrace

Kartušová

Výkon filtračního čerpadla (W)

35

Počet vzduchových trysek

132

Výkon perličkové masáže (W)

600

Vybavení a funkce

V otázce výbavy nemáme vířivce Hanscraft MSpa v podstatě co vytknout, sice nenabídne nic moc navíc, nejdůležitější funkce jí ale nechybí. Snadné sestavení zaručí funkce samonafukování a instruktážní video. Při nafukování vířivky můžete zkontrolovat hodnotu tlaku díky manometru. Před okolními vlivy bude vířivku chránit podložka i horní kryt a s ovládáním vám pomůže displej. Délka i šířka vířivky je shodná, 1,85 m, výška 0,68 m je poměrně standardní. Hmotnost 30 kg je na takto velkou vířivku poměrně nízká a značně vám ulehčí její přepravu a instalaci.

Parametr Tento produkt
Změkčovač vody (HWT)

Ne

Solinátor (SWS)

Ne

Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ano

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,85

Délka (m)

1,85

Výška (m)

0,68

Hmotnost (kg)

29,5

Závěr

Nafukovací vířivka Hanscraft MSpa D-TE06 Tekapo patří k rozměrnějším modelům, které pojmou i 6 osob. Její výhodou je odolný materiál, příjemná vybavenost a nízká hmotnost. Vzhledem k nižšímu příkonu má o něco pomalejší ohřívání než některé konkurenční modely, ani výkon filtračního čerpadla a perličkové masáže nepatří k nejvyšším.

Pokud vám tento model svými parametry zcela nevyhovuje, jako alternativa se nabízí například vířivka Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas, ta má o něco vyšší příkon, na druhou stranu ale ohřeje vodu maximálně na 40°C.

14 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Hanscraft MSpa D-TE06 Tekapo
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Hanscraft MSpa D-TE06 Tekapo

Hanscraft MSpa D-TE06 Tekapo

14 000 Kč Orientační cena