Recenze a porovnání zážitkové agentury Enjoy | Arecenze.cz
Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Enjoy

Nejlepší zážitky pro firmy v kategorii Zážitkové agentury

Klady

  • Možnost výměny zážitku zdarma
  • Moderní webové stránky

Zápory

  • Kratší pracovní doba zákaznické podpory
  • Chybí certifikát Ověřeno zákazníky

Nabídka zážitků

Pod skupinu Enjoy patří hned dvě zážitkové agentury, Enjoy Fun a Rájzážitků.cz. Při otevření webových stránek ovšem zjistíte, že až na rozdílná loga jsou stránky obou agentur prakticky totožné, rozhodli jsme se je proto shrnout v jedné recenzi. Agentura Enjoy nabízí přibližně 108 zážitků, tím se řadí mezi menší námi srovnávané agentury v září 2020. Nabízí všechny možné zážitky, na které si jen vzpomenete, jako třeba povolání na zkoušku, adrenalinové aktivity, letecké zážitky nebo třeba lázně, wellness a romantické pobyty. Pokud si nejste jisti, který ze zážitků vybrat, pak můžete zvolit elegantní řešení v podobě univerzálního dárkového poukazu ve zvolené finanční částce a obdarovaný si může následně vybrat zážitek sám.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce

108

Adrenalinové zážitky

Ano

Letecké zážitky

Ano

Gurmánské zážitky

Ano

Lázně a wellness

Ano

Auto a moto zážitky

Ano

Povolání na zkoušku

Ano

Romantické pobyty

Ano

Univerzální dárkové poukazy

Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

V případě, že koupíte nebo dostanete nevhodný zážitek, máte u této agentury možnost ho zdarma vyměnit za jiný, který se vám bude líbit více. Poukaz platí od vydání poměrně krátkou dobu, a to šest měsíců. Pokud budete s něčím potřebovat poradit, pak je tu pro vás zákaznická podpora jak na telefonu, tak i emailu a online chatovacím okénku. Ale její doba je kratší než u většiny srovnávaných zážitkových agentur, v provozu je pouze od 8:30 do 16:00. Webové stránky jsou přehledné a můžete vybírat zážitky, pokud máte konkrétnější představu, pomocí různých filtrů.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka

Ne

Počet recenzí na Heurece

8

Bezplatná výměna zážitku

Ano

Délka platnosti poukazu

12 měsíců

Online chatovací podpora

Ano

Telefonní podpora

Ano

Emailová podpora

Ano

Pracovní doba podpory

8:30 - 16:00

Filtrování podle typu zážitku

Ano

Filtrování podle kraje

Ano

Filtrování podle ceny

Ano

Filtrování podle určení pro koho

Ano

Závěr

Zážitková agentura Enjoy je jedna z menších námi srovnávaných agentur a nabízí necelých dvě stě zážitků všech druhů. Samozřejmostí je pak možnost zakoupení univerzálního poukazu ve vybrané finanční hodnotě. V případě nevhodného dárku je možné zážitek vybrat za jiný zcela zdarma. Poukazy mají kratší dobu platnosti, pouze půl roku, přestože standardní doba bývá jeden rok. Webová stránka má spoustu filtrů, které usnadní výběr. Pokud budete potřebovat poradit, je vám k dispozici zákaznická podpora, která má ale poměrně krátkou pracovní dobu. S delší pracovní dobou se setkáte například u agentury Dokonalý zážitek.

Autor: | Datum: | Produkt: Enjoy
Eliška je v našem týmu redaktorů služebně nejstarší, za roky své kariéry se naučila vybírat a hodnotit nejen fyzické produkty, ale i různé služby. Poradí vám tak, podle jakých kritérií vybírat zážitkové agentury a jak poznat spolehlivého poskytovatele zážitku. Mezi její témata patří i další služby, například mobilní tarify nebo internetové obchody.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze