Menu

Recenze a test Hamty.cz

5. místo
73,4 % Celkové hodnocení
 • Vyšší odměny
 • Rychlá výplata
 • Výplata od 1 Kč
 • Platí se roční poplatek
 • Nemá aplikaci
 • Méně e-shopů
 • 5,2/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 7,2/10
  Hodnocení bonusů
 • 7,7/10
  Hodnocení výplaty odměn
 • 7,5/10
  Hodnocení uživatelské podpory
 • 73,4 %
  Celkové
  hodnocení

Základní informace a bonusy

Cashbackový portál Hamty.cz nabízí odměnu za nákup ve více než 550 obchodech. Počet obchodů je oproti ostatním v našem srovnání (srpen 2020) podprůměrný. Pokud ale na Hamty.cz najdete svůj oblíbený obchod, nebude vás toto číslo možná ani zajímat. Portál však nepotěší milovníky mobilních technologií, kteří chtějí mít vše vždy po ruce, Hamty.cz totiž nemá mobilní aplikaci. Nakupování i vyplácení tedy budete muset provádět v prohlížeči. Není to ale nijak neobvyklé, aplikaci měla jen polovina portálů v našem srovnání. Co se týká bonusů, jedná se průměrně štědrý systém. Po registraci získáte 50 Kč, za doporučení dalšího uživatele 200 Kč. Musíte ale počítat s tím, že peníze vám na účet nepřiskočí hned, nejdřív musí nově zaregistrovaný uživatel nasbírat určitou částku v cashbacku. Za instalaci rozšíření do prohlížeče získáte 10 Kč, což je obvyklá částka. Pravidelné zákazníky systém nijak neodměňuje, věrnostní program nenabízí stejně jako třetina srovnávaných portálů. Neobvyklý je ale roční poplatek, který platí aktivní zákazníci. Z cashbackového účtu je poplatek strháván v závislosti na získaných odměnách, maximálně ale do výše 240 Kč.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet obchodů (více než) 550 673,33
Mobilní aplikace Ne 50 % Ano, 50 % Ne
Vstupní bonus (Kč) 50 56,67
Bonus za doporučení (Kč) 200 217,50
Slevové kupóny Ano 100 % Ano
Odměna za rozšíření prohlížeče (Kč) 10 15,00
Věrnostní program Ne 67 % Ano, 33 % Ne

Výplata bonusů a uživatelská podpora

Výplata odměn je možná od 1 Kč, což je nejnižší a zároveň nejčastější hodnota v našem srovnání. Po zadání požadavku přijdou peníze na váš bankovní účet do 2 pracovních dní, což je rychleji než u některých konkurenčních portálů. Obecně portál Hamty.cz nabízí vyšší procentuální odměny. Ty jsou ale částečně vykompenzovány poplatkem a využije je ten, kdo na cashbacku získá ročně více než 240 Kč. Do této částky vám tedy Hamty.cz vyplácí polovinu odměny (je srovnatelná s provizí ostatních portálů), poté už získáte celou. V případě dotazů či problémů můžete kontaktovat uživatelskou podporu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře, což jsou dvě obvyklé cesty. Telefon ani živý chat portál nenabízí.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Minimální částka pro vyplacení (Kč) 1 104,50
Rychlost vyplacení (počet dní) 2 2,40
Expirace kreditů Ano 67 % Ne, 33 % Ano
Podpora: Livechat Ne 50 % Ano, 50 % Ne
Podpora: Telefon Ne 100 % Ne
Podpora: E-mail Ano 100 % Ano
Podpora: Kontaktní formulář Ano 100 % Ano

Naše hodnocení a závěr

Cashbackový portál Hamty.cz je vhodný zejména pro ty, kdo na internetu nakupují často. Nabízí vysoké odměny, ale zároveň z nich část strhává jako roční poplatek, ten činí ale maximálně 240 Kč. Výhodou jsou právě vyšší procentuální sazby, možnost výplaty už od 1 Kč a také rychlost vyplácení odměn. Ty vám na účet přijdou do 2 pracovních dnů. Předností ale není počet obchodů, který je nižší než u většiny ostatních srovnávaných portálů. Hamty.cz nabízí poměrně štědrý bonus za přivedení nového zákazníka, naopak vstupní bonus příliš vysoký není.

Jestliže hledáte portál s vyšším vstupním bonusem, kde se nestrhávají žádné manipulační poplatky, mohla by vás zaujmout recenze portálu Získejte.cz

Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Hamty.cz | Hodnocení: 73,4 %

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Hamty.cz

Hamty.cz

5. místo  v porovnání