Recenze a test Tipli.cz | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Tipli.cz

87,1 % Hodnocení
redakce

1. místo

Vítěz testu 2023

Cashback portály

Klady a zápory

Klady

 • Hodně obchodů
 • Výplata od 1 Kč
 • Rychlá výplata odměn

Zápory

 • Nedostupný VIP program
 • Nižší bonus za doporučení
 • 10/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 7,5/10
  Hodnocení bonusů
 • 9,7/10
  Hodnocení výplaty odměn
 • 8,8/10
  Hodnocení uživatelské podpory
 • 87,1 %
  Celkové
  hodnocení

Základní informace a bonusy

Získat odměnu za nákup na více než 1200 e-shopech můžete prostřednictvím portálu Tipli.cz. Jedná se o nejvyšší počet v rámci našeho srovnání (v září 2022). Důležitější ale může být, zda má portál v nabídce e-shop, na kterém rádi nakupujete. Obsluha portálu je možná prostřednictvím internetového prohlížeče, nově také přes aplikaci v mobilní aplikaci.  V poslední době začal portál odměňovat nové zákazníky vstupním bonusem, a to rovnou ve vysoké hodnotě 300 Kč. Pokud přivedete další zákazníky, získáte 150 Kč, což ale není nijak závratná částka ve srovnání s ostatními konkurenty. Díky slevovým kupónům, které portál zveřejňuje, můžete využít také dodatečnou slevu nebo dopravu zdarma. Pokud si stáhnete rozšíření do prohlížeče, dostanete kromě upozornění na partnerské obchody také 10 Kč jako bonus. Tipli.cz dříve nabízel také věrnostní program určený pro blogery a influencery, nyní  zmínka o VIP programu na webu vůbec není.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet obchodů (více než)

1 200

773,33
Mobilní aplikace

Ano

83 % Ano, 17 % Ne
Vstupní bonus (Kč)

300

50 % 50, 17 % 300, 17 % 60, 17 % 130
Bonus za doporučení (Kč)

150

217,50
Slevové kupóny

Ano

100 % Ano
Odměna za rozšíření prohlížeče (Kč)

10

67 % 10, 17 % 20, 17 % 30
Věrnostní program

Ne

67 % Ano, 33 % Ne

Výplata bonusů a uživatelská podpora

V čem Tipli.cz vyniká, je výplata odměn, ta je možná už od 1 Kč. Nemusíte tedy čekat, až si odměny nastřádáte do určité výše. Zároveň peníze na váš bankovní účet dojdou za 3 dny, což je mezi portály běžná doba výplaty. Nasbírané odměny na vašem účtu zůstanou, dokud je nevyberete. Nemusíte se bát, že by propadly. Uživatelská podpora je k dispozici prostřednictvím e-mailu, kontaktního formuláře a na živém chatu.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Minimální částka pro vyplacení (Kč)

1

67 % 1, 17 % 25, 17 % 299
Rychlost vyplacení (počet dní)

3

67 % 3, 17 % 2, 17 % 4
Expirace kreditů

Ne

83 % Ne, 17 % Ano
Podpora: Livechat

Ano

67 % Ne, 33 % Ano
Podpora: Telefon

Ne

100 % Ne
Podpora: E-mail

Ano

100 % Ano
Podpora: Kontaktní formulář

Ano

83 % Ano, 17 % Ne

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Předností portálu Tipli.cz je velký počet obchodů, ve kterých můžete s cashbackem nakupovat. Ušetřené peníze si můžete vyplácet už od 1 Kč a na účtu je mít do dvou pracovních dnů. Potěší také vysoký vstupní bonus. Nevýhodou je pak chybějící VIP program a nižší bonus za doporučení dalšímu uživateli.

Naše hodnocení a závěr

Tipli.cz je cashbackový portál s velkým počtem obchodů. Jeho výhodou jsou dobré podmínky pro vyplácení nasbíraných odměn. Vyplatit je lze od 1 Kč, a to do 2 pracovních dní. Pozitivní je také mobilní aplikace pro správu účtu. Nevýhodou je věrnostní program, ten byl dříve určený pouze pro influencery, teď už o něm není vůbec na webu zmínka. Nově láká portál na štědrý vstupní bonus, zůstává ale poměrně nízký bonus za doporučení.

Pokud je pro vás věrnostní program i bonus za doporučení důležitý, doporučujeme vám recenzi portálu PlnáPeněženka.cz, který nabízí 300 Kč za doporučení a 60 Kč při registraci.

Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Tipli.cz | Hodnocení: 87,1 %
Veronika Vyskočilová se srovnání cashbackových portálů věnuje od samého počátku, tedy už třetím rokem. Dlouhodobě sleduje jejich proměny a podmínky. Dokáže vám proto vysvětlit, za co všechno můžete získat lákavé bonusy a na co si dát pozor při vyplácení našetřených odměn. Na našich stránkách najdete i její srovnání dalších služeb, konkrétně pojištění domácností a online seznamek.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze