Recenze a porovnání Remington S8500 Shine Therapy | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Remington S8500 Shine Therapy

86,3 % Celkové hodnocení

TOP cena/výkon v kategorii Klasické žehličky na vlasy

Klady

  • Destičky napuštěné arganovým olejem
  • Rychlé nahřívání
  • 9 poloh nastavení teploty

Zápory

  • Pouze na suché vlasy
  • Vysoká minimální teplota
  • Nemá zaoblený tvar
800 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

Žehlička na vlasy Remington S8500 Shine Therapy má destičky s keramickým povrchem napuštěné arganovým olejem. Ten dodává vlasům lesk a hydrataci. U této žehličky je možné nastavit teplotu od 150 °C do 230 °C a to v 9 stupních v intervalech po 10 °C. Žehlička se velice rychle zahřívá. Připravená do provozní teploty je za 15 sekund. Funkce boost umožňuje zapnutou žehličku nahřát na teplotu 235 °C za 2 vteřiny. Tato žehlička není vybavena parní, ani ionizační funkcí. Obě tyto funkce pomáhají ochránit vlasy před nadměrným vysoušením během žehlení. Destičky jsou plovoucí, což umožňuje rovnoměrně rozložení tlaku na vlasy, které se nejen dobře vyžehlí, ale zejména se netrhají a nezasekávají. Rozměry destiček jsou 110 mm na délku a 27 mm na šířku.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček

Keramika

Nastavení teploty

Ano

Počet stupňů nastavení teploty

9

Minimální teplota (°C)

150

Maximální teplota (°C)

230

Příkon (W)

50

Doba zahřátí (s)

15

Ionizační funkce

Ne

Parní funkce

Ne

Plovoucí destičky

Ano

Napuštěné destičky

Ano

Délka žehlicích destiček (mm)

110

Šířka žehlicích destiček (mm)

27

Zaoblené okraje

Ne

Uživatelský komfort

Přívodní kabel žehličky Remington S8500 Shine Therapy má otočnou koncovku, což umožňuje jednoduchou manipulaci. Nastavená teplota a informace o nahřátí se zobrazují na podsvíceném displeji. Nastavená teplota se dá uzamknout, aby nedošlo k náhodnému přepnutí během žehlení. Tím se zabrání přepálení vlasů při náhodném přenastavení na příliš vysokou teplotu. Bezpečnost zaručuje funkce automatického vypnutí. Žehlička se sama vypne v případě, že není použita 60 minut. Tento model není vhodný pro žehlení mokrých vlasů. Před použitím je tedy nutné vlasy vždy důkladně vysušit. Skladování usnadňuje zámek kleští, který zablokuje žehličku zavřenou. V balení je také žáruvzdorné pouzdro pro uskladnění a přenášení žehličky. S žehličkou je díky duálnímu napětí možné i cestovat. Bude fungovat i v zemích, kde je napětí v elektrické síti mezi 115 V a 230 V.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm)

170

Otočný kabel

Ano

Displej

Ano

Indikace zahřátí

Ano

Uzamčení nastavené teploty

Ano

Automatické vypnutí

Ano

Žehlení mokrých vlasů

Ne

Zámek kleští

Ano

Hodnocení uživatelů

Na webu hodnotilo tuto žehličku více než 500 uživatelů. Celkové hodnocení je velmi pozitivní. Uživatelé si pochvalují kvalitu zpracování žehličky, její nízkou hmotnost a snadné používání. Vlasy jsou po žehlení podle recenzí krásné a vypadají zdravěji. Uživatelé často zmiňují, že pro dokonalé narovnání stačí vlasy jednou přejet a není ani potřeba příliš vysoká teplota.

Závěr

Žehlička Remington S8500 Shine Therapy je vhodná pro středně náročné uživatele, kteří chtějí žehličku s keramickým povrchem. Její destičky jsou napuštěny arganovým olejem, který se během žehlení uvolňuje do vlasů. Výhodou je možnost regulace teploty, rychlé nahřívání a bezpečnostní prvky jako je automatické vypnutí a zámek kloubu. Nevýhodou je absence ionizační a parní funkce. Uživatelé se v recenzích na webu shodují, že se jedná o kvalitní žehličku za výhodnou cenu. Pokud trváte na parní funkci a keramickém povrchu, doporučujeme žehličku L’Oréal SteamPod 2.0 Retail.

800 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Remington S8500 Shine Therapy | Hodnocení: 86,3 %
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která do srovnání vyhledává na webu ty nejzajímavější produkty. Pročítá sáhodlouhé recenze a komentáře, aby mohla zdůraznit všechny klady a zápory výrobků. Snaží se, abyste při nákupu měli všechny potřebné informace. Žehličky a péče o vlasy obecně patří mezi její oblíbená témata. S žehličkami a úpravou spíše nepoddajných vlasů má praktické zkušenosti. Dokáže tak poradit, který typ žehliček používat na různé typy vlasů.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Dobrý večer, chci se zeptat, zda s touto žehličkou na vlasy se dají dělat lokny.
Remington S8500 Shine Therapy
Děkuju za odpověď.

Monika Pršancová

Dobrý den, ano, s touto žehličkou lze vytvořit i lokny. Nemá k tomu ale dokonale přizpůsobený tvar, takže natáčení vlasů může být o něco složitější. Tomuto účelu je velmi dobře přizpůsobena například BaByliss ST330E.

Kamila Lorenzová, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Remington S8500 Shine Therapy

Remington S8500 Shine Therapy

800 Kč Orientační cena