Menu

Recenze a porovnání Marimex 11400217 PureSpa Bubble HWS

v kategorii Vířivky pro 4 osoby

Klady a zápory

  • Rychlý ohřev vody
  • Systém změkčování vody
  • Menší výkon perličkové masáže
13 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Čtvercová vířivka Marimex 11400217 PureSpa Bubble HWS s objemem 795 l je určena až pro 4 osoby. Tato vířivka je vyrobená z laminovaného PVC a má klasické napájení 220-240 V. Příkon 2 200 W slibuje rychlý ohřev a tento slib i drží, vířivka zvládne za hodinu zvýšit teplotu o 1,5-2,5°C. Maximální dosažitelná teplota tohoto modelu je 40°C, což je poměrně běžné pro vířivky s kapacitou čtyř osob, teplota by ovšem mohla ýt i o něco vyšší. Filtrace ej zcela běžná, kartušová. Vířivka má 120 vzduchových trysek a perličková masáž je poháněná výkonem 650 W, který patří spíše k nižším v našem výběru.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

795

Tvar

Čtverec

Materiál

Laminované PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

2 200

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-2,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

40

Typ filtrace

Kartušová

Počet vzduchových trysek

120

Výkon perličkové masáže (W)

650

Vybavení a funkce

Výbava vířivky Marimex vůbec není špatná, právě naopak. Ve výbavě nechybí kryt ani podložka, o vaši vířivku tak bude dobře postaráno. Instalace vířivky je otázkou několika minut, díky funkci samonafukování. S pomocí manometru navíc nešlápnete vedle při hledání toho správného tlaku. Kromě běžných funkcí má tato vířivka ještě bonus navíc, ve formě systému změkčování vody. Ten zmírňuje tvoření vodního kamene a voda je pak také šetrnější k pokožce.

Z rozměrů vířivka Marimex zaujme především hmotností. Váha 50 kg nepatří k nejmenším a k instalaci vířivky tak bude pravděpodobně potřeba více než jednoho člověka. Tento model je čtvercový, jedna strana tohoto čtverce měří 1,8 m, výška vířivky je 0,7 m.

Parametr Tento produkt
Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ano

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,8

Délka (m)

1,8

Výška (m)

0,7

Hmotnost (kg)

50

Závěr

Vířivka Marimex 11400217 PureSpa Bubble HWS představuje v našem výběru vířivek pro čtyři osoby kvalitní řešení za dobrou cenu. Má velmi dobrý výkon topidla a voda v lázni se tak ohřeje poměrně rychle. Maximální teplota by mohla být o něco vyšší, stejně jako výkon perličkové lázně, obecně vzato ale nemá tato vířivka zásadní nedostatky. Jako plus hodnotíme také systém změkčování vody, který jistě ocení každý, kdo má s tvrdou vodou své zkušenosti. Pokud hledáte velmi dobrý produkt za dobrou cenu, můžeme vám tento model doporučit. Pokud hledáte spíše cenově dostupnější řešení, doporučujeme zvážit model Bestway 54148 Lay-Z-Spa Paris.

13 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Marimex 11400217 PureSpa Bubble HWS
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Marimex 11400217 PureSpa Bubble HWS

Marimex 11400217 PureSpa Bubble HWS

13 000 Kč Orientační cena