Menu

Recenze a srovnání Angličtina bez biflování

84,1 % Celkové hodnocení

Učení nápodobou v kategorii Online jazykové kurzy angličtiny

Klady

  • Všechny jazykové úrovně
  • Specializace pro odborné účely
  • Online lektor

Zápory

  • Nefunguje offline
  • Nelze si zvolit jazykovou úroveň
  • Nenabízí procvičování psaní ani mluvení
2 000 Kč/rok Orientační cena

Seznámení s portálem

Angličtina bez biflování je český portál na výuku angličtiny s poměrně jednoduchým a intuitivním rozhraním. Jak nabídku, jak také výukovou metodu, na které staví, zde máte přehledně vysvětlenou a můžete si zde přečíst i nějaké ty zajímavosti o angličtině a jejím používání.

Nabídka úrovní angličtiny

Tento jazykový kurz nabízí všechny úrovně od úplných začátečníků až po profesionály. Proto je studium na portálu Angličtina bez biflování otevřeno opravdu každému. K dispozici máte také samostatný balíček s nepravidelnými slovesy nebo specializace v podobě obchodní angličtiny a angličtiny pro děti. Druhá zmiňovaná je v podobě dvou balíčků slovní zásoby.

Úroveň Angličtina
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Balíčky slovíček x
Odborné specializace

Služby ke kurzu

Nevýhoda tohoto portálu spočívá v tom, že si nemůžete sami zvolit náročnost výuky, která by vám vyhovovala, ale je potřeba si udělat test, na jehož základě budete zařazeni do některé z úrovní. Možnost určit si náročnost přitom nabízela většina ze srovnávaných kurzů v době psaní tohoto textu (září 2022).

Problém by mohl nastat v případě, že by vám přiřazená úroveň z nějakého důvodu nevyhovovala, a vy byste tak neměli možnost přejít na lehčí nebo těžší verzi. Další nevýhodou je pak to, že vás samotný kurz nepřipraví na oficiální jazykový jazykový certifikát.

Parametr Tento produkt
Počet nabízených jazyků

1

Možnost volby úrovně

Ne

Rozřazovací test

Ano

Oficiální příprava na certifikát

Ne

Podoba výuky

Online kurz Angličtina bez biflování je založený na metodě Imitum, což znamená v podstatě učení nápodobou. Jde tedy především o poslech originální mluvy a čtení. Princip metody spočívá v tom, že se učíte jazyk tak, jako se učí malé děti svojí mateřštinu. Procvičujete fráze a díky tomu si rozšiřujete slovní zásobu a chápete gramatiku. Tyto metody jsou vhodné především pro ty, kteří se chtějí naučit v jazyce konverzovat.

Neprocvičíte tu psaní, což vás jinak naučí většina z dalších srovnávaných kurzů. Ačkoli zde není ani systém na vyhodnocování mluvení, můžete si fráze a věty opakovat nahlas a snažit se tak pochytit správnou výslovnost. V případě nouze se hodí možnost chatování s lektorem.

Parametr Tento produkt
Výuka v češtině

Ano

Různé metody učení

Ano

Čtení

Ano

Psaní

Ne

Poslech

Ano

Mluvení

Ne

Možnost lektora

Ano

Výuka dle rodilých mluvčí

Ano

Další funkce

Ne

Kompatibilita jazykového kurzu

Online jazykový kurz Angličtina bez biflování je založen na tom, že se učíte především anglické fráze, díky kterým si zapamatujete gramatiku, slovíčka a naučíte se mluvit plynule. Můžete jej používat na stolním počítači nebo notebooku. Mobilní aplikaci tento kurz nemá, navíc není možné jej studovat bez internetu.

Parametr Tento produkt
Počítačová verze

Ano

Mobilní aplikace

Ne

Aplikace pro Android

Ne

Aplikace pro iOS

Ne

Aplikace v češtině

Nerelevantní

Funguje i offline

Ne

Cena a licence jazykového kurzu

Kurz Angličtina bez biflování patří mezi ty levnější. Funguje na principu předplatného, nikoli ale na krátkou dobu. V kategorii základních kurzů jsou kurzy dostupné vždy na rok, mezi zvýhodněnými balíčky ale najdete i rodinný balíček s 10letým přístupem nebo platinovou verzi navždy. Zde dostane ke kurzu přístup rovnou několik osob.

Aktuálně platí akce, kdy při zaplacení ročního předplatného u klasického kurzu angličtiny za 4 990 Kč máte druhý rok zdarma. Program nabízí pouze výuku angličtiny, jiné jazyky zde nenajdete.

Parametr Tento produkt
Slevový kód

Ne

Možnost zakoupení

Pouze předplatné

Zakoupení po balíčcích

Ne

Cena za jednu úroveň

Nerelevantní

Cena doplňkových balíčků

Nerelevantní

Předplatné na určitou dobu

Ano

Varianty předplatného

12 měsíců, 2 roky, 5 let, 10 let, navždy

Cena předplatného

1 990 až 18 990 Kč

Možnost doživotní licence

Ano

Zkušební verze

Ano

Přístup k více jazykům najednou

Nerelevantní

Naše hodnocení a závěr

Online jazykový kurz Angličtina bez biflování je vhodný pro ty, kteří mají horší paměť na slovíčka a neradi se učí pravidla a poučky. Pokud se ale připravujete na jazykový certifikát, nebo se potřebujete naučit psát, tento kurz nebude to pravé. Za dva roky zaplatíte téměř pět tisíc korun, což na první pohled může vypadat jako vysoká částka, ale najdete i daleko dražší studijní programy. Obsahuje všechny jazykové úrovně, takže je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro velmi pokročilé angličtináře. Pokud byste rádi vyzkoušeli online jazykové kurzy pojaté spíše jako učení hrou, přečtěte si také recenzi na Duolingo. To navíc potěší mobilní aplikací.

2 000 Kč/rok Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Angličtina bez biflování | Hodnocení: 84,1 %
Karolína Šerá
Redaktorka
Karolína zkouší různé jazykové kurzy už více než dva roky. Je redaktorkou, kterou baví zkoumat věci do hloubky a nastudované informace předávat srozumitelně dál, čehož využila i v tomto případě. Vyzná se v kompetencích jednotlivých jazykových úrovní a dokáže poradit, jaké parametry by měl kvalitní online kurz angličtiny nabízet. Časem vytvořila více stránek online jazykových kurzů, například němčiny nebo španělštiny.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Angličtina bez biflování

Angličtina bez biflování

2 000 Kč/rok Orientační cena