Recenze a porovnání Mtd DL 92 H

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii pro plochu do 2500 m2

Datum doporučení: Říjen 2017

Klady:

Dobrý motor

Zápory:

Průměrnost ostatních komponent

44 000 Kč
orientační cena

Základní údaje

Zahradní traktor Mtd DL 92 H je slušným standardem, který bohatě vystačí pro každého méně náročného zákazníka. Disponuje jednoválcovým motorem o objemu 420 cm3, což přináší dostačující sílu pro běžné účely na středně velké zahrady. Tomu odpovídá také slušný výkon 9,3 kW, díky kterému by si traktor měl poradit i s poměrně náročným terénem a hustým porostem. Tyto parametry společně s šířkou záběru 92 cm předurčují Mtd DL 92 H pro plochy o velikosti 2500 m2.

Traktor disponuje objemem sběrného koše 240 l, což je dostačující hodnota, ale při sekání větších ploch, než pro které je traktor určený musíte počítat s jeho nutným vyprazdňováním. Podobně je na tom i s kapacitou nádrže na palivo, 3,7 litru není katastrofální kapacita, ale nejedná se také o nikterak oslňující číslo. Obě tyto hodnoty odpovídají výše uvedené doporučené ploše a pokud nebudete traktor provozovat na větší prostory, bude vše bez problému.

Parametr Tento produkt
Počet válců 1
Objem motoru (cm3)  420
Šířka záběru (cm)  92
Objem sběrného koše (l)  240
Objem nádrže (l)  3,8
Mulčování  Ano
Hmotnost (kg)  195

Funkce

V ohledu doplňkových funkcí je pak vybaven velmi dobře, z třech námi testovaných mu chybí akorát posilovač řízení, kterým ale nedisponuje žádný z námi vybraných traktorů. Těšit se tak můžete jak z mulčování, které vám umožní rozhodit posekanou trávu zpět na trávník a pohnojit ho, tak i ze standardu v podobě klasického zadního výhozu posekané trávy.

Naše hodnocení a závěr

S ohledem na relativně nižší cenu lze Mtd DL 9 H považovat za stroj s perfektním poměrem ceny ku výkonu, což z něj může dělat pro mnoho zákazníků velmi dobrou volbu. Traktor výrazně nezaostává téměř v žádném důležitém ohledu, a proto má pevné místo v našem žebříčku.

Další recenze

Kompletní porovnání