Menu

Recenze a porovnání Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

Doporučujeme Při nákupu v kategorii vířivek pro 4 osoby

Datum doporučení: Červenec 2019

75,5 % Celkové hodnocení
  • Rychlý ohřev
  • Nižší hmotnost
  • Nižší maximální teplota
  • Chybí manometr
14 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Vzhledem k relativně nízké ceně potěší vířivka Intex překvapivě vysokým výkonem. Vodu ohřívá s příkonem 2 200 W a zvládne až 2,5 °C za hodinu, což je hodnota srovnatelná i s výrazně dražšími modely. Perličkovou masáž poskytne tato kruhová vířivka pomocí 120 trysek, což je opět jedno z nejlepších čísel na trhu. Slabší je maximální dosažitelná teplota, ta je v případě této vířivky 40 °C, některé modely zvládají i 42 °C. Kartušová filtrace je u mobilních vířivek naprostý standard, to samé platí i pro napájení 220-240 V. Díky tomu můžete vířivku zapojit do běžné domácí zásuvky. K výrobě tohoto modelu posloužilo laminované PVC, což je poměrně běžný materiál, i když jsou na trhu i odolnější varianty, například RhinoTech. S objemem 795 l můžeme vířivku doporučit pro čtyři osoby.

Parametr Tento produkt
Objem (l) 795
Tvar Kruh
Materiál Laminované PVC
Napájení (V) 220-240
Příkon topení (W) 2 200
Rychlost ohřevu vody (°C/hod) 1,5-2,5
Maximální teplota ohřevu vody (°C) 40
Typ filtrace Kartušová
Počet vzduchových trysek 120

Vybavení a funkce

V balení s vířivkou Intex nenajdete nic moc neobvyklého, drží se ale klasiky ve formě podložky na zem a vrchního krytu. Ovládací panel je vybavený displejem, díky kterému budete mít přehled například o teplotě vody. Součástí balení není manometr, který slouží k měření tlaku při nafukování. Stejně jako prakticky všechny mobilní vířivky, i tento model je samonafukovací. Navíc má potom funkci elektrického změkčování vody, která snižuje tvorbu vodního kamene, měkká voda je navíc šetrnější k lidské pokožce.

Parametr Tento produkt
HWT Ne
SWS Ne
Displej Ano
Samonafukování Ano
Manometr Ne
Vrchní kryt Ano
Podložka na zem Ano
Šířka (m) 1,96
Délka (m) 1,96
Výška (m) 0,71
Hmotnost (kg) 39

Závěr

Jedním z nejzajímavějších parametrů vířivky Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy bude pochopitelně její cena. Za relativně dostupnou vstupní investici dostanete model pro čtyři osoby se slušným výkonem, potěší zejména rychlým ohřevem vody a velkým počtem vzduchových trysek. Nenabízí nijak zvlášť pestrou výbavu a ohřívá se pouze do 40 °C, obojí je ale více než přijatelné s přihlédnutím k ceně.

Pokud by vás zajímala lépe vybavená varianta a nevadí vám trochu si připlatit, za zvážení stojí například vířivka Hanscraft MSpa JB-301 Reve.

14 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová, Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy | Hodnocení: 75,5 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

14 000 Kč Orientační cena