Menu

Recenze a srovnání ETA Camila 2336

Doporučujeme Při nákupu v kategorii žehliček na vlasy s keramicko-titanovým povrchem

Datum doporučení: Červenec 2018

  • Plynulá regulace teploty
  • Ionizační funkce
  • Zaoblené okraje
  • Dlouho se nahřívá
  • Nemá duální napětí
  • Chybí zámek kleští
450 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

ETA Camila 2336 je žehlička s destičkami z kombinace keramiky a turmalínu. Iontová technologie zadržuje vlhkost ve vlasech a zamezuje vzniku statického náboje. Teplotu lze plynule regulovat kolečkem mezi 120 °C a 200 °C. Minimální teplota je vhodná pro velice jemné vlasy. Naopak nejvyšší teplota pravděpodobně nevyžehlí pohodlně velice silné a nepoddajné vlasy. Pro takové je vhodnější teplota 230 °C. Na požadovanou teplotu se žehlička teplota zahřeje za 5 minut, což je velmi dlouho. Je dobré s tím v ranním shonu počítat. Tato žehlička nemá parní funkci. Žehlicí destičky o rozměrech 90×24 mm nejsou napuštěny žádným olejem ani kondicionérem. Jsou ale odpružené, tlak na vlasy se tedy během žehlení rozprostře pro lepší žehlení. Zaoblený tvar žehličky umožňuje snadnější tvorbu loken.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček Keramika-turmalín
Nastavení teploty Ano
Minimální teplota (°C) 120
Maximální teplota (°C) 200
Doba zahřátí (s) 300
Ionizační funkce Ano
Parní funkce Ne
Plovoucí destičky Ano
Napuštěné destičky Ne
Délka žehlicích destiček (mm) 90
Šířka žehlicích destiček (mm) 24
Zaoblené okraje Ano

Uživatelský komfort

Přívodní kabel měří dva metry a jeho koncovka je otočná. To umožňuje pohodlnou manipulaci. Dosažení nastavené teploty je signalizováno diodou. Tento model není vybavený displejem. Zvolenou teplotu není možné uzamknout, může tedy během žehlení dojít k náhodnému přepnutí teploty. Na vypínání žehličky musíte vždy myslet, nemá totiž funkci automatického vypnutí. Před žehlením vlasů je nutné je vždy důkladně usušit, protože touto žehličkou nelze žehlit vlhké vlasy. Jelikož kloub kleští nelze uzamknout, musí se skladovat otevřená. Žehlička funguje jen s napětím 230 V, není tím pádem příliš vhodná na cestování.

Parametr Tento produkt
Otočný kabel Ano
Displej Ne
Indikace zahřátí Ano
Uzamčení nastavené teploty Ne
Automatické vypnutí Ne
Žehlení mokrých vlasů Ne
Zámek kleští Ne
Příkon (W) 38
Duální napětí Ne

Závěr

Žehlička ETA Camila 2336 je vhodná pro majitele a majitelky jemných či normálních vlasů. Na hrubé a silné se kvůli rozpětí teplot 120 °C až 200 °C příliš nehodí. Výhodou této žehličky je plynulá regulace teploty a indikace nahřáté teploty. Také ionizační funkce je pozitivum. Nevýhodou je naopak dlouhé nahřívání a také absence displeje. Pokud máte zájem o žehličku s více bezpečnostními funkcemi, jako je automatické vypnutí či uzamčení nastavené teploty, doporučujeme Rowenta SF3122.

450 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv co vás zajímá a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze ETA Camila 2336

ETA Camila 2336

450 Kč Orientační cena