Recenze a test Hamty.cz | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Hamty.cz

75,7 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

 • Vyšší odměny
 • Rychlá výplata
 • Výplata od 1 Kč

Zápory

 • Platí se roční poplatek
 • Méně e-shopů
 • 10/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 7,2/10
  Hodnocení bonusů
 • 7,7/10
  Hodnocení výplaty odměn
 • 7,5/10
  Hodnocení uživatelské podpory
 • 75,7 %
  Celkové
  hodnocení

Základní informace a bonusy

Cashbackový portál Hamty.cz nabízí odměnu za nákup ve více než 900 obchodech. Počet obchodů je oproti ostatním v našem srovnání (únor 2023) zhruba průměrný. Pokud ale na Hamty.cz najdete svůj oblíbený obchod, nebude vás toto číslo možná ani zajímat. Portál nově potěší také milovníky mobilních technologií, kteří chtějí mít vše vždy po ruce, Hamty.cz má totiž mobilní aplikaci pro Android. Nakupování i vyplácení tedy budete muset provádět v prohlížeči. Není to ale nijak neobvyklé, aplikaci měla jen polovina portálů v našem srovnání.

Co se týká bonusů, jedná se průměrně štědrý systém. Po registraci získáte 50 Kč, za doporučení dalšího uživatele 200 Kč. Musíte ale počítat s tím, že peníze vám na účet nepřiskočí hned, nejdřív musí nově zaregistrovaný uživatel nasbírat určitou částku v cashbacku. Za instalaci rozšíření do prohlížeče získáte 10 Kč, což je obvyklá částka. Pravidelné zákazníky systém nijak neodměňuje, věrnostní program nenabízí stejně jako některé z dalších srovnávaných portálů.

Neobvyklý je ale roční poplatek, který platí aktivní zákazníci. Z cashbackového účtu je poplatek strháván v závislosti na získaných odměnách, maximálně ale do výše 240 Kč. Strhávání probíhá v průběhu celého roku tak, že je vždy odečtena polovina cashbackové odměny. Po odečtení celkové částky 240 Kč už se dále odměny nekrátí, ale zůstávají vám v plné výši. Je tedy jasné, že takové podmínky se vyplatí jen těm, kdo na internetu nakupují často.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet obchodů (více než)

900+

881,67
Mobilní aplikace

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
Vstupní bonus (Kč)

50

50 % 50, 17 % 300, 17 % 60, 17 % 130
Bonus za doporučení (Kč)

200

50 % 200, 17 % 150, 17 % 105, 17 % 350
Slevové kupóny

Ano

100 % Ano
Odměna za rozšíření prohlížeče (Kč)

10

67 % 10, 17 % 20, 17 % 30
Věrnostní program

Ne

67 % Ano, 33 % Ne

Výplata bonusů a uživatelská podpora

Výplata odměn je možná od 1 Kč, což je nejnižší a zároveň nejčastější hodnota v našem srovnání. Po zadání požadavku přijdou peníze na váš bankovní účet do 2 pracovních dní, což je rychleji než u některých konkurenčních portálů. Obecně portál Hamty.cz nabízí vyšší procentuální odměny. Ty jsou ale částečně vykompenzovány poplatkem a využije je ten, kdo na cashbacku získá ročně více než 240 Kč. Do této částky vám tedy Hamty.cz vyplácí polovinu odměny (je srovnatelná s provizí ostatních portálů), poté už získáte celou. V případě dotazů či problémů můžete kontaktovat uživatelskou podporu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře, což jsou dvě obvyklé cesty. Telefon ani živý chat portál nenabízí.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Minimální částka pro vyplacení (Kč)

1

67 % 1, 17 % 25, 17 % 299
Rychlost vyplacení (počet dní)

2

67 % 3, 17 % 2, 17 % 4
Expirace kreditů

Ano

83 % Ne, 17 % Ano
Podpora: Livechat

Ne

67 % Ne, 33 % Ano
Podpora: Telefon

Ne

100 % Ne
Podpora: E-mail

Ano

100 % Ano
Podpora: Kontaktní formulář

Ano

83 % Ano, 17 % Ne

Naše hodnocení a závěr

Cashbackový portál Hamty.cz je vhodný zejména pro ty, kdo na internetu nakupují často. Nabízí vysoké odměny, ale zároveň z nich část strhává jako roční poplatek, ten činí ale maximálně 240 Kč. Výhodou jsou právě vyšší procentuální sazby, možnost výplaty už od 1 Kč a také rychlost vyplácení odměn. Ty vám na účet přijdou do 2 pracovních dnů. Předností ale není počet obchodů, který je nižší než u většiny ostatních srovnávaných portálů. Hamty.cz nabízí poměrně štědrý bonus za přivedení nového zákazníka, naopak vstupní bonus příliš vysoký není.

Jestliže hledáte portál s vyšším vstupním bonusem, kde se nestrhávají žádné manipulační poplatky, mohla by vás zaujmout recenze portálu Získejte.cz

Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Hamty.cz | Hodnocení: 75,7 %
Veronika Vyskočilová se srovnání cashbackových portálů věnuje od samého počátku, tedy už třetím rokem. Dlouhodobě sleduje jejich proměny a podmínky. Dokáže vám proto vysvětlit, za co všechno můžete získat lákavé bonusy a na co si dát pozor při vyplácení našetřených odměn. Na našich stránkách najdete i její srovnání dalších služeb, konkrétně pojištění domácností a online seznamek.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze