Recenze a porovnání Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Vířivky pro 6 a více osob

Klady:

Výkonné filtrační čerpadlo

Pestrá výbava

Zápory:

Slabší výkon perličkové masáže

17 000 Kč
orientační cena

Základní parametry

Vířivka Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite je vyrobená z kvalitního materiálu RhinoTech, který patří k nejodolnějším na trhu. Její objem je 930 l, což je prakticky spodní hranice pro šes osob a tak ji doporučujeme spíše pro čtyři osoby a dvě děti. Její napájení je klasické 220-240 V, v tomto ohledu si tedy nemusíte dělat starosti. Příkon 1 500 W patří v této kategorii ke slabším, což se projevilo zejména rychlostí ohřívání. Vířivka zahřeje vodu o 1,2-1,8°C za hodinu, maximální dosažitelná teplota je 42°C, která patří k nejvyšším na trhu. Filtrace je zcela běžná, kartušová,  ovšem její výkon je 60 W, tedy opět jedna z nejvyšších hodnot na tru. Výkon perličkové masáže je standardní, 600 W, nadprůměrný je potom počet vzduchových trysek, knkrétně 132.

Parametr Tento produkt
Objem (l)  930
Tvar  Čtverec
Materiál  RhinoTech
Napájení (V)  220-240
Příkon topení (W)  1 500
Rychlost ohřevu vody (°C/hod)  1,2-1,8
Maximální teplota ohřevu vody (°C)  42
Typ filtrace  Kartušová
Výkon filtračního čerpadla (W)  60
Počet vzduchových trysek  132
Výkon perličkové masáže (W)  600

Vybavení a funkce

Silnou stránkou vířivky Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite je hlavně její výbava, ze standardních prvků nechybí nic, vířivka spíše nabídne ještě něco navíc. Ovládací panel vířivky je vybavený displejem, který je u dnešních přístrojů už takřka nezbytný. Při sestavování vířivky budete mít po ruce manometr pro dosažení ideálního tlaku, jednou z funkcí vířivky je navíc také samonafukování. Nechybí ani instruktážní video, které vás provede celou instalací a uvedením vířivky do provozu. Součástí výbavy je také Vrchní kryt a podložka na zem, spolu s odolným materiálem tak slibují dlouhou životnost. Potěší také speciální technologií tichého chodu, vířivka v provozu tak nebude hlukem obtěžovat vás ani sousedy.

Na své rozměry je vířivka Hanscraft poměrně lehká, váží jen 30 kg a tak by sis  ní mohl poradit i jeden člověk. Tento čtvercový model měří na délku a šírku 1,85 m, výška vířivky je 0,68 m.

Parametr Tento produkt
Displej  Ano
Samonafukování  Ano
Manometr  Ano
Vrchní kryt  Ano
Podložka na zem  Ano
Šířka (m) 1,85
Délka (m) 1,85
Výška (m) 0,68
Hmotnost (kg) 33

Závěr

Slabší stránkou vířivky Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite je její pomalejší ohřívání a slabší výkon perličkové masáže, na druhou stranu je ale vyrobená z velmi odolného materiálu, má elmi dobrou výbavu a potěší zejména chodem se sníženou hlučností. V kategorii vířivek pro šest osob si vybere každý, záleží jen na vašich preferencích. Pokud hledíte hlavně na kvalitu zpracování, životnost a výbavu, můžeme vám tento model doporučit. Pokud hledáte co nejobjemnější variant pro pohodlné používání ve větším počtu osob, můžeme vám doporučit model Belatrix Welly 150. Jestliže hledáte vířivku s nejrychlejším ohřevem, doporučujeme Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas.