Recenze a srovnání seznamky Elite Date

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Online seznamky

Datum doporučení: Červenec 2019

Klady:

Vědecká metoda seznámení

Zápory:

Bez placeného členství nelze posílat zprávy

1 800 Kč
roční placené členství

Základní informace a cena

Elite date je seznamovací agentura pro hledání vážného vztahu. Zaměřuje se na osoby ve věku 25 až 45 let. Sám název seznamky napovídá, že se zaměřuje na elitní klienty, na náročné. Nemusíte se ale věkem nechat odradit, najdete zde i profily starších či mladších uživatelů, jen jich nebude příliš mnoho. Seznamka nabízí možnost registrace a vyplnění osobního dotazníku zdarma. Dozvíte se také jeho výsledky a potenciální shody. Podle vašich preferencí vás spojí s osobou stejného či opačného pohlaví. Ostatní funkce jako prohlížení profilů a fotografií či možnost kontaktovat jiného uživatele jsou za poplatek. Členství je možné předplatit na 3, 6 či 12 měsíců. Částky jsou jedny z vyšších v našem testu (v době psaní recenze v červenci 2019) – za 3 měsíce zaplatíte 1260 Kč, za 6 měsíců 1440 Kč a za rok 1800 Kč. Za své peníze získáte možnost vědeckého seznámení na základě vyplnění osobnostního dotazníku a také manuální kontrolu dotazníku. Díky tomu jsou eliminovány podvodníci či vtipálci. Pracovníci seznamky vás mohou také kontaktovat, když narazí na nesrovnalost ve vašem profilu.   

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství  3, 6, a 12 měsíců
Částka poplatku za členství či služby  1260 Kč za 3 měsíce, 1440 Kč za 6 měsíců, 1800 Kč za 12 měsíců
Placené služby  Vše kromě výsledků osobnostního testu, potenciálních shod, počtu registrovaných a rozmazaných fotografií
Věděcká metoda seznámení  Ano
Manuální schvalování profilu  Ano
Typ vztahu  Vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Elite date je čistě česká seznamka, celkový počet uživatelů je tedy nižší, než u některých mezinárodních konkurentů. Přesný počet uživatelů provozovatel neuvádí, dozvíte se jen, že za měsíc se uskuteční 295 tisíc návštěv, což je stále poměrně vysoké číslo. Profily na této seznamce nejsou veřejné, mohou je tedy vidět pouze registrovaní uživatelé  se zaplaceným členstvím a ne každý návštěvník webu. Na rozdíl od obdobných placených seznamek společnost Elite date automaticky neprodlužuje placené členství. Nemusíte se tedy bát opakovaných plateb bez vašeho vědomí či schválení. Pokud máte o placené členství i nadále zájem, stačí jej prodloužit a znovu uhradit vyměřenou částku. Jistou pohodlnost při užívání nabízí mobilní aplikace pro telefony s Androidem či iOS. Můžete mít tak neustálý přehled o potenciálních shodách a být v dosahu. Jestliže budete potřebovat vyřešit problém či dotaz, je k dispozici podpora na e-mailu či telefonu. Nejste tedy odkázáni pouze na kontaktní formulář. 

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů  Neuvádějí
Počet měsíčních návštěv  295 000
Veřejné profily  Ne
Automatické prodloužení členství  Ne
Způsob zrušení placeného členství  Automaticky po skončení sjednané doby
Mobilní aplikace  Ano
Zákaznická podpora  Telefon a e-mail

Naše zhodnocení a závěr

Elite date je seznamka pro hledání vážného vztahu mezi lidmi na úrovni. Působí v Česku a má měsíční návštěvnost 295 tisíc přihlášení. Její výhodu je vědecká metoda seznámení, která spojuje lidi na základě osobnostního dotazníku. Oceňujeme také automatické neprodlužování placeného členství, které eliminuje riziko neschválených plateb. Nevýhodou je velmi omezená funkce v bezplatném režimu. Nelze posílat zprávy ani prohlížet profily. Pokud nechcete do seznamky příliš investovat a nebude vám vadit, že váš profil uvidí kdokoli, můžete si pročíst recenzi Štěstí.cz.

Další recenze

Kompletní porovnání