Recenze vířivky Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

75,5 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

  • Rychlý ohřev
  • Nižší hmotnost

Zápory

  • Nižší maximální teplota
  • Chybí manometr
14 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Vzhledem k relativně nízké ceně potěší vířivka Intex překvapivě vysokým výkonem. Vodu ohřívá s příkonem 2 200 W a zvládne až 2,5 °C za hodinu, což je hodnota srovnatelná i s výrazně dražšími modely. Perličkovou masáž poskytne tato kruhová vířivka pomocí 120 trysek, což je opět jedno z nejlepších čísel na trhu. Slabší je maximální dosažitelná teplota, ta je v případě této vířivky 40 °C, některé modely zvládají i 42 °C. Kartušová filtrace je u mobilních vířivek naprostý standard, to samé platí i pro napájení 220-240 V. Díky tomu můžete vířivku zapojit do běžné domácí zásuvky. K výrobě tohoto modelu posloužilo laminované PVC, což je poměrně běžný materiál, i když jsou na trhu i odolnější varianty, například RhinoTech. S objemem 795 l můžeme vířivku doporučit pro čtyři osoby.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

795

Tvar

Kruh

Materiál

Laminované PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

2 200

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-2,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

40

Typ filtrace

Kartušová

Počet vzduchových trysek

120

Vybavení a funkce

V balení s vířivkou Intex nenajdete nic moc neobvyklého, drží se ale klasiky ve formě podložky na zem a vrchního krytu. Ovládací panel je vybavený displejem, díky kterému budete mít přehled například o teplotě vody. Součástí balení není manometr, který slouží k měření tlaku při nafukování. Stejně jako prakticky všechny mobilní vířivky, i tento model je samonafukovací. Navíc má potom funkci elektrického změkčování vody, která snižuje tvorbu vodního kamene, měkká voda je navíc šetrnější k lidské pokožce.

Parametr Tento produkt
Změkčovač vody (HWT)

Ne

Solinátor (SWS)

Ne

Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ne

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,96

Délka (m)

1,96

Výška (m)

0,71

Hmotnost (kg)

39

Závěr

Jedním z nejzajímavějších parametrů vířivky Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy bude pochopitelně její cena. Za relativně dostupnou vstupní investici dostanete model pro čtyři osoby se slušným výkonem, potěší zejména rychlým ohřevem vody a velkým počtem vzduchových trysek. Nenabízí nijak zvlášť pestrou výbavu a ohřívá se pouze do 40 °C, obojí je ale více než přijatelné s přihlédnutím k ceně.

Pokud by vás zajímala lépe vybavená varianta a nevadí vám trochu si připlatit, za zvážení stojí například vířivka Hanscraft MSpa JB-301 Reve.

14 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy | Hodnocení: 75,5 %
Eliška Srncová nasbírala za léta působení v naší redakci bohaté zkušenosti s výběrem a srovnáváním produktů. Každé téma má pečlivě nastudované z českých i zahraničních odborných zdrojů, poradí vám tak nejen, jak vířivku vybrat, ale také jaké budou přibližné náklady na její provoz nebo jaký vliv může mít na vaše zdraví. Pro milovníky relaxace připravila také obsáhlý výběr knih, mezi její témata potom patří i velké domácí spotřebiče nebo potřeby pro děti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

Intex 28404 Pure Spa Bubble Massage Therapy

14 000 Kč Orientační cena