Menu

Recenze a porovnání Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus

v kategorii Vířivky pro 4 osoby

Klady a zápory

  • Velmi dobrá výbava
  • Slabší výkon perličkové masáže
13 700 Kč Orientační cena

Základní parametry

Silnou stránkou vířivky Intex je zejména její rychlost ohřívání. Díky poměrně vysokému příkonu 2 200 W zvládne za hodinu ohřát vodu až o 2,5°C, což je sice mezi vířivkami pro čtyři osoby běžné, obecně jde ale o velmi dobrý výsledek. Drobnou nevýhodou naopak může být maximální teplota, které vířivka dosáhne. Vodu ohřeje max. na 40°C, řada modelů zvládne ještě o dva stupně více. Napájení 220-240 V a kartušová filtrace jsou standardy, se kterými se setkáte takřka u všech nafukovacích vířivek, tedy i u této. Lehce nadstandardní je počet trysek, vířivka jich má 140. Naopak slabší je jejich výkon, 650 W, pro tuto kategorii je běžnější výkon 700-800 W.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

795

Tvar

Kruh

Materiál

Laminované PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

2 200

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-2,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

40

Typ filtrace

Kartušová

Počet vzduchových trysek

140

Výkon perličkové masáže (W)

650

Vybavení a funkce

Při výběru výbavy se výrobce nezastavil jen u základů, ale přidal i pár užitečných prvků navíc. U vířivky Intex tedy nechybí displej, kryt ani podložka a její sestavení bude otázka chvilky díky funkci samonafukování a manometru pro kontrolu tlaku. Navíc má vířivka ještě dvě opěrky hlavy a plovák, který kontroluje pH a obsah chloru ve vodě. Užitečný je také HWT systém, který změkčuje vodu a ta je tak šetrnější k vaší pokožce i k čerpadlu vířivky. Rozměrově je vířivka poměrně velká, průměr má 1,96 m a výšku 0,71 m. Tomu odpovídá i hmotnost 50 kg, která přece jen může vyžadovat asistenci při přesouvání.

Parametr Tento produkt
Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ano

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,96

Délka (m)

1,96

Výška (m)

0,71

Hmotnost (kg)

50

Závěr

Nafukovací vířivka Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus zaujme zejména svou výbavou, k nejnutnějšímu příslušenství a funkcím přidává ještě bonusy, jako jsou opěrky hlavy a HWT systém. V základních parametrech si nevede špatně, v některých ohledech je ale přece jen slabší. To platí zejména pro výkon perličkové masáže, který je pouze základní. Naopak výhodou je poměrně rychlý ohřev a velký počet vzduchových trysek.

Pokud by vás zajímala vířivka s výkonnější masáží, jako alternativa se nabízí například model od stejného výrobce Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon.

13 700 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus

Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus

13 700 Kč Orientační cena