Porovnání a recenze zážitkové agentury Enjoy Fun

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Březen 2019

Klady:

Široká nabídka zážitků

Zápory:

Krátká platnost poukazů

Kratší pracovní doba zákaznické podpory

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Enjoy Fun nabízí přibližně 450 zážitků, tím se řadí mezi větší námi srovnávané agentury v březnu 2019. Nabízí všechny možné zážitky, na které si jen vzpomenete, jako třeba povolání na zkoušku, adrenalinové aktivity, letecké zážitky nebo třeba lázně, wellness a romantické pobyty. Pokud si nejste jisti, který ze zážitků vybrat, pak můžete zvolit elegantní řešení v podobě univerzálního dárkového poukazu ve zvolené finanční částce a obdarovaný si může následně vybrat zážitek sám.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce  450
Adrenalinové zážitky  Ano
Letecké zážitky  Ano
Gurmánské zážitky  Ano
Lázně a wellness  Ano
Auto a moto zážitky  Ano
Povolání na zkoušku  Ano
Romantické pobyty  Ano
Univerzální dárkové poukazy  Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

V případě, že koupíte nebo dostanete nevhodný zážitek, máte u této agentury možnost ho zdarma vyměnit za jiný, který se vám bude líbit více. Poukaz platí od vydání poměrně krátkou dobu, a to šest měsíců. Pokud budete s něčím potřebovat poradit, pak je tu pro vás zákaznická podpora jak na telefonu, tak i emailu a online chatovacím okénku. Ale její doba je kratší než u většiny srovnávaných zážitkových agentur, v provozu je pouze od 8:30 do 16:00. Webové stránky jsou přehledné a můžete vybírat zážitky, pokud máte konkrétnější představu, pomocí různých filtrů.

Parametr Tento produkt
Bezplatná výměna zážitku  Ano
Délka platnosti poukazu  6 měsíců
Online chatovací podpora  Ano
Telefonní podpora  Ano
Emailová podpora  Ano
Pracovní doba podpory  8:30 - 16:00
Filtrování podle typu zážitku  Ano
Filtrování podle kraje  Ano
Filtrování podle ceny  Ano
Filtrování podle určení pro koho  Ano

Závěr

Zážitková agentura Enjoy Fun je jedna z větších námi srovnávaných agentur a nabízí přibližně čtyři sta padesát zážitků všech druhů. Samozřejmostí je pak možnost zakoupení univerzálního poukazu ve vybrané finanční hodnotě. V případě nevhodného dárku je možné zážitek vybrat za jiný zcela zdarma. Poukazy mají kratší dobu platnosti, pouze půl roku, přestože standardní doba bývá jeden rok. Webová stránka má spoustu filtrů, které usnadní výběr. Pokud budete potřebovat poradit, je vám k dispozici zákaznická podpora, která má ale poměrně krátkou pracovní dobu.

Delší má například zážitková agentura Allegria.