Recenze a test Hamty.cz | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Hamty.cz

75,7 % Celkové hodnocení

Top 6 v kategorii Cashback portály

Jednotlivá hodnocení

 • 10/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 7,2/10
  Hodnocení bonusů
 • 7,7/10
  Hodnocení výplaty odměn
 • 7,5/10
  Hodnocení uživatelské podpory

Klady

 • Vyšší odměny
 • Rychlá výplata
 • Výplata od 1 Kč

Zápory

 • Platí se roční poplatek
 • Méně e-shopů

Základní informace a bonusy

Cashbackový portál Hamty.cz nabízí odměnu za nákup ve více než 900 obchodech. Počet obchodů je oproti ostatním v našem srovnání (únor 2023) zhruba průměrný. Pokud ale na Hamty.cz najdete svůj oblíbený obchod, nebude vás toto číslo možná ani zajímat. Portál nově potěší také milovníky mobilních technologií, kteří chtějí mít vše vždy po ruce, Hamty.cz má totiž mobilní aplikaci pro Android. Nakupování i vyplácení tedy budete muset provádět v prohlížeči. Není to ale nijak neobvyklé, aplikaci měla jen polovina portálů v našem srovnání.

Co se týká bonusů, jedná se průměrně štědrý systém. Po registraci získáte 50 Kč, za doporučení dalšího uživatele 200 Kč. Musíte ale počítat s tím, že peníze vám na účet nepřiskočí hned, nejdřív musí nově zaregistrovaný uživatel nasbírat určitou částku v cashbacku. Za instalaci rozšíření do prohlížeče získáte 10 Kč, což je obvyklá částka. Pravidelné zákazníky systém nijak neodměňuje, věrnostní program nenabízí stejně jako některé z dalších srovnávaných portálů.

Neobvyklý je ale roční poplatek, který platí aktivní zákazníci. Z cashbackového účtu je poplatek strháván v závislosti na získaných odměnách, maximálně ale do výše 240 Kč. Strhávání probíhá v průběhu celého roku tak, že je vždy odečtena polovina cashbackové odměny. Po odečtení celkové částky 240 Kč už se dále odměny nekrátí, ale zůstávají vám v plné výši. Je tedy jasné, že takové podmínky se vyplatí jen těm, kdo na internetu nakupují často.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet obchodů (více než)

900+

812,86
Mobilní aplikace

Ano

71 % Ano, 29 % Ne
Vstupní bonus (Kč)

50

43 % 50, 14 % 300, 14 % 60, 14 % 130, 14 % Ne
Bonus za doporučení (Kč)

200

179,29
Slevové kupóny

Ano

100 % Ano
Odměna za rozšíření prohlížeče (Kč)

10

57 % 10, 14 % 20, 14 % 30, 14 % 25
Věrnostní program

Ne

57 % Ano, 43 % Ne

Výplata bonusů a uživatelská podpora

Výplata odměn je možná od 1 Kč, což je nejnižší a zároveň nejčastější hodnota v našem srovnání. Po zadání požadavku přijdou peníze na váš bankovní účet do 2 pracovních dní, což je rychleji než u některých konkurenčních portálů. Obecně portál Hamty.cz nabízí vyšší procentuální odměny. Ty jsou ale částečně vykompenzovány poplatkem a využije je ten, kdo na cashbacku získá ročně více než 240 Kč. Do této částky vám tedy Hamty.cz vyplácí polovinu odměny (je srovnatelná s provizí ostatních portálů), poté už získáte celou. V případě dotazů či problémů můžete kontaktovat uživatelskou podporu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře, což jsou dvě obvyklé cesty. Telefon ani živý chat portál nenabízí.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Minimální částka pro vyplacení (Kč)

1

57 % 1, 14 % 25, 14 % 299, 14 % 100
Rychlost vyplacení (počet dní)

2

57 % 3, 29 % 4, 14 % 2
Expirace kreditů

Ano

86 % Ne, 14 % Ano
Podpora: Livechat

Ne

71 % Ne, 29 % Ano
Podpora: Telefon

Ne

100 % Ne
Podpora: E-mail

Ano

86 % Ano, 14 % Ne
Podpora: Kontaktní formulář

Ano

86 % Ano, 14 % Ne

Naše hodnocení a závěr

Cashbackový portál Hamty.cz je vhodný zejména pro ty, kdo na internetu nakupují často. Nabízí vysoké odměny, ale zároveň z nich část strhává jako roční poplatek, ten činí ale maximálně 240 Kč. Výhodou jsou právě vyšší procentuální sazby, možnost výplaty už od 1 Kč a také rychlost vyplácení odměn. Ty vám na účet přijdou do 2 pracovních dnů. Předností ale není počet obchodů, který je nižší než u většiny ostatních srovnávaných portálů. Hamty.cz nabízí poměrně štědrý bonus za přivedení nového zákazníka, naopak vstupní bonus příliš vysoký není.

Jestliže hledáte portál s vyšším vstupním bonusem, kde se nestrhávají žádné manipulační poplatky, mohla by vás zaujmout recenze portálu Získejte.cz

Autor: | Datum: | Produkt: Hamty.cz | Hodnocení: 75,7 %
Nikola Engelmann
Redaktorka
Nikola se pohybuje zejména v prostředí financí. V průběhu své redaktorské činnosti se tak setkala s řadou finančních produktů, včetně cashbackových portálů. Díky tomu ví, jak na výběr nejlepšího a nejvýhodnějšího portálu a na co si dát pozor.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze