Recenze OnlineJazyky.cz - Kurzy angličtiny | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání OnlineJazyky.cz – Kurzy angličtiny

1. místo
99,4 % Celkové hodnocení
 • Oficiální příprava na jazykové certifikáty
 • Všechny jazykové úrovně
 • Online lektor
 • Vysoká cena
 • Nenabízí celé lekce offline
5 000 Kč/úroveň Orientační cena

Redakční tip: Využijte speciální nabídky slevy na kurz 20 % při použití slevového kódu ARECENZE20.

 • 10/10
  Hodnocení kompatibility
 • 10/10
  Hodnocení úrovní
 • 9,8/10
  Hodnocení metod výuky
 • 10/10
  Hodnocení financí a rozšíření
 • 99,4 %
  Celkové
  hodnocení

Kompatibilita kurzu angličtiny

Online jazykový kurz angličtiny Online Jazyky je jedním z nejpropracovanějších námi srovnávaných kurzů v srpnu 2020 a nabízí spousty rozšíření. Můžete ho používat na stolním počítači nebo na notebooku, dále také na mobilním telefonu či tabletu. Aplikace ke stažení je dostupná jak pro operační systém Android, tak i pro iOS.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počítačová verze

Ano

100 % Ano
Mobilní aplikace

Ano

71 % Ano, 29 % Ne
Mobilní aplikace pro Android

Ano

71 % Ano, 29 % Ne
Mobilní aplikace pro iOS

Ano

57 % Ano, 43 % Ne

Hodnocení rozsahu úrovní kurzu angličtiny

Online Jazyky mají úrovně rozděleny podle klasického dělení. Trochu netradičně ale dělí každou obtížnost ještě na lehčí a těžší variantu, např. B1- a B1+ (stejně tak to má i EasyLingo, které nabízí obsahově totožné kurzy na bázi předplatného). Nejnižší level pro předzačátečníky je zde označen jako A1-, Online Jazyky nabízí všechny úrovně až po C2. Můžete si vybrat, která náročnost vám bude vyhovovat a zvolíte si ji buď podle vlastního uvážení, nebo vám pomůže rozhodnout rozřazovací test.

Tento program nabízí jako jeden z mála přípravu na mezinárodní jazykové certifikáty a zároveň po dokončení lekcí získáte certifikát jako výstup kurzu. Jako další možnost rozšíření nabízí také přípravu k maturitě nebo levnější balíčky slovíček dle úrovní.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé jazykové úrovně

Ano

100 % Ano
Rozřazovací test

Ano

71 % Ano, 29 % Ne
Možnost volby úrovně

Ano

57 % Ano, 43 % Ne
A0/00

Ano

86 % Ano, 14 % Ne
A1

Ano

100 % Ano
A2

Ano

100 % Ano
B1

Ano

100 % Ano
B2

Ano

100 % Ano
C1

Ano

71 % Ano, 29 % Ne
C2

Ano

57 % Ano, 43 % Ne
Příprava na certifikát

Ano

57 % Ne, 43 % Ano

Hodnocení metod výuky angličtiny

Tento kurz nabízí všechny možné metody výuky, a to konkrétně mluvení, čtení, psaní a poslech nahrávek s originální mluvou. Velkou výhodou jsou také specializované kurzy angličtiny, které jsou v případě Online Jazyků velice rozsáhlé. Tvůrci sice nejsou jediní, kdo specializovanou výuku nabízí, ale mají nejširší záběr, a tak tu najdete například i angličtinu pro právníky, obchodníky, zdravotní personál, IT, designéry nebo strojírenství. Online Jazyky ve svých kurzech angličtiny nabízí také online lektora. Nefungují bez připojení k internetu, můžete si ale do svého zařízení stáhnout slovíčka pro studium například na cestách.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé metody učení

Ano

100 % Ano
Mluvení

Ano

71 % Ano, 29 % Ne
Čtení

Ano

100 % Ano
Psaní

Ano

86 % Ano, 14 % Ne
Poslech

Ano

100 % Ano
Možnost lektora

Ano

57 % Ano, 43 % Ne
Možnost rodilého mluvčího

Ano

86 % Ano, 14 % Ne
Funguje i offline

Jen některé materiály

57 % Jen některé materiály, 29 % Celé lekce, 14 % Ne
Specializace pro odborné účely

Ano

57 % Ne, 43 % Ano

Hodnocení ceny a licence kurzu angličtiny

Online Jazyky patří mezi dražší jazykové kurzy (srpen 2020). Za jednu kompletní úroveň tu zaplatíte téměř pět tisíc korun, protože je jedna oficiální jazyková úroveň vždy rozdělena na dva balíčky (nižší a vyšší obtížnost). Pokud si budete chtít koupit všechny základní úrovně, cenovka se vyšplhá na 24 900 Kč. Nutno dodat, že za každé další rozšíření zaplatíte další sumu peněz.

Licence vám však bude platit neomezeně, takže se ke kurzu budete moci kdykoliv vrátit a znalosti si osvěžit. Případně můžete své přihlašovací údaje poskytnou rodině či známým a dohodnout se na sdílení jak obsahu, tak financí. Výuka probíhá v češtině, a pokud vám bude vyhovovat styl výuky, můžete si zde zakoupit lekce dalšího cizího jazyka.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Doživotní licence

Ano

57 % Ne, 43 % Ano
Zkušební verze

Ano

100 % Ano
Výuka v češtině

Ano

86 % Ano, 14 % Ne
Nabídka dalších jazyků

Ano

57 % Ano, 43 % Ne

Hodnocení uživatelů

Jako součást recenze jsme se zaměřili také na hodnocení uživatelů, tedy studentů online jazykových kurzů této stránky. Ti si portál OnlineJazyky.cz v recenzích obecně chválí. Oceňují možnost studovat prakticky kdekoli a kdykoli díky dostupnosti kurzu na počítače i telefony. Navíc, pokud něco nepochopíte, můžete danou látku opakovat, jak jen chcete. Na první pohled vyšší cena kurzů prý stojí za investici, protože výsledky v podobě zlepšení angličtiny jsou dle uživatelů znatelné.

OnlineJazyky.cz recenze

Klady a zápory

Mezi největší benefity tohoto online kurzu angličtiny patří nabídka všech úrovní jazyka, které u všech portálů nenajdete, často jsou koncipované například jen pro začátečníky. Kurzy na portálu Online Jazyky také slouží jako oficiální příprava na jazykový certifikát, který vám může být hmatatelným důkazem nabytých znalostí a bude se hodit například v zaměstnání nebo při cestování. Pokud si s nějakým učivem nebudete náhodou vědět rady i po několikátém opakování, můžete o pomoc požádat online lektora.

Za celkově bohatý obsah kurzu je však nezbytné zaplatit, částka může být na první pohled vysoká, podle uživatelských recenzí se však vyplatí ji investovat. Negativem je také nemožnost absolvování celých lekcí bez připojení k internetu, k takovým situacím se ale hodí alespoň možnost stažení slovíček. I na cestách tak můžete částečně studovat.

Naše hodnocení a závěr

Online kurz angličtiny Online Jazyky patří mezi nejdražší, ale zároveň je nejrozmanitější z námi srovnávaných kurzů v srpnu 2020. Za jednu kompletní jazykovou úroveň zde zaplatíte téměř pět tisíc korun a každé další rozšířením vás bude stát okolo dvou a půl tisíc korun. Lekce kurzu Online Jazyky vás připraví na jazykové certifikáty i maturitu, a pokud chcete studovat odbornou angličtinu ve svém oboru, můžete si vybrat jeden ze specializovaných kurzů. Ve svých kurzech angličtiny nabízí i online lektora. Online Jazyky jsou tedy vhodné pro všechny, kteří se chtějí angličtině věnovat, vyžadují vyšší standart a nemusí hledět na pořizovací cenu. Pokud hledáte levnější kurz, můžete vyzkoušet třeba EnglishMe.cz.

Redakční tip: Využijte speciální nabídky slevy na kurz 20 % při použití slevového kódu ARECENZE20.

5 000 Kč/úroveň Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: OnlineJazyky.cz – Kurzy angličtiny | Hodnocení: 99,4 %
Karolína Šerá přebrala téma online kurzů angličtiny po původní autorce před více než rokem. Je redaktorkou, kterou baví zkoumat věci do hloubky a nastudované informace předávat srozumitelně dál, čehož využila i v tomto případě. Vyzná se v kompetencích jednotlivých jazykových úrovní a dokáže poradit, jaké parametry by měl kvalitní online kurz angličtiny nabízet. Časem vytvořila více stránek online jazykových kurzů, například němčiny nebo francouzštiny.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Dobrý den, chtěla bych využít nabídky své firmy, že mi bude částečně financovat jazyk. Má to ale podmínku, že bude kurz mnou uhrazen přes Sodexo kartu – flexi card. Je možné u Vás platit přes benefitní kartu? Děkuji za odpověď. Veselá

Veselá Renata

Dobrý den, u nás se kurzy nezakupují, my je pouze recenzujeme. Tento dotaz bych proto doporučila směrovat přímo na poskytovatele kurzu, tedy Onlinejazyky.cz, zda je u nich možné platit benefitní kartou. Ve svých smluvních podmínkách uvádějí, že platba za kurzy je možná online platební kartou skrz bránu GoPay.

Karolína Šerá, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze OnlineJazyky.cz – Kurzy angličtiny

OnlineJazyky.cz – Kurzy angličtiny

1. místo  v porovnání
5 000 Kč/úroveň Orientační cena