Recenze a srovnání Angličtina bez biflování

Hodnocení:

68,2 %

Klady:

Všechny jazykové úrovně

Zápory:

Nemá mobilní aplikaci

Nelze si zvolit jazykovou úroveň podle sebe

4 990 Kč
kompletní cena na rok

Hodnocení kompatibility
(max. 10)
Hodnocení úrovní
(max. 10)
Hodnocení metod výuky
(max. 10)
Hodnocení financí a rozšíření
(max. 10)
Celkové
hodnocení
5,0 7,5 6,3 7,9 68,2 %

Kompatibilita 

Online jazykový kurz Angličtina bez biflování je založena na tom, že se učíte především anglické fráze, díky kterým si zapamatujete gramatiku, slovíčka a naučíte se mluvit plynule. Můžete ji používat na stolním počítači nebo notebooku. Mobilní aplikaci tento kurz nemá, což ale neměly ani dvě třetiny srovnávaných online anglických kurzů v únoru 2019.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počítačová verze  Ano 83 % Ano, 17 % Ne
Mobilní aplikace  Ne 67 % Ne, 33 % Ano
Mobilní aplikace pro Android  Ne 67 % Ne, 33 % Ano
Mobilní aplikace pro iOS.  Ne 67 % Ne, 33 % Ano

Hodnocení rozsahu úrovní

Tento jazykový kurz nabízí všechny úrovně od úplných začátečníků až po profesionály. Nevýhoda spočívá v tom, že si nemůžete sami zvolit náročnost výuky, která by vám vyhovovala, ale je potřeba si udělat test, na jehož základě budete zařazeni do některé z úrovní. Možnost určit si náročnost přitom nabízela většina ze srovnávaných kurzů v době psaní tohoto textu. Samotný problém by mohl nastat v případě, že by vám přiřazená úroveň z nějakého důvodu nevyhovovala a vy byste tak neměli možnost přejít na lehčí nebo těžší verzi. Další nevýhodou je pak to, že vás samotný kurz nepřipraví na jazykový certifikát, což neslibuje ale téměř žádný ze srovnávaných kurzů.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé jazykové úrovně  Ano 100 % Ano
Možnost volby úrovně  Ne 67 % Ano, 33 % Ne
A1  Ano 100 % Ano
A2  Ano 100 % Ano
B1  Ano 100 % Ano
B2  Ano 100 % Ano
C1  Ano 83 % Ano, 17 % Ne
C2  Ano 83 % Ano, 17 % Ne
Příprava na certifikát  Ne 83 % Ne, 17 % Ano

Hodnocení metod výuky

Online kurz Angličtina bez biflování je založený na metodě Imitum. Jde tedy především o poslech a čtení. Princip metody spočívá v tom, že se učíte jazyk tak, jako se učí malé děti svojí mateřštinu. Žádné biflování slovíček a drcení gramatiky. Učíte se pomocí frází a díky tomu si rozšiřujete slovní zásobu a chápete gramatiku. Tyto metody jsou vhodné především pro ty, kteří se chtějí naučit v jazyce konverzovat. Neprocvičíte tu psaní, což vás jinak naučí většina z dalších srovnávaných kurzů. Program vás nepřipraví ani na certifikát z jazykové zkoušky. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé metody učení  Ano 100 % Ano
Mluvení  Ne 50 % Ano, 50 % Ne
Čtení  Ano 100 % Ano
Psaní  Ne 83 % Ano, 17 % Ne
Poslech  Ano 100 % Ano
Funguje i offline  Ne 67 % Ne, 33 % Ano
Specializace pro odborné účely  Ano 67 % Ne, 33 % Ano

Hodnocení ceny a licence

Kurz Angličtina bez biflování patří mezi ty levnější. Za jednu úroveň v přepočtu zaplatíte 832 korun, přitom průměrná cena u všech srovnávaných (únor 2019) byla téměř trojnásobně vyšší. Zaplatit budete ovšem opakovaně, protože licence je vždy platná pouze na dva roky. Program nabízí pouze výuku angličtiny, proto pokud hledáte také další jazyky, budete si muset vybrat ještě nějaký jiný kurz, což nebude velký problém, protože výuku dalších jazyků nabízí polovina srovnávaných kurzů.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Cena za jednu úroveň  832 2 315,83
Doživotní licence  Ne 67 % Ano, 33 % Ne
Zkušební verze  Ano 100 % Ano
Výuka v češtině  Ano 83 % Ano, 17 % Ne
Nabídka dalších jazyků  Ne 50 % Ano, 50 % Ne

Naše hodnocení a závěr

Online jazykový kurz Angličtina bez biflování je vhodný pro ty, kteří mají horší paměť na slovíčka a neradi se učí pravidla a poučky. Pokud se ale připravujete na jazykový certifikát, nebo se potřebujete naučit psát, tento kurz nebude to pravé. Za dva roky zaplatíte pět tisíc korun, což na první pohled může vypadat jako hodně, ale najdete i daleko dražší studijní programy. Obsahuje všechny jazykové úrovně, takže je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro velmi pokročilé angličtináře. Pokud hledáte kurz, který vás připraví na jazykový certifikát, podívejte se raději na OnlineJazyky.cz.

Datum:
Produkt: Angličtina bez biflování
Hodnocení: 68,2 % 100 % 0 %

Další recenze

Kompletní test