Menu

Recenze a porovnání Hanscraft MSpa JB-301 Reve

v kategorii Vířivky pro 4 osoby

Klady a zápory

  • Hydromasážní trysky
  • Generátor ozónu
  • Slabší výkon perličkové masáže
26 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Nafukovací vířivka Hanscraft MSpa JB-301 Reve má kruhový tvar a objem 700 l. Díky tomu nabízí dostatek prostoru pro tři až čtyři osoby. Přestože výkon topení 1500 W se řadí mezi nižší hodnoty, ohřev vody netrvá nijak dlouho. Za hodinu zvládne keramické topení zvýšit teplotu vody o 1,5 až 2 °C, což je průměrná hodnota. Nejvyšší teplota, které lze dosáhnout, je 42 °C, což je na trhu mobilních vířivých bazénů nejvyšší číslo. Stejně jako ostatní modely v našem výběru a naprostá většina na trhu má i tato vířivka kartušovou filtraci. Perličkovou masáž vytváří 118 vzduchových trysek, což je v kategorii pro 4 osoby obvyklá hodnota. Výkon masáže lze regulovat mezi 3 stupni, přičemž ten nejvyšší má výkon 720 a jde tedy o vyšší standart. Velkou výhodou této vířivky je kombinace perličkové masáže a hydromasážních trysek. Trysky jsou celkem 4 a jsou po dvou rozděleny na dvou místech. Můžete si tedy užít příjemnou masáž.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

700

Tvar

Kruh

Materiál

PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

1 500

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-2

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

42

Typ filtrace

Kartušová

Počet vzduchových trysek

118

Výkon perličkové masáže (W)

720

Vybavení a funkce

Tento model značky Hanscraft má všechny funkce, na které jsme se v našem výběru zaměřovali. Samozřejmostí je displej, který umožňuje jednoduché ovládání prostřednictvím dotykového panelu. Sestavení bazénu je velice jednoduché díky samonafukování. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, pomůže vám instruktážní video na DVD, které je součástí balení. Dostatečné nafouknutí lze sledovat pomocí manometru. Ochranu před nečistotami zajišťuje přiložený nafukovací termokryt, který zároveň nepropouští teplo ven. Speciální podložka vyrovnává podklad a také zajišťuje dobré tepelné vlastnosti vířivky. Zvláštním vybavením je generátor ozónu. Ten likviduje mikroorganismy a dezinfikuje tak vodu. Snižuje se tím spotřeba bazénové chemie a to až na polovinu. Pokud se o tomto zařízení chcete dozvědět více, podívejte se také na naše samostatné srovnání generátorů ozonu.

Rozměrově se tato vířivka nijak zvlášť neodlišuje od modelů v kategorii pro 4 osoby. Průměr kruhu je 1,8 metru, vnitřní část má však méně. Výškou 70 centimetru se řadí mezi vyšší modely, většina ostatních dosahuje o několik centimetrů méně. Pokud by s vířivkou manipuloval jeden statnější člověk, nebude mít problém, vířivka váží 40 kilogramů.

Parametr Tento produkt
Změkčovač vody (HWT)

Ne

Solinátor (SWS)

Ne

Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ano

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,8

Délka (m)

1,8

Výška (m)

0,7

Hmotnost (kg)

40

Závěr

Mobilní vířivka Hanscraft MSpa JB-301 Reve potěší i náročnější zákazníky. Přesto, že se výkon jejího topení neřadí k nejvyšším, poměrně rychle ohřívá vodu, která také může dosáhnout až nejvyšší teploty 42 °C. Perličkovou masáž zajišťuje 118 vzdušných trysek, které jsou doplněny čtyřmi hydromasážními tryskami, díky kterým si užijete příjemnou masáž. Ve výbavě se tato vířivka nedrží pouze základu, ale kromě displeje a krytu nabízí také generátor ozónu, který pomáhá desinfikovat vodu a snižuje spotřebu bazénové chemie. Samotná montáž je jednoduchá díky samonafukovacímu systému. Jedinou nevýhodou je pořizovací cena, ve které se odráží veškeré vybavení. Pokud vám stačí základní funkce a nechcete tolik investovat, můžete si prohlédnout například vířivku Marimex 11400217 PureSpa Bubble HWS.

26 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Hanscraft MSpa JB-301 Reve
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Hanscraft MSpa JB-301 Reve

Hanscraft MSpa JB-301 Reve

26 000 Kč Orientační cena