Menu

Recenze a srovnání Remington S8500 Shine Therapy

Doporučujeme Při nákupu v kategorii žehliček na vlasy s keramickým povrchem

Datum doporučení: Červenec 2018

86,3 % Celkové hodnocení
  • Destičky napuštěné arganovým olejem
  • Rychlé nahřívání
  • 9 poloh nastavení teploty
  • Pouze na suché vlasy
  • Vysoká minimální teplota
  • Nemá zaoblený tvar
800 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

Žehlička na vlasy Remington S8500 Shine Therapy má destičky s keramickým povrchem napuštěné arganovým olejem. Ten dodává vlasům lesk a hydrataci. U této žehličky je možné nastavit teplotu od 150 °C do 230 °C a to v 9 stupních v intervalech po 10 °C. Žehlička se velice rychle zahřívá. Připravená do provozní teploty je za 15 sekund. Funkce boost umožňuje zapnutou žehličku nahřát na teplotu 235 °C za 2 vteřiny. Tato žehlička není vybavena parní, ani ionizační funkcí. Obě tyto funkce pomáhají ochránit vlasy před nadměrným vysoušením během žehlení. Destičky jsou plovoucí, což umožňuje rovnoměrně rozložení tlaku na vlasy, které se nejen dobře vyžehlí, ale zejména se netrhají a nezasekávají. Rozměry destiček jsou 110 mm na délku a 27 mm na šířku.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček Keramika
Nastavení teploty Ano
Počet stupňů nastavení teploty 9
Minimální teplota (°C) 150
Maximální teplota (°C) 230
Příkon (W) 50
Doba zahřátí (s) 15
Ionizační funkce Ne
Parní funkce Ne
Plovoucí destičky Ano
Napuštěné destičky Ano
Délka žehlicích destiček (mm) 110
Šířka žehlicích destiček (mm) 27
Zaoblené okraje Ne

Uživatelský komfort

Přívodní kabel žehličky Remington S8500 Shine Therapy má otočnou koncovku, což umožňuje jednoduchou manipulaci. Nastavená teplota a informace o nahřátí se zobrazují na podsvíceném displeji. Nastavená teplota se dá uzamknout, aby nedošlo k náhodnému přepnutí během žehlení. Tím se zabrání přepálení vlasů při náhodném přenastavení na příliš vysokou teplotu. Bezpečnost zaručuje funkce automatického vypnutí. Žehlička se sama vypne v případě, že není použita 60 minut. Tento model není vhodný pro žehlení mokrých vlasů. Před použitím je tedy nutné vlasy vždy důkladně vysušit. Skladování usnadňuje zámek kleští, který zablokuje žehličku zavřenou. V balení je také žáruvzdorné pouzdro pro uskladnění a přenášení žehličky. S žehličkou je díky duálnímu napětí možné i cestovat. Bude fungovat i v zemích, kde je napětí v elektrické síti mezi 115 V a 230 V.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm) 170
Otočný kabel Ano
Displej Ano
Indikace zahřátí Ano
Uzamčení nastavené teploty Ano
Automatické vypnutí Ano
Žehlení mokrých vlasů Ne
Zámek kleští Ano
Duální napětí Ano

Hodnocení uživatelů

Na webu hodnotilo tuto žehličku více než 500 uživatelů. Celkové hodnocení je velmi pozitivní. Uživatelé si pochvalují kvalitu zpracování žehličky, její nízkou hmotnost a snadné používání. Vlasy jsou po žehlení podle recenzí krásné a vypadají zdravěji. Uživatelé často zmiňují, že pro dokonalé narovnání stačí vlasy jednou přejet a není ani potřeba příliš vysoká teplota.

Závěr

Žehlička Remington S8500 Shine Therapy je vhodná pro středně náročné uživatele, kteří chtějí žehličku s keramickým povrchem. Její destičky jsou napuštěny arganovým olejem, který se během žehlení uvolňuje do vlasů. Výhodou je možnost regulace teploty, rychlé nahřívání a bezpečnostní prvky jako je automatické vypnutí a zámek kloubu. Nevýhodou je absence ionizační a parní funkce. Uživatelé se v recenzích na webu shodují, že se jedná o kvalitní žehličku za výhodnou cenu. Pokud trváte na parní funkci a keramickém povrchu, doporučujeme žehličku L’Oréal SteamPod 2.0 Retail.

800 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová, Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Remington S8500 Shine Therapy | Hodnocení: 86,3 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Remington S8500 Shine Therapy

Remington S8500 Shine Therapy

800 Kč Orientační cena