Recenze vířivky Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite

Klady a zápory

  • Výkonné filtrační čerpadlo
  • Pestrá výbava
  • Slabší výkon perličkové masáže
17 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Vířivka Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite je vyrobená z kvalitního materiálu RhinoTech, který patří k nejodolnějším na trhu. Její objem je 930 l, což je prakticky spodní hranice pro šes osob a tak ji doporučujeme spíše pro čtyři osoby a dvě děti. Její napájení je klasické 220-240 V, v tomto ohledu si tedy nemusíte dělat starosti. Příkon 1 500 W patří v této kategorii ke slabším, což se projevilo zejména rychlostí ohřívání. Vířivka zahřeje vodu o 1,2-1,8°C za hodinu, maximální dosažitelná teplota je 42°C, která patří k nejvyšším na trhu. Filtrace je zcela běžná, kartušová,  ovšem její výkon je 60 W, tedy opět jedna z nejvyšších hodnot na tru. Výkon perličkové masáže je standardní, 600 W, nadprůměrný je potom počet vzduchových trysek, knkrétně 132.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

930

Tvar

Čtverec

Materiál

RhinoTech

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

1 500

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,2-1,8

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

42

Typ filtrace

Kartušová

Výkon filtračního čerpadla (W)

60

Počet vzduchových trysek

132

Výkon perličkové masáže (W)

600

Vybavení a funkce

Silnou stránkou vířivky Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite je hlavně její výbava, ze standardních prvků nechybí nic, vířivka spíše nabídne ještě něco navíc. Ovládací panel vířivky je vybavený displejem, který je u dnešních přístrojů už takřka nezbytný. Při sestavování vířivky budete mít po ruce manometr pro dosažení ideálního tlaku, jednou z funkcí vířivky je navíc také samonafukování. Nechybí ani instruktážní video, které vás provede celou instalací a uvedením vířivky do provozu. Součástí výbavy je také Vrchní kryt a podložka na zem, spolu s odolným materiálem tak slibují dlouhou životnost. Potěší také speciální technologií tichého chodu, vířivka v provozu tak nebude hlukem obtěžovat vás ani sousedy.

Na své rozměry je vířivka Hanscraft poměrně lehká, váží jen 30 kg a tak by sis  ní mohl poradit i jeden člověk. Tento čtvercový model měří na délku a šírku 1,85 m, výška vířivky je 0,68 m.

Parametr Tento produkt
Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ano

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,85

Délka (m)

1,85

Výška (m)

0,68

Hmotnost (kg)

33

Závěr

Slabší stránkou vířivky Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite je její pomalejší ohřívání a slabší výkon perličkové masáže, na druhou stranu je ale vyrobená z velmi odolného materiálu, má elmi dobrou výbavu a potěší zejména chodem se sníženou hlučností. V kategorii vířivek pro šest osob si vybere každý, záleží jen na vašich preferencích. Pokud hledíte hlavně na kvalitu zpracování, životnost a výbavu, můžeme vám tento model doporučit. Pokud hledáte co nejobjemnější variant pro pohodlné používání ve větším počtu osob, můžeme vám doporučit model Belatrix Welly 150. Jestliže hledáte vířivku s nejrychlejším ohřevem, doporučujeme Bestway 54112 Lay-Z-Spa Vegas.

17 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite

Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite

17 000 Kč Orientační cena