Menu

Recenze a porovnání Hanscraft MSpa JB-301 Reve

Již se neprodává Při nákupu v kategorii Vířivky pro 4 osoby

Datum doporučení: Listopad 2018

  • Hydromasážní trysky
  • Generátor ozónu
  • Slabší výkon perličkové masáže
26 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Nafukovací vířivka Hanscraft MSpa JB-301 Reve má kruhový tvar a objem 700 l. Díky tomu nabízí dostatek prostoru pro tři až čtyři osoby. Přestože výkon topení 1500 W se řadí mezi nižší hodnoty, ohřev vody netrvá nijak dlouho. Za hodinu zvládne keramické topení zvýšit teplotu vody o 1,5 až 2 °C, což je průměrná hodnota. Nejvyšší teplota, které lze dosáhnout, je 42 °C, což je na trhu mobilních vířivých bazénů nejvyšší číslo. Stejně jako ostatní modely v našem výběru a naprostá většina na trhu má i tato vířivka kartušovou filtraci. Perličkovou masáž vytváří 118 vzduchových trysek, což je v kategorii pro 4 osoby obvyklá hodnota. Výkon masáže lze regulovat mezi 3 stupni, přičemž ten nejvyšší má výkon 720 a jde tedy o vyšší standart. Velkou výhodou této vířivky je kombinace perličkové masáže a hydromasážních trysek. Trysky jsou celkem 4 a jsou po dvou rozděleny na dvou místech. Můžete si tedy užít příjemnou masáž.

Parametr Tento produkt
Objem (l) 700
Tvar Kruh
Materiál PVC
Napájení (V) 220-240
Příkon topení (W) 1 500
Rychlost ohřevu vody (°C/hod) 1,5-2
Maximální teplota ohřevu vody (°C) 42
Typ filtrace Kartušová
Výkon filtračního čerpadla (W) Neuvedeno
Počet vzduchových trysek 118
Výkon perličkové masáže (W) 720

Vybavení a funkce

Tento model značky Hanscraft má všechny funkce, na které jsme se v našem výběru zaměřovali. Samozřejmostí je displej, který umožňuje jednoduché ovládání prostřednictvím dotykového panelu. Sestavení bazénu je velice jednoduché díky samonafukování. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, pomůže vám instruktážní video na DVD, které je součástí balení. Dostatečné nafouknutí lze sledovat pomocí manometru. Ochranu před nečistotami zajišťuje přiložený nafukovací termokryt, který zároveň nepropouští teplo ven. Speciální podložka vyrovnává podklad a také zajišťuje dobré tepelné vlastnosti vířivky. Zvláštním vybavením je generátor ozónu. Ten likviduje mikroorganismy a dezinfikuje tak vodu. Snižuje se tím spotřeba bazénové chemie a to až na polovinu.

Rozměrově se tato vířivka nijak zvlášť neodlišuje od modelů v kategorii pro 4 osoby. Průměr kruhu je 1,8 metru, vnitřní část má však méně. Výškou 70 centimetru se řadí mezi vyšší modely, většina ostatních dosahuje o několik centimetrů méně. Pokud by s vířivkou manipuloval jeden statnější člověk, nebude mít problém, vířivka váží 40 kilogramů.

Parametr Tento produkt
HWT Ne
SWS Ne
Displej Ano
Samonafukování Ano
Manometr Ano
Vrchní kryt Ano
Podložka na zem Ano
Šířka (m) 1,8
Délka (m) 1,8
Výška (m) 0,7
Hmotnost (kg) 40

Závěr

Mobilní vířivka Hanscraft MSpa JB-301 Reve potěší i náročnější zákazníky. Přesto, že se výkon jejího topení neřadí k nejvyšším, poměrně rychle ohřívá vodu, která také může dosáhnout až nejvyšší teploty 42 °C. Perličkovou masáž zajišťuje 118 vzdušných trysek, které jsou doplněny čtyřmi hydromasážními tryskami, díky kterým si užijete příjemnou masáž. Ve výbavě se tato vířivka nedrží pouze základu, ale kromě displeje a krytu nabízí také generátor ozónu, který pomáhá desinfikovat vodu a snižuje spotřebu bazénové chemie. Samotná montáž je jednoduchá díky samonafukovacímu systému. Jedinou nevýhodou je pořizovací cena, ve které se odráží veškeré vybavení. Pokud vám stačí základní funkce a nechcete tolik investovat, můžete si prohlédnout například vířivku Marimex 11400217 PureSpa Bubble HWS.

Recenze Hanscraft MSpa JB-301 Reve

Hanscraft MSpa JB-301 Reve

26 000 Kč Orientační cena