Recenze a test PlnáPeněženka.cz

1. místo - Vítěz testu 2019

Hodnocení:

87,9 %

Klady:

Hodně e-shopů

Zápory:

Nemá mobilní aplikaci

Hodnocení základních parametrů
(max. 10)
Hodnocení bonusů
(max. 10)
Hodnocení výplaty odměn
(max. 10)
Hodnocení uživatelské podpory
(max. 10)
Celkové
hodnocení
5,3 9,0 9,7 7,5 87,9 %

Základní informace a bonusy

Portál PlnáPeněženka.cz má ve své databázi více než 660 e-shopů, což je nejvyšší počet v našem srovnání (v únoru 2019). Jsou v nich ale zařazení i slovenské e-shopy. Obchody jsou rozděleny do 10 kategorií, což je naopak nižší číslo, než u ostatních. Stejně jako většina portálů nenabízí aplikaci pro mobilní zařízení. Portál tedy musíte obsluhovat prostřednictvím internetového prohlížeče. Při registraci dostanete na uvítanou bonus ve výši 60 Kč, což je mírně nadprůměrná hodnota. Vysoce průměr převyšující je ale bonus za doporučení nového uživatele. Za každého získáte 300 Kč, výplata je ale podmíněna aktivním využíváním služeb nově příchozím uživatelem. V opačném případě bonus nezískáte. Stejně jako ostatní portály i PlnáPeněženka.cz nabízí různé slevové kupóny. Abyste nemuseli každý e-shop hledat v databázi, můžete si nainstalovat doplněk prohlížeče, který bude hlídat všechny potenciální odměny. Za jeho instalaci získáte obvyklý bonus 10 Kč. Pravidelné uživatele stránka odměňuje procentuálním navýšením cashbacku v závislosti na počtu nákupů. Při větším počtu nákupů můžete získat navýšení o 3, 5 nebo až 10 %.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet obchodů (více než)  660 626,67
Počet kategorií obchodů  10 12,00
Mobilní aplikace  Ne 67 % Ne, 33 % Ano
Vstupní bonus (Kč)  60 51,67
Bonus za doporučení (Kč)  300 175,83
Slevové kupóny  Ano 100 % Ano
Odměna za rozšíření prohlížeče (Kč)  10 13,33
Věrnostní program  Ano 67 % Ano, 33 % Ne

Výplata bonusů a uživatelská podpora

Nasbírané odměny si můžete na bankovní účet převést už od 1 Kč, tedy prakticky ihned. Na účet vám dorazí do 3 pracovních dní, což je jedna z nejkratších lhůt ve srovnání. Maximální procentuální odměna je 25 %, což odpovídá průměrné hodnotě. Subjektivně pro vás ale může být důležitější odměna u konkrétních obchodů, ve kterých často nakupujete. Výhodou jsou neexpirující kredity. Odměny tedy na účtu zůstanou tak dlouho, dokud je nevyberete. Pokud budete mít problém či narazíte na nejasnost, můžete se obrátit na uživatelskou podporu e-mailem nebo přes kontaktní formulář. Telefonické spojení ani livechat tento portál nemá.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Minimální částka pro vyplacení (Kč)  1 104,50
Rychlost vyplacení (počet dní)  3 4,50
Maximální výše odměny (%)  25 33,75
Expirace kreditů  Ne 67 % Ne, 33 % Ano
Podpora: Livechat  Ne 83 % Ne, 17 % Ano
Podpora: Telefon Ne 100 % Ne
Podpora: E-mail Ano 100 % Ano
Podpora: Kontaktní formulář Ano 100 % Ano

Naše hodnocení a závěr

Cashbackový portál PlnáPeněženka.cz nabízí vstřícné podmínky jak v případě bonusů, tak při výplatě získaných odměn. Je vhodný jak při občasných nákupech tak pro pravidelné zákazníky. Těm navíc nabízí několika procentní zvýšení cashbacku při určitém počtu nákupů za měsíc. Získané odměny lze vyplácet už od 1 Kč a to do 3 pracovních dní. Výhodou je také vysoký bonus za doporučení uživatele. Nevýhodou naopak chybějící mobilní aplikace. Pokud je pro vás právě možnost mít kontrolu nad svými odměnami odkudkoli důležitá, může vás zaujmout portál Refundo

Datum:
Produkt: PlnáPeněženka.cz
Hodnocení: 87,9 % 100 % 0 %