Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Enjoy

Doporučujeme Při nákupu v kategorii zážitkových agentur

Datum doporučení: Září 2020

  • Možnost výměny zážitku zdarma
  • Moderní webové stránky
  • Kratší pracovní doba zákaznické podpory
  • Chybí certifikát Ověřeno zákazníky

Nabídka zážitků

Pod skupinu Enjoy patří hned dvě zážitkové agentury, Enjoy Fun a Rájzážitků.cz. Při otevření webových stránek ovšem zjistíte, že až na rozdílná loga jsou stránky obou agentur prakticky totožné, rozhodli jsme se je proto shrnout v jedné recenzi. Agentura Enjoy nabízí přibližně 108 zážitků, tím se řadí mezi menší námi srovnávané agentury v září 2020. Nabízí všechny možné zážitky, na které si jen vzpomenete, jako třeba povolání na zkoušku, adrenalinové aktivity, letecké zážitky nebo třeba lázně, wellness a romantické pobyty. Pokud si nejste jisti, který ze zážitků vybrat, pak můžete zvolit elegantní řešení v podobě univerzálního dárkového poukazu ve zvolené finanční částce a obdarovaný si může následně vybrat zážitek sám.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 108
Adrenalinové zážitky Ano
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ano
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ano
Romantické pobyty Ano
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

V případě, že koupíte nebo dostanete nevhodný zážitek, máte u této agentury možnost ho zdarma vyměnit za jiný, který se vám bude líbit více. Poukaz platí od vydání poměrně krátkou dobu, a to šest měsíců. Pokud budete s něčím potřebovat poradit, pak je tu pro vás zákaznická podpora jak na telefonu, tak i emailu a online chatovacím okénku. Ale její doba je kratší než u většiny srovnávaných zážitkových agentur, v provozu je pouze od 8:30 do 16:00. Webové stránky jsou přehledné a můžete vybírat zážitky, pokud máte konkrétnější představu, pomocí různých filtrů.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka Ne
Počet recenzí na Heurece 8
Bezplatná výměna zážitku Ano
Délka platnosti poukazu 12 měsíců
Online chatovací podpora Ano
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 8:30 - 16:00
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ano
Filtrování podle určení pro koho Ano

Závěr

Zážitková agentura Enjoy je jedna z menších námi srovnávaných agentur a nabízí necelých dvě stě zážitků všech druhů. Samozřejmostí je pak možnost zakoupení univerzálního poukazu ve vybrané finanční hodnotě. V případě nevhodného dárku je možné zážitek vybrat za jiný zcela zdarma. Poukazy mají kratší dobu platnosti, pouze půl roku, přestože standardní doba bývá jeden rok. Webová stránka má spoustu filtrů, které usnadní výběr. Pokud budete potřebovat poradit, je vám k dispozici zákaznická podpora, která má ale poměrně krátkou pracovní dobu. S delší pracovní dobou se setkáte například u agentury Dokonalý zážitek.

Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Enjoy

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze