Menu

Recenze a porovnání Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite

Doporučujeme Při nákupu v kategorii vířivek pro 2 osoby

  • Výkonné filtrační čerpadlo
  • Rychlý ohřev vody
  • Výkon perličkové masáže
  • Menší objem
  • Chybí podložka na zem
15 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Vířivka od značky Hanscraft pojme přibližně 550 l a je tak vhodná pro dvě osoby. Její ovální tvar a úsporné rozměry potěší každého kdo bojuje s prostorem, ale chce si přesto dopřát luxus perličkové lázně. Vířivka je vyrobená z odolného RhinoTech materiálu, který slibuje dobrou životnost. Napájení vířivky je klasické, 220-240 V, stačí ji tedy zapojit do zásuvky. Tento model potěší vysokým příkonem 1 500 W. K tomu se váže také rychlost zahřívání, za jednu hodinu ohřeje vířivka vodu o 2-2,5°C, což je jedna z nejlepších hodnot na trhu. Maximální teplota, jaké vířivka dosáhne, je 42°C. To je opět jedna z nejvyšších hodnot na trhu a nehrozí tak, že by voda ve vaší vířivé lázi nebyla dost teplá.

Filtrace tohoto modelu je kartušová, ta je shodná pro většinu modelů na trhu. Co se týče výkonu filtračního čerpadla, ten se vyšplhal až na 60 W, nejběžnější hodnota je 30 W, filtrace této vířivky je tedy opravdu výkonná. Počet vzduchových trysek nepatří k nejvyšším, tato vířivka jich má 105, některé modely mají 130 trysek. Na druhou stranu ale nijak nezaostávají ve výkonu, 720 W naopak patří k nejvyšším v této kategorii, běžnější hodnota je 600 W.

Parametr Tento produkt
Objem (l) 550
Tvar Ovál
Materiál RhinoTech
Napájení (V) 220-240
Příkon topení (W) 1 500
Rychlost ohřevu vody (°C/hod) 2-2,5
Maximální teplota ohřevu vody (°C) 42
Typ filtrace Kartušová
Výkon filtračního čerpadla (W) 60
Počet vzduchových trysek 105
Výkon perličkové masáže (W) 720

Vybavení a funkce

Mimo skvělých parametrů potěší vířivka MSpa Nest také výbavou, i když se může u různých prodejců lišit. K běžné výbavě vířivky patří manometr pro kontrolu tlaku a vrchní kryt pro ochranu před nečistotami. Součástí ovládacího panelu vířivky je displej pro lepší přehled, sestavení vířivky navíc bude hračkou díky instruktážnímu videu a funkci samonafukování. Vířivce ovšem chybí podložka na zem, pokud ji tedy plánujete umísit na drsnější povrch, doporučujeme vhodnou podložku přikoupit.

Co se týče rozměrů, ty jsou poměrně kompaktní a vířivka tak nezabere mnoho místa ani na menší terase. Na šířku měří 1,25 m, na délku 1,86 m a její výška je 0,68 m. Tato vířivka váží v nenapuštěném stavu jen 27 kg a s její instalací si tak poradí i méně zdatní jedinci.

Parametr Tento produkt
Displej Ano
Samonafukování Ano
Manometr Ano
Vrchní kryt Ano
Podložka na zem Ne
Šířka (m) 1,86
Délka (m) 1,25
Výška (m) 0,68
Hmotnost (kg) 27

Závěr

Nafukovací vířivka Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite potěší kompatními rozměry ve spojení s vysokým výkonem, silnou filtrací a pestrou výbavou. Vířivka je vyrobená z materiálu RhinoTech, který patří k nejodolnějším na trhu. Voda v této vířivce se rychle ohřívá a dosáhne teploty až 42°C. Z výbavy vířivka postrádá pouze podložku, potěší zejména funkcí samonafukování a manometrem, který není u většiny modelů samozřejmostí. Pokud hledáte spolehlivý model pro dvě osoby, který nestojí příliš místa ani námahy, můžeme vám tuto variantu doporučit. Cenově ovšem patří k nákladnějším modelům, pokud vám přijde investice do tohoto modelu příliš vysoká, můžeme vám doporučit vířivku Hanscraft MSpa Alpine M-009 LS Lite, která je cenově přijatelnější.

15 000 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite

Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite

15 000 Kč Orientační cena