Menu

Recenze a srovnání seznamky Seznamte.se

Velmi dobré Celkové hodnocení

Česká seznamka pro vážný vztah v kategorii Online seznamky

Klady

  • Vědecká metoda seznámení
  • Mobilní aplikace
  • Možnost zakoupit členství na 1 týden

Zápory

  • Nutnost písemné výpovědi členství
  • Různé ceny členství podle platební metody
  • Automatické prodloužení členství
2 699 Kč Orientační cena

Základní informace a cena

Na portálu Seznamte.se hledají uživatelé vážný vztah. Seznamku můžete využívat částečně bezplatně, za některé služby si ale budete muset zaplatit. Pokud budete chtít posílat více než 5 zpráv denně, neomezeně vyhledávat mezi více profily, či si vzájemně vyměňovat telefonní čísla či e-maily, bez prémiového členství se zkrátka neobejdete. Délku trvání si budete moct vybrat mezi 1 týdnem a 1, 3, 6 nebo 12 měsíci. Velkou výhodu mají na této seznamce ženy. Ty mají prémiové funkce zdarma bez nutnosti platit.

Muži musí vytáhnout z peněženky 99 Kč až 2699 Kč v závislosti na délce předplatného. Konkrétní částky najdete v následující tabulce. Výhodou této seznamky je využívání vědecké metody seznámení. Speciální algoritmus na základě vašich odpovědí v osobnostním dotazníku vybere potenciálně vhodné partnery. Co naopak tato seznamka neumožňuje, je manuální schvalování profilů. Vzhledem k vyšší ceně služeb je sice pravděpodobné, že zde bude menší množství podvodných profilů, ale není to úplně vyloučené.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství

na 1 týden, 1,3, 6 a 12 měsíců

Částka poplatku za členství či služby

ženy zdarma, muži 99 Kč za 1 týden, 349 Kč za 1 měsíc, 899 Kč za 3 měsíce, 1499 Kč za 6 měsíců, 2699 Kč za 12 měsíců

Placené služby

Posílání více než 5 zpráv denně, neomezené vyhledávání, více profilů, posílání telefonního čísla či e-mailu

Věděcká metoda seznámení

Ano

Manuální schvalování profilu

Ne

Typ vztahu

Vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Portál Seznamte.se se pyšní poměrně slušnou základnou 307 tisíc uživatelů. Měsíčně jich seznamku navštíví 100 tisíc. Profily jsou částečně veřejné, na hlavní stránce můžete vidět fotografie, jméno, věk a kraj, odkud dotyčný pochází. Pro zobrazení dalších údajů musí být uživatel registrován.

Pokud se rozhodnete placené členství ukončit, budete tak muset učinit písemně poštou a záměr navíc předem ohlásit prostřednictvím webového formuláře.  Pokud tak neučiníte, členství bude automaticky prodlouženo o stejnou dobu, jako trvalo předešlé předplatné. Stane se tak ale v případě, že jste první členství uhradili kartou. Pokud jste částku hradili převodem, SMS platbou nebo složenkou, členství prodlouženo nebude. Při platbě těmito metodami je ale poplatek i o několik stokorun vyšší.

Jestliže preferujete při online seznamování moderní technologie, můžete si stáhnout aplikaci a mít tak všechny možnosti seznamky neustále u sebe. Jestliže objevíte problém, nebo chcete položit dotaz, je vám k dispozici kontaktní formulář pro komunikaci s uživatelskou podporou.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů

307 000 v ČR

Počet měsíčních návštěv

100 000

Veřejné profily

Částečně

Automatické prodloužení členství

Ano

Způsob zrušení placeného členství

Poštou písemně

Mobilní aplikace

Ano

Zákaznická podpora

Kontaktní formulář

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným seznamkám

Největší výhodou seznamky Seznamte.se je vědecká metoda seznámení. Potenciální partnery vám stránka vybírá na základě shody, ne jen podle vyplnění filtru. Výhodu mají na této seznamce ženy, je pro ně totiž zcela zdarma. Pro muže je určeno placené členství, což lze považovat za nevýhodu. Na druhou stranu ale může odradit množství podvodníků. Největší nevýhodou je automatické prodlužování členství, které není zcela jednoduché vypovědět.

Srovnání s alternativami

Vědeckou metodu seznámení nabízí další česká seznamka Elite dates. Ta míří na uživatele od 25 do 50 let, kteří jsou na úrovni. Dotazníku pro seznámení je podrobnější, lze tedy předpokládat ještě lepší shody s potenciálním partnerem. Nevýhodou je vyšší cena předplatného, bez něj seznamku nejde příliš používat.

Méně sofistikovanou alternativou je Tinder. Používání této seznamovací aplikace je v základu zdarma, můžete si ale doplatit různé úrovně členství nebo jiné bonusy.

Naše zhodnocení a závěr


Seznamte.se je portál určený pro hledání vážného vztahu. Některé její služby jsou zdarma, za jiné si musíte zaplatit. To platí ale pouze pro muže, ženy mají všechny funkce dostupné zdarma. Potenciální partnery můžete vyhledávat na základě výsledků osobnostního dotazníku, jedná se o věděckou metodu. Zvláštností tohoto portálu je foto seznamka, kde hodnotíte profilové obrázky. Nevýhodou je nutnost písemného zrušení placeného členství. To je automaticky prodlužováno, výjimkou je platba jednorázovou metodou, nikoli bankovní kartou. V takovém případě se předplatné neprodlužuje. Jestliže hledáte seznamku s vědeckou metodou seznamování, která neprodlužuje členství, doporučujeme k pročtení recenzi seznamky Elite Date.

2 699 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Seznamte.se | Hodnocení: Velmi dobré
Nikola Engelmann
Redaktorka
Nikola se zabývá především finančními a technologickými tématy. Vyzná se však i v seznamovacích aplikacích, u nichž zná nejen jejich základní funkce, ale i různé kličky a háčky, na které se vyplatí zaměřit. Kromě toho pozornost věnuje i bezpečnosti, která je na internetu obzvlášť důležitá.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Seznamte.se

Seznamte.se

2 699 Kč Orientační cena