Recenze Nutric bistro - Test 2023 | Arecenze.cz
Menu

Recenze krabičkové diety Nutric bistro

Výborné Celkové hodnocení

Pro náročné v kategorii Krabičkové diety

Klady

 • Garance vrácení peněz
 • BIO nebo farmářská kvalita
 • Založené na racionální stravě
 • Více než 600 různých jídel
 • Zákaznický chat

Zápory

 • Vyšší cena
 • Praha a Středočeský kraj
 • Menší počet jídel na den
519 Kč Orientační cena

Krabičková dieta Nutric bistro se specializuje na vybrané výživové styly a zakládá si na kvalitních potravinách, a to jak na jejich výběru, tak i zpracování. Od toho se odvíjí i nabídka programů, které stojí na pilířích zdravého životního stylu a zahrnují jídelníčky plné farmářských i BIO potravin. Dieta vychází vstříc i speciálním požadavkům na výživu, přičemž všechna jídla z Nutric bistro jsou přirozeně bezlepková. K dispozici je vám také zákaznický chat, a v případě nespokojenosti s jídlem máte nárok na vrácení peněz.

Nabídka dietních plánů (stravovací programy)

Stravovací programy krabičkové diety Nutric bistro cílí především na náročnější zákazníky, kteří si libují v racionální, paleo a vegetariánské stravě. Svou nabídkou se tak firma značně vymezuje od konkurence a je ideální volbou pro všechny, kteří mají jiné stravovací návyky nebo vyznávají odlišný životní styl.

Vybírat můžete mezi celkem 3 programy, což je na první pohled oproti konkurenci málo, ovšem je třeba si uvědomit, že se společnost již v základu vyhýbá cukru, mléčným produktům a rafinované sóji a vychází také vstříc individuálním požadavkům na úpravu jídelníčku v případě alergie nebo citlivosti na určitou složku jídla. Všechna jídla z nabídky jsou tak přirozeně bezlepková, čímž se automaticky hodí i pro celiaky a všechny, kteří se chtějí lepku ve stravě vyhnout.

U jednotlivých programů si dále můžete objednat buďto celodenní menu složené ze tří hlavních jídel, nebo ze dvou chodů (oběd a večeře). Nabídka čítá tyto stravovací programy:

 • Paleo krabičková dieta
 • LowCarb krabičková dieta
 • Fit krabičky
Parametr Tento produkt
Různý počet jídel

Ano

Počet stravovacích programů

3

Výběr z různě kalorických variant

Ano

Speciální stravovací programy (individuální úprava)

Ano

Nutriční poradenství

Ano

Cena dopravy

119 Kč

Rozvoz a odběrná místa

Praha a okolí, Středočeský kraj

Cena

Cena celodenního menu této krabičkové diety je spíše vyšší, ovšem vždy záleží na tom, jaký plán a s jakou kalorickou hodnotou si vyberete. I v tomto případě vás tedy čekají slevy při dlouhodobém odběru jako u konkurence. Ceny startují na 519 Kč na den, přičemž rozhodující je také to, zda si krabičky vyzvednete osobně, nebo si je necháte doručit kurýrem po Praze. Na rozdíl například od firmy Zdravé stravování tak cena dopravy není zahrnuje v ceně menu a je třeba na to při objednávce myslet.

Nutric bistro se prostřednictvím svých programů a v nich sestavených jídelníčků snaží kromě vašeho nasycení také o nastartování správného stravovacího režimu a leckdy strava dokonce pomůže vyřešit zdravotní problém (záněty, ekzémy, akné apod.). Jde o významný benefit krabičkové diety Nutric bistro a investice se ze zdravotního hlediska jistě vyplatí. S ohledem na vyšší cenu menu je nutné mít na paměti, že firma k výrobě používá výhradně farmářské a BIO potraviny, tudíž je vyšší cena zcela adekvátní.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Zákazníci hodnotí krabičkovou dietu Nutric bistro nadmíru pozitivně a její stravovací programy si velmi chválí. Většinou je kladně vnímána pestrost jídelníčků a skladba jednotlivých programů, které lze mezi sebou v průběhu měsíců střídat, aniž byste narušili svůj stravovací režim. Někteří tuto krabičkovou dietu považují za číslo jedna na trhu v oblasti racionální stravy, která u konkurence obvykle nebývá tak pestrá.

Za výhodu pak uživatelé považují také přístup firmy k surovinám a fakt, že jejich jídla už v základu neobsahují lepek, cukr, mléčné výrobky ani další produkty, ke kterým se vážou potravinové alergie. Na negativní uživatelské ohlasy jsme v době psaní této recenze (červenec 2023) nenarazili.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Oproti konkurenci krabičková dieta od Nutric bistro vyniká svou prvotřídní kvalitou surovin, která se pojí i s filozofií této značky. V jejích stravovacích programech totiž dominují ty založené na racionální stravě bez lepku, cukru a dalších ingrediencí, ke kterým se často vážou potravinové alergie. Automaticky tak stravovací plány pokrývají i speciální požadavky na výživu, přičemž Nutric bistro vychází vstříc také dalším úpravám jídelníčku, které jsou po dohodě možné.

Předností je pak možnost objednání krabiček na celý týden včetně víkendu, což mnozí konkurenti vůbec nenabízí. Webové stránky Nutric bistro jsou obsahově poměrně bohaté, ale za nevýhodu můžeme označit méně přehledný ceník, kdy by z uživatelského hlediska byla rozhodně lepší volbou ukázková kalkulačka. Pro někoho pak může být nevýhodou počet jídel v menu, kdy při celodenní variantě dostanete pouze tři hlavní chody, a to snídani, oběd a večeři (konkurence v celodenním menu obvykle nabízí 5 chodů).

Porovnání s alternativami

Protože se Nutric bistro specializuje na stravu, která se již v základu vyhýbá alergenům, je číslem jedna v hledáčku mnohých uživatelů s těmito speciálními požadavky na výživu. Hledáte-li přesto vhodnou alternativu, prohlédněte si stravovací programy krabičkové diety MyChef Kitchen. I v tomto případě jde o krabičky, které jsou v základu lowcarb, bez lepku a bez cukru, což je jejich hlavní výhoda. Rovněž jsou oproti konkurenci dražší, avšak firma se soustředí i na estetickou stránku a servírování jídel v krabičce.

Na rozdíl od Nutric bistro mají navíc v nabídce kromě programů speciální výživy i vydatný program pro silnou zátěž o energetické hodnotě 3 000 kcal / den. Tudíž pokud jste vyznavačem silových sportů, bude pro vás krabičková dieta od MyChef Kitchen vhodnější volbou.

Závěrečné shrnutí

Krabičková dieta od Nutric bistro je skvělou volbou pro všechny náročné zákazníky, kteří si potrpí na vysokou kvalitu jídla a zaměřují se primárně na paleo či lowcarb pokrmy. Cena menu je sice nepatrně vyšší, ovšem to proto, že jsou při vaření používány výhradně suroviny od prověřených českých farmářů a pěstitelů. Stejně tak maso je pouze v BIO nebo farmářské kvalitě.

Jako jedna z mála krabičkových diet jde tato z Nutric bistro navíc objednat i na víkendy. Díky tomu se při objednání celodenního stravovacího plánu již o vhodnou stravu nemusíte vůbec starat a váš zdravý jídelníček tak nic nenaruší. I přes nadstandardní kvalitu, jakou Nutric bistro nabízí, garantují dokonce i vrácení peněz při nespokojenosti s jídlem. Kladné uživatelské recenze ale svědčí o tom, že se tato služba příliš nevyužívá.

519 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Nutric bistro | Hodnocení: Výborné
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva se ráda zabývá tématy zdravého životního stylu, a tak autorsky stojí i za krabičkovými dietami. Díky načerpání informací z mnoha různých zdrojů vám poskytne ucelený přehled a poradí, podle čeho správně zvolit vhodný stravovací program a na co dát během nákupu pozor. K výběru krabičkových diet přistupovala tak, aby byl užitečný nejen pro pracující osoby, které si nestíhají vařit, ale i všechny, kteří chtějí zhubnout či nabrat svalovou hmotu.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Nutric bistro

Nutric bistro

519 Kč Orientační cena