Menu

Recenze a srovnání seznamky Seznamte.se

Doporučujeme Při nákupu v kategorii online seznamek

Datum doporučení: Červenec 2020

  • Vědecká metoda seznámení
  • Mobilní aplikace
  • Možnost zakoupit členství na 1 týden
  • Nutnost písemné výpovědi členství
  • Různé ceny členství podle platební metody
2 699 Kč Roční placené členství

Základní informace a cena

Na portálu Seznamte.se hledají uživatelé vážný vztah. Seznamku můžete využívat částečně bezplatně, za některé služby si ale budete muset zaplatit. Pokud budete chtít posílat více než 5 zpráv denně, neomezeně vyhledávat mezi více profily, či si vzájemně vyměňovat telefonní čísla či e-maily, bez prémiového členství se zkrátka neobejdete. Délku trvání si budete moct vybrat mezi 1 týdnem a 1, 3, 6 nebo 12 měsíci. Velkou výhodu mají na této seznamce ženy. Ty mají prémiové funkce zdarma bez nutnosti platit. Muži musí vytáhnout z peněženky 99 Kč až 2699 Kč v závislosti na délce předplatného. Konkrétní částky najdete v následující tabulce. Výhodou této seznamky je využívání vědecké metody seznámení. Speciální algoritmus na základě vašich odpovědí v osobnostním dotazníku vybere potenciálně vhodné partnery. Co naopak tato seznamka neumožňuje, je manuální schvalování profilů. Vzhledem k vyšší ceně služeb je sice pravděpodobné, že zde bude menší množství podvodných profilů, ale není to úplně vyloučené.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství na 1 týden, 1,3, 6 a 12 měsíců
Částka poplatku za členství či služby ženy zdarma, muži 99 Kč za 1 týden, 349 Kč za 1 měsíc, 899 Kč za 3 měsíce, 1499 Kč za 6 měsíců, 2699 Kč za 12 měsíců
Placené služby Posílání více než 5 zpráv denně, neomezené vyhledávání, více profilů, posílání telefonního čísla či e-mailu
Věděcká metoda seznámení Ano
Manuální schvalování profilu Ne
Typ vztahu Vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Portál Seznamte.se se pyšní poměrně slušnou základnou 307 tisíc uživatelů. Měsíčně jich seznamku navštíví 100 tisíc. Profily jsou částečně veřejné, na hlavní stránce můžete vidět fotografie, jméno, věk a kraj, odkud dotyčný pochází. Pro zobrazení dalších údajů musí být uživatel registrován. Pokud se rozhodnete placené členství ukončit, budete tak muset učinit písemně poštou a záměr navíc předem ohlásit prostřednictvím webového formuláře.  Pokud tak neučiníte, členství bude automaticky prodlouženo o stejnou dobu, jako trvalo předešlé předplatné. Stane se tak ale v případě, že jste první členství uhradili kartou. Pokud jste částku hradili převodem, SMS platbou nebo složenkou, členství prodlouženo nebude. Při platbě těmito metodami je ale poplatek i o několik stokorun vyšší. Jestliže preferujete při online seznamování moderní technologie, můžete si stáhnout aplikaci a mít tak všechny možnosti seznamky neustále u sebe. Jestliže objevíte problém, nebo chcete položit dotaz, je vám k dispozici kontaktní formulář pro komunikaci s uživatelskou podporou.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů 307 000 v ČR
Počet měsíčních návštěv 100 000
Veřejné profily Částečně
Automatické prodloužení členství Ano
Způsob zrušení placeného členství Poštou písemně
Mobilní aplikace Ano
Zákaznická podpora Kontaktní formulář

Naše zhodnocení a závěr

Seznamte.se je portál určený pro hledání vážného vztahu. Některé její služby jsou zdarma, za jiné si musíte zaplatit. To platí ale pouze pro muže, ženy mají všechny funkce dostupné zdarma. Potenciální partnery můžete vyhledávat na základě výsledků osobnostního dotazníku, jedná se o věděckou metodu. Zvláštností tohoto portálu je foto seznamka, kde hodnotíte profilové obrázky. Nevýhodou je nutnost písemného zrušení placeného členství. To je automaticky prodlužováno, výjimkou je platba jednorázovou metodou, nikoli bankovní kartou. V takovém případě se předplatné neprodlužuje. Jestliže hledáte seznamku s vědeckou metodou seznamování, která neprodlužuje členství, doporučujeme k pročtení recenzi seznamky Elite Date.

2 699 Kč Roční placené členství

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv co vás zajímá a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Seznamte.se

Seznamte.se

2 699 Kč Roční placené členství