Recenze a test VratnéPeníze.cz | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test VratnéPeníze.cz

83,6 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

 • Mobilní aplikace
 • Výplata od 1 Kč
 • Bonus za stažení aplikace

Zápory

 • Méně e-shopů
 • Nižší vstupní bonus
 • Možnost expirace kreditů
 • 5,1/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 8,1/10
  Hodnocení bonusů
 • 9,7/10
  Hodnocení výplaty odměn
 • 7,5/10
  Hodnocení uživatelské podpory
 • 83,6 %
  Celkové
  hodnocení

Základní informace a bonusy

Portál VratnéPeníze.cz nabízí odměny za nákupy ve více než 500 obchodech. V rámci našeho srovnání se jedná o nejnižší počet (v září 2022). Výhodou tohoto portálu je možnost ovládání účtu prostřednictvím aplikace Portmonka, za její stažení získáte bonus 10 Kč. Při registraci na portál získáte bonus 50 Kč, což je obvyklá částka. Bonus za doporučení novému zákazníkovi je průměrných 200 Kč. Stejně jako na ostatních portálech, i zde najdete slevové kupóny. Můžete díky nim získat například dopravu zdarma nebo dodatečnou slevu. Bonus 20 Kč získáte také za instalaci rozšíření prohlížeče, které vás bude informovat o možných odměnách. Pravidelní zákazníci získají v rámci věrnostního programu vyšší odměny, a to v závislosti na měsíčním počtu nákupů.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet obchodů (více než)

500

881,67
Mobilní aplikace

Ne

67 % Ano, 33 % Ne
Vstupní bonus (Kč)

50

50 % 50, 17 % 300, 17 % 60, 17 % 130
Bonus za doporučení (Kč)

200

50 % 200, 17 % 150, 17 % 105, 17 % 350
Slevové kupóny

Ano

100 % Ano
Odměna za rozšíření prohlížeče (Kč)

20

67 % 10, 17 % 20, 17 % 30
Věrnostní program

Ano

67 % Ano, 33 % Ne

Výplata bonusů a uživatelská podpora

Od naší poslední aktualizace se na portálu Vratné Peníze výrazně zlepšily podmínky pro výplatu bonusů i odměn. Odměny si nyní můžete vyplácet už od 1 koruny, pokud chcete vyplatit i bonusy, musíte si našetřit 100 Kč, to ale není nic neobvyklého. Peníze by vám měly na účet dorazit do čtyř pracovních dní, což je sice o pár dní déle, než je průměr našeho srovnání, ale stále nejde o nic hrozného. Běžně jsou navíc peníze vyplaceny v průběhu dvou dní. Nové jsou také podmínky expirace kreditů. Ty už nepropadají po roce, ale až po třech letech od přihlášení nebo posledního nákupu. Dva roky poté můžete ale ještě zažádat o opětovnou aktivaci účtu. V kombinaci s výplatou od 1 Kč to ale není takový problém.

V případě nejasností nebo problémů můžete kontaktovat podporu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře. Online chat bych zrušen a telefonní číslo portál neuvádí.

 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Minimální částka pro vyplacení (Kč)

1

67 % 1, 17 % 25, 17 % 299
Rychlost vyplacení (počet dní)

4

67 % 3, 17 % 2, 17 % 4
Expirace kreditů

Ne

83 % Ne, 17 % Ano
Podpora: Livechat

Ne

67 % Ne, 33 % Ano
Podpora: Telefon

Ne

100 % Ne
Podpora: E-mail

Ano

100 % Ano
Podpora: Kontaktní formulář

Ano

83 % Ano, 17 % Ne

Naše hodnocení a závěr

Portál VratnéPeníze.cz se za poslední rok posunul k lepšímu, díky tomu už je vhodný i pro využití k nárazovým nákupům. Odměny si můžete vyplácet už od 1 Kč, na účet by vám měly dorazit do 4 dní. Bonusy a slevy patří spíše k průměru, nejsou nijak závratně vysoké. Výhodou je mobilní aplikace, která umožňuje správu účtu, za její instalaci navíc také získáte bonus.

Pokud hledáte portál s vyššími bonusy, mohla by vás zaujmout recenze portálu PlnáPeněženka.cz, který nově nabízí také mobilní aplikaci.

Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: VratnéPeníze.cz | Hodnocení: 83,6 %
Veronika Vyskočilová se srovnání cashbackových portálů věnuje od samého počátku, tedy už třetím rokem. Dlouhodobě sleduje jejich proměny a podmínky. Dokáže vám proto vysvětlit, za co všechno můžete získat lákavé bonusy a na co si dát pozor při vyplácení našetřených odměn. Na našich stránkách najdete i její srovnání dalších služeb, konkrétně pojištění domácností a online seznamek.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze VratnéPeníze.cz

VratnéPeníze.cz