Recenze vířivky Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus

Klady a zápory

  • Velmi dobrá výbava
  • Slabší výkon perličkové masáže
13 700 Kč Orientační cena

Základní parametry

Silnou stránkou vířivky Intex je zejména její rychlost ohřívání. Díky poměrně vysokému příkonu 2 200 W zvládne za hodinu ohřát vodu až o 2,5°C, což je sice mezi vířivkami pro čtyři osoby běžné, obecně jde ale o velmi dobrý výsledek. Drobnou nevýhodou naopak může být maximální teplota, které vířivka dosáhne. Vodu ohřeje max. na 40°C, řada modelů zvládne ještě o dva stupně více. Napájení 220-240 V a kartušová filtrace jsou standardy, se kterými se setkáte takřka u všech nafukovacích vířivek, tedy i u této. Lehce nadstandardní je počet trysek, vířivka jich má 140. Naopak slabší je jejich výkon, 650 W, pro tuto kategorii je běžnější výkon 700-800 W.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

795

Tvar

Kruh

Materiál

Laminované PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

2 200

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-2,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

40

Typ filtrace

Kartušová

Počet vzduchových trysek

140

Výkon perličkové masáže (W)

650

Vybavení a funkce

Při výběru výbavy se výrobce nezastavil jen u základů, ale přidal i pár užitečných prvků navíc. U vířivky Intex tedy nechybí displej, kryt ani podložka a její sestavení bude otázka chvilky díky funkci samonafukování a manometru pro kontrolu tlaku. Navíc má vířivka ještě dvě opěrky hlavy a plovák, který kontroluje pH a obsah chloru ve vodě. Užitečný je také HWT systém, který změkčuje vodu a ta je tak šetrnější k vaší pokožce i k čerpadlu vířivky. Rozměrově je vířivka poměrně velká, průměr má 1,96 m a výšku 0,71 m. Tomu odpovídá i hmotnost 50 kg, která přece jen může vyžadovat asistenci při přesouvání.

Parametr Tento produkt
Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ano

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,96

Délka (m)

1,96

Výška (m)

0,71

Hmotnost (kg)

50

Závěr

Nafukovací vířivka Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus zaujme zejména svou výbavou, k nejnutnějšímu příslušenství a funkcím přidává ještě bonusy, jako jsou opěrky hlavy a HWT systém. V základních parametrech si nevede špatně, v některých ohledech je ale přece jen slabší. To platí zejména pro výkon perličkové masáže, který je pouze základní. Naopak výhodou je poměrně rychlý ohřev a velký počet vzduchových trysek.

Pokud by vás zajímala vířivka s výkonnější masáží, jako alternativa se nabízí například model od stejného výrobce Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon.

13 700 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus
Eliška Srncová nasbírala za léta působení v naší redakci bohaté zkušenosti s výběrem a srovnáváním produktů. Každé téma má pečlivě nastudované z českých i zahraničních odborných zdrojů, poradí vám tak nejen, jak vířivku vybrat, ale také jaké budou přibližné náklady na její provoz nebo jaký vliv může mít na vaše zdraví. Pro milovníky relaxace připravila také obsáhlý výběr knih, mezi její témata potom patří i velké domácí spotřebiče nebo potřeby pro děti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus

Intex 28406 Bubble Massage Pure Spa Plus

13 700 Kč Orientační cena