Recenze a porovnání online seznamky Elite Date | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání seznamky Elite Date

Doporučujeme Při nákupu v kategorii online seznamek

Datum doporučení: Červenec 2020

  • Vědecká metoda seznámení
  • Mobilní aplikace
  • Ručně ověřované profily
  • Bez placeného členství nelze posílat zprávy
  • Drahé členství
1 800 Kč Roční placené členství

Základní informace a cena

Elite date je seznamovací agentura pro hledání vážného vztahu. Zaměřuje se na osoby ve věku 25 až 45 let. Sám název seznamky napovídá, že se zaměřuje na elitní klienty, na náročné. Nemusíte se ale věkem nechat odradit, najdete zde i profily starších či mladších uživatelů, jen jich nebude příliš mnoho. Seznamka nabízí možnost registrace a vyplnění osobního dotazníku zdarma. Dozvíte se také jeho výsledky a potenciální shody. Podle vašich preferencí vás spojí s osobou stejného či opačného pohlaví. Ostatní funkce jako prohlížení profilů a fotografií či možnost kontaktovat jiného uživatele jsou za poplatek.

Členství je možné předplatit na 3, 6 či 12 měsíců. Částky jsou jedny z vyšších v našem testu (v době psaní recenze v červenci 2020) – za 3 měsíce zaplatíte 1260 Kč, za 6 měsíců 1440 Kč a za rok 1800 Kč. Za své peníze získáte možnost vědeckého seznámení na základě vyplnění osobnostního dotazníku a také manuální kontrolu dotazníku. Díky tomu jsou eliminováni podvodníci či vtipálci. Pracovníci seznamky vás mohou také kontaktovat, když narazí na nesrovnalost ve vašem profilu.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství

3, 6, a 12 měsíců

Částka poplatku za členství či služby

1260 Kč za 3 měsíce, 1440 Kč za 6 měsíců, 1800 Kč za 12 měsíců

Placené služby

Vše kromě výsledků osobnostního testu, potenciálních shod, počtu registrovaných a rozmazaných fotografií

Věděcká metoda seznámení

Ano

Manuální schvalování profilu

Ano

Typ vztahu

Vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Elite date je čistě česká seznamka, celkový počet uživatelů je tedy nižší než u některých mezinárodních konkurentů. Přesný počet uživatelů provozovatel neuvádí, dozvíte se jen, že za měsíc se uskuteční 295 tisíc návštěv, což je stále poměrně vysoké číslo. Profily na této seznamce nejsou veřejné, mohou je tedy vidět pouze registrovaní uživatelé  se zaplaceným členstvím, a ne každý návštěvník webu. Na rozdíl od obdobných placených seznamek společnost Elite date automaticky neprodlužuje placené členství. Nemusíte se tedy bát opakovaných plateb bez vašeho vědomí či schválení. Pokud máte o placené členství i nadále zájem, stačí jej prodloužit a znovu uhradit vyměřenou částku.

Jistou pohodlnost při užívání nabízí mobilní aplikace pro telefony s Androidem či iOS. Můžete tak mít neustálý přehled o potenciálních shodách a být v dosahu. Jestliže budete potřebovat vyřešit problém či dotaz, je k dispozici podpora na e-mailu či telefonu. Nejste tedy odkázáni pouze na kontaktní formulář.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů

Neuvádějí

Počet měsíčních návštěv

295 000

Veřejné profily

Ne

Automatické prodloužení členství

Ne

Způsob zrušení placeného členství

Automaticky po skončení sjednané doby

Mobilní aplikace

Ano

Zákaznická podpora

Telefon a e-mail

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Výhodou seznamky Elite date ja manuální schvalování profilů, které omezuje falešné profily. Osoby spojuje na základě osobního dotazníku a vědecké metody seznámení. Nevýhodou je velmi omezené fungování v režimu bez zpoplatněného členství. To navíc patří mezi ty dražší.

Naše zhodnocení a závěr

Elite date je seznamka pro hledání vážného vztahu mezi lidmi na úrovni. Působí v Česku a má měsíční návštěvnost 295 tisíc přihlášení. Její výhodu je vědecká metoda seznámení, která spojuje lidi na základě osobnostního dotazníku. Oceňujeme také automatické neprodlužování placeného členství, které eliminuje riziko neschválených plateb. Nevýhodou je velmi omezená funkce v bezplatném režimu. Nelze posílat zprávy ani prohlížet profily. Pokud nechcete do seznamky příliš investovat a nebude vám vadit, že váš profil uvidí kdokoli, můžete si pročíst recenzi Štěstí.cz.

1 800 Kč Roční placené členství
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Elite Date
Veronika Vyskočilová se srovnání seznamek věnuje už třetím rokem, dokáže se tedy na poli seznamovacích stránek i aplikacích dobře orientovat. Vysvětlí vám proto, na co si dát při sjednávání členství pozor a také proč jsou ceny premium Tinderu závislé na věku uživatele. Věnovala se i srovnání dalších služeb jako je pojištění domácností nebo cashback portálů.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Můžu vyhledávat partnera podle parametru? Město, věk, výška.. apod.? A pak si vybrat z těchto vyfiltrovaných? Nebo musím listovat všemi jako např. na Tinderu?

Nij Jen Lin

Dobrý den, na seznamce Elite Date můžete vyhledávat podle věku (od-do), výšky (od-do), minimálního vzdělání, zda je kuřák/nekuřák, zda chce děti a podle vzdálenosti od výchozího města. Můžete také zobrazovat pouze profily s fotkou.

Veronika Vyskočilová, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Elite Date

Elite Date

1 800 Kč Roční placené členství