Menu

Recenze a porovnání Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

75,5 % Celkové hodnocení

v kategorii Vířivky pro 4 osoby

Klady

  • Rychlý ohřev
  • Nižší hmotnost

Zápory

  • Nižší maximální teplota
  • Chybí manometr
14 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Vzhledem k relativně nízké ceně potěší vířivka Intex překvapivě vysokým výkonem. Vodu ohřívá s příkonem 2 200 W a zvládne až 2,5 °C za hodinu, což je hodnota srovnatelná i s výrazně dražšími modely. Perličkovou masáž poskytne tato kruhová vířivka pomocí 120 trysek, což je opět jedno z nejlepších čísel na trhu. Slabší je maximální dosažitelná teplota, ta je v případě této vířivky 40 °C, některé modely zvládají i 42 °C. Kartušová filtrace je u mobilních vířivek naprostý standard, to samé platí i pro napájení 220-240 V. Díky tomu můžete vířivku zapojit do běžné domácí zásuvky. K výrobě tohoto modelu posloužilo laminované PVC, což je poměrně běžný materiál, i když jsou na trhu i odolnější varianty, například RhinoTech. S objemem 795 l můžeme vířivku doporučit pro čtyři osoby.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

795

Tvar

Kruh

Materiál

Laminované PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

2 200

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-2,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

40

Typ filtrace

Kartušová

Počet vzduchových trysek

120

Vybavení a funkce

V balení s vířivkou Intex nenajdete nic moc neobvyklého, drží se ale klasiky ve formě podložky na zem a vrchního krytu. Ovládací panel je vybavený displejem, díky kterému budete mít přehled například o teplotě vody. Součástí balení není manometr, který slouží k měření tlaku při nafukování. Stejně jako prakticky všechny mobilní vířivky, i tento model je samonafukovací. Navíc má potom funkci elektrického změkčování vody, která snižuje tvorbu vodního kamene, měkká voda je navíc šetrnější k lidské pokožce.

Parametr Tento produkt
Změkčovač vody (HWT)

Ne

Solinátor (SWS)

Ne

Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ne

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,96

Délka (m)

1,96

Výška (m)

0,71

Hmotnost (kg)

39

Závěr

Jedním z nejzajímavějších parametrů vířivky Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy bude pochopitelně její cena. Za relativně dostupnou vstupní investici dostanete model pro čtyři osoby se slušným výkonem, potěší zejména rychlým ohřevem vody a velkým počtem vzduchových trysek. Nenabízí nijak zvlášť pestrou výbavu a ohřívá se pouze do 40 °C, obojí je ale více než přijatelné s přihlédnutím k ceně.

Pokud by vás zajímala lépe vybavená varianta a nevadí vám trochu si připlatit, za zvážení stojí například vířivka Hanscraft MSpa JB-301 Reve.

14 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy | Hodnocení: 75,5 %
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

14 000 Kč Orientační cena