Menu

Recenze krabičkové diety NutritionPro

Velmi dobré Celkové hodnocení

Nejlepší poměr cena/výkon v kategorii Krabičkové diety

Klady

 • Moderní kuchyně
 • Více než 300 různých jídel
 • Doprava zdarma
 • Slevy pro více osob
 • Menu na vyzkoušení

Zápory

 • Menší výběr programů
 • Pouze v 9 městech ČR
419 Kč Orientační cena

NutritionPro je společnost, která nabízí krabičkovou dietu s rozvozem a odběrovými místy po 9 městech ČR (kromě Brna ovšem pouze v Čechách). Nabízí chutná a vyvážená jídla, za nimiž stojí výživová poradkyně s více než 15letou praxí. Na jejich přehledném webu se jednoduše zorientujete, přičemž vybrat si můžete z nabídky programů zahrnující plány na udržení hmotnosti, hubnutí či nabírání svalové hmoty. Ve všední dny je vám k dispozici také infolinka, případně lze kdykoliv využít zákaznický chat.

Nabídka dietních plánů (stravovací programy)

Nabídka programů NutritionPro je ve srovnání s konkurencí v podstatě základní, zahrnuje totiž jen čtyři stravovací plány. Pokrývají ale primární cíle, kterých chtějí uživatelé běžně dosáhnout, a to udržení hmotnosti, hubnutí nebo nabírání svalové hmoty. Čtvrtý program zahrnující obědy a večeře je určený pro pracující osoby, přičemž tvoří zajímavou část nabídky tohoto dodavatele, která u konkurence nebývá zvykem.

U všech čtyř plánů si můžete navolit 3 až 5 jídel denně, což je na poli krabičkových diet výhodou. Bohužel ale v době psaní této recenze (červenec 2022) NutritionPro nenabízí možnost žádné úpravy, lowcarb, lowfat, vegetariánské ani veganské či jiné speciální zdravotní diety proto u NutritionPro nenajdete. Tady mají proto někteří konkurenti jistou výhodu.

Nabídka stravovacích programů:

 • Hubnoucí program
 • Nabírací program
 • Udržovací program
 • Oběd + večeře (Office pack)
Parametr Tento produkt
Různý počet jídel

Ano

Počet stravovacích programů

4

Výběr z různě kalorických variant

Ano

Speciální stravovací programy (individuální úprava)

Ano

Nutriční poradenství

Ano

Cena dopravy

Zdarma

Rozvoz a odběrná místa

Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Kladno, Jablonec, Mladá Boleslav

Cena

Cena krabičkové diety NutritionPro se pochopitelně odvíjí od počtu jídel, stanoveného cíle a kalorického příjmu. V praxi ale platí, že čím více jídel objednáte, tím vyšší celkovou cenu sice zaplatíte, ale o to levněji vás vyjde jedna porce. Tedy stejně jako u konkurence.

Ceny se přitom běžně pohybují okolo 320 Kč až po více než 500 Kč za den. Například pokud si objednáte hubnoucí plán na dva měsíce se dvěma jídly denně, vyjde vám cena na den přibližně 340 Kč. Kdežto nabírací plán na měsíc s pěti jídly denně pak bude stát okolo 600 Kč na den. I v případě dražšího nabíracího programu se ale ve srovnání s konkurencí jedná o příznivou cenu.

Výhodou je zde také možnost získání 20% slevy na společnou objednávku pro více osob nebo nabídka dvoudenního 5chodového menu na vyzkoušení, což nebývá zvykem. Možností, jak ušetřit, tedy tato krabičková dieta nabízí mnoho. Na webových stránkách NutritionPro máte k dispozici dokonce i kalkulačku, přes kterou si můžete vypočítat přibližnou cenu, kterou za krabičkovou dietu na vybrané období celkem zaplatíte.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Z uživatelských recenzí a zákaznických ohlasů je s krabičkovou dietou od NutritionPro patrná spokojenost. Uživatelé si v recenzích nejvíce pochvalují pestrost jídelníčků a rozmanitý výběr surovin, spousta z nich pak potvrzuje, že dokonce ochutnala i nevšední pokrmy. Po chuťové stránce jsou jídla velmi dobrá, dokonce si firma dává záležet i na dostatečné velikosti porcí a estetickém způsobu servírování.

Kladné ohlasy tak firma sklízí za skladbu jídelníčků, ovšem plusové body získává také za vždy včasný dovoz a zákaznický servis. K dispozici vám je zákaznická linka, a to ve všední dny mezi 10. a 18. hodinou. Své dotazy pak můžete napsat i do zákaznického chatu na webových stránkách nebo firmu kontaktovat prostřednictvím emailu. Případně si rovnou domluvte odbornou konzultaci s jejich odborníkem na výživu.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Předností krabičkové diety NutritionPro je široké spektrum jídel a surovin, na kterých si můžete pochutnat i v případě redukčního dietního plánu. Firma rozhodně neprosazuje hladovění, a tak i pokud si zvolíte hubnoucí program, můžete se těšit na chutné a nutričně bohaté pokrmy, které vaše chuťové buňky uspokojí. Výhodou je jednoznačně dobře fungující zákaznický servis, což potvrzují i mnohé kladné uživatelské recenze. A třešničkou na dortu je pak konzultace s nutriční specialistkou v ceně každého plánu.

Jako mínus vidíme to, že je krabičková dieta dostupná pouze po 9 městech ČR, a to převážně v Čechách (kromě Brna), protože své stálé zákazníky by si určitě získala i v dalších koutech republiky. Nevýhodou je také aktuální nemožnost individuální úpravy stravovacích programů, takže si z nabídky nevyberou vegani, vegetariáni ani osoby se speciálními požadavky na výživu – v tomto ohledu tedy NutritionPro oproti konkurenci poměrně zaostává.

Porovnání s alternativami

V Praze a Středočeském kraji máte na výběr poměrně hodně alternativních firem, které se zabývají krabičkovými dietami. Za zmínku určitě stojí Dieta v krabičce, která nabízí celodenní menu již od 349 Kč, přitom má i zákaznickou linku zdarma. Bohužel i přes příznivou cenu vidíme jako nevýhodu v tomto případě úzký výběr stravovacích programů, kdy jsou sice rozděleny na ty pro ženy a pro muže, avšak chybí zde nabírací programy nebo programy respektující speciální požadavky na výživu.

Pakliže oželíte vyšší cenu a absenci nutričního poradenství, prohlédněte si také krabičkovou dietu od MyChef Kitchen, která se pyšní mnoha kladnými uživatelskými recenzemi. Na svých pokrmech si dávají skutečně záležet a polahodí jak vašim chuťovým buňkám, tak i oku, protože jsou v krabičce esteticky naservírované, čímž se zároveň odlišují od mnohých konkurentů. Kromě toho používají i recyklovatelné obaly, což potěší všechny zastánce ekologického přístupu.

Závěrečné shrnutí

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele chutné a pestré krabičkové diety v městech, jako je Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Kladno, Jablonec či Mladá Boleslav, pak NutritionPro rozhodně stojí za zvážení. Doménou této firmy jsou přehledné webové stránky, na kterých najdete dokonce i praktickou kalkulačku, takže ihned víte, kolik za krabičkovou dietu zaplatíte. Navíc ke sjednání každého stravovacího plánu máte nárok na konzultaci s nutriční specialistkou zdarma, takže pokud si s výběrem nejste jistí nebo jen chcete vědět, čím se stravovat o víkendu, můžete si nechat odborně poradit.

Výhodou NutritionPro jsou také zákaznické slevy při objednávce krabičkové diety pro více osob, což mnozí konkurenti neberou vůbec v potaz. Pokud se tedy domluvíte například s přítelem, kamarádkou či kolegyní, můžete se společně pustit cestou zdravým stravováním, a přitom docela výrazně ušetřit. NutritionPro navíc nabízí i dvoudenní menu na vyzkoušení, abyste věděli, jaká jídla vás čekají.

419 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: NutritionPro | Hodnocení: Velmi dobré
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva se ráda zabývá tématy zdravého životního stylu, a tak autorsky stojí i za krabičkovými dietami. Díky načerpání informací z mnoha různých zdrojů vám poskytne ucelený přehled a poradí, podle čeho správně zvolit vhodný stravovací program a na co dát během nákupu pozor. K výběru krabičkových diet přistupovala tak, aby byl užitečný nejen pro pracující osoby, které si nestíhají vařit, ale i všechny, kteří chtějí zhubnout či nabrat svalovou hmotu.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze NutritionPro

NutritionPro

419 Kč Orientační cena