Recenze a test PlnáPeněženka.cz | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test PlnáPeněženka.cz

85,0 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

 • Vysoký bonus za doporučení
 • Věrnostní program
 • Výplata od 1 Kč

Zápory

 • Nemá chat s uživatelskou podporou
 • Výše odměny se často mění
 • 10/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 7,9/10
  Hodnocení bonusů
 • 9,7/10
  Hodnocení výplaty odměn
 • 7,5/10
  Hodnocení uživatelské podpory
 • 85,0 %
  Celkové
  hodnocení

Základní informace a bonusy

Portál PlnáPeněženka.cz má ve své databázi více než 1050 e-shopů, což je v rámci našeho srovnání nadprůměrná hodnota (v únoru ¨2023). Stejně jako většina portálů v našem srovnání nenabízí aplikaci pro mobilní zařízení. Portál tedy můžete obsluhovat prostřednictvím internetového prohlížeče nebo mobilního telefonu. Při registraci dostanete na uvítanou bonus ve výši 60 Kč, což je mírně nadprůměrná hodnota. Poměrně vysoký je také bonus za doporučení nového uživatele. Za každého získáte 200 Kč, výplata je však podmíněna aktivním využíváním služeb nově příchozím uživatelem. V opačném případě bonus nezískáte. Stejně jako ostatní portály i PlnáPeněženka.cz nabízí různé slevové kupóny. Abyste nemuseli každý e-shop hledat v databázi, můžete si nainstalovat doplněk prohlížeče, který bude hlídat všechny potenciální odměny. Za jeho instalaci získáte obvyklý bonus 10 Kč. Pravidelné uživatele stránka odměňuje procentuálním navýšením cashbacku v závislosti na počtu nákupů. Při větším počtu nákupů v měsíci můžete získat navýšení o 3, 5 nebo až 10 %.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet obchodů (více než)

1 050

881,67
Mobilní aplikace

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
Vstupní bonus (Kč)

60

50 % 50, 17 % 300, 17 % 60, 17 % 130
Bonus za doporučení (Kč)

200

50 % 200, 17 % 150, 17 % 105, 17 % 350
Slevové kupóny

Ano

100 % Ano
Odměna za rozšíření prohlížeče (Kč)

10

67 % 10, 17 % 20, 17 % 30
Věrnostní program

Ano

67 % Ano, 33 % Ne

Výplata bonusů a uživatelská podpora

Nasbírané odměny si můžete na bankovní účet převést už od 1 Kč, tedy prakticky ihned. Na účet vám dorazí do 3 pracovních dní, což je jedna z nejkratších lhůt ve srovnání. Výhodou jsou neexpirující kredity. Odměny tedy na účtu zůstanou tak dlouho, dokud je nevyberete. Pokud budete mít problém či narazíte na nejasnost, můžete se obrátit na uživatelskou podporu e-mailem nebo přes kontaktní formulář. Telefonické spojení ani chat přímo na stránce tento portál nemá.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Minimální částka pro vyplacení (Kč)

1

67 % 1, 17 % 25, 17 % 299
Rychlost vyplacení (počet dní)

3

67 % 3, 17 % 2, 17 % 4
Expirace kreditů

Ne

83 % Ne, 17 % Ano
Podpora: Livechat

Ne

67 % Ne, 33 % Ano
Podpora: Telefon

Ne

100 % Ne
Podpora: E-mail

Ano

100 % Ano
Podpora: Kontaktní formulář

Ano

83 % Ano, 17 % Ne

Naše hodnocení a závěr

Cashbackový portál PlnáPeněženka.cz nabízí vstřícné podmínky jak v případě bonusů, tak při výplatě získaných odměn. Je vhodný při občasných nákupech i pro pravidelné zákazníky. Těm navíc nabízí několika procentní zvýšení cashbacku při určitém počtu nákupů za měsíc. Získané odměny lze vyplácet už od 1 Kč a to do 3 pracovních dní. Výhodou je také vysoký bonus za doporučení uživatele. Potěší i mobilní aplikace.

Nevýhodou může být složitější komunikace s uživatelskou podporou, portál totiž nemá živý chat. Pokud je pro vás důležitá právě možnost kontaktovat podporu naživo, doporučujeme vám recenzi portálu VratnéPeníze.cz.

Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: PlnáPeněženka.cz | Hodnocení: 85,0 %
Veronika Vyskočilová se srovnání cashbackových portálů věnuje od samého počátku, tedy už třetím rokem. Dlouhodobě sleduje jejich proměny a podmínky. Dokáže vám proto vysvětlit, za co všechno můžete získat lákavé bonusy a na co si dát pozor při vyplácení našetřených odměn. Na našich stránkách najdete i její srovnání dalších služeb, konkrétně pojištění domácností a online seznamek.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze PlnáPeněženka.cz

PlnáPeněženka.cz