Recenze a porovnání Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Vířivky pro 4 osoby

Datum doporučení: Červenec 2019

Klady:

Rychlý ohřev

Dostupná cena

Zápory:

Nižší maximální teplota

11 000 Kč
orientační cena

Základní parametry

Vzhledem k relativně nízké ceně potěší vířivka Intex překvapivě vysokým výkonem. Vodu ohřívá s příkonem 2 200 W a zvládne až 2,5 °C za hodinu, což je hodnota srovnatelná i s výrazně dražšími modely. Perličkovou masáž poskytne tato kruhová vířivka pomocí 120 trysek, což je opět jedno z nejlepších čísel na trhu. Slabší je maximální dosažitelná teplota, ta je v případě této vířivky 40 °C, některé modely zvládají i 42 °C. Kartušová filtrace je u mobilních vířivek naprostý standard, to samé platí i pro napájení 220-240 V. Díky tomu můžete vířivku zapojit do běžné domácí zásuvky. K výrobě tohoto modelu posloužilo laminované PVC, což je poměrně běžný materiál, i když jsou na trhu i odolnější varianty, například RhinoTech. S objemem 795 l můžeme vířivku doporučit pro čtyři osoby.

Parametr Tento produkt
Objem (l)  795
Tvar  Kruh
Materiál  Laminované PVC
Napájení (V)  220-240
Příkon topení (W)  2 200
Rychlost ohřevu vody (°C/hod)  1,5-2,5
Maximální teplota ohřevu vody (°C)  40
Typ filtrace  Kartušová
Počet vzduchových trysek  120

Vybavení a funkce

V balení s vířivkou Intex nenajdete nic moc neobvyklého, drží se ale klasiky ve formě podložky na zem a vrchního krytu. Ovládací panel je vybavený displejem, díky kterému budete mít přehled například o teplotě vody. Součástí balení není manometr, který slouží k měření tlaku při nafukování. Stejně jako prakticky všechny mobilní vířivky, i tento model je samonafukovací. Navíc má potom funkci elektrického změkčování vody, která snižuje tvorbu vodního kamene, měkká voda je navíc šetrnější k lidské pokožce.

Parametr Tento produkt
Displej  Ano
Samonafukování  Ano
Manometr  Ne
Vrchní kryt  Ano
Podložka na zem  Ano
Šířka (m) 1,96
Délka (m) 1,96
Výška (m) 0,71
Hmotnost (kg) 39

Závěr

Jedním z nejzajímavějších parametrů vířivky Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy bude pochopitelně její cena. Za relativně dostupnou vstupní investici dostanete model pro čtyři osoby se slušným výkonem, potěší zejména rychlým ohřevem vody a velkým počtem vzduchových trysek. Nenabízí nijak zvlášť pestrou výbavu a ohřívá se pouze do 40 °C, obojí je ale více než přijatelné s přihlédnutím k ceně.

Pokud by vás zajímala lépe vybavená varianta a nevadí vám trochu si připlatit, za zvážení stojí například vířivka Hanscraft MSpa JB-301 Reve.