Recenze a srovnání seznamky Seznamka.cz

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Online seznamky

Datum doporučení: Únor 2019

  • Z velké části zdarma
  • Veřejné profily
300 Kč Roční placené členství

Základní informace a cena

Zvláštností českého portálu Seznamka. cz je její univerzálnost. Hledat zde můžete nejen vážný vztah, flirt a kamarády, ale například partnery do tanečních, doprovod na ples či spolujízdu, cestování nebo dopisování. Najdete zde také rubriku Češi v zahraničí. Seznamovat se můžete buď pouhou registrací a vyplněním profilu, nebo zadáváním inzerátů v různých kategoriích. Inzeráty můžete vyvěšovat i bez nutnosti registrace. Seznamka.cz je propojená s Rande.cz. Pokud si založíte profil na jedné z těchto seznamek, automaticky se zapíše i do druhé.

Výhodou je široká nabídka funkcí zdarma. Můžete prohlížet profily, kontaktovat ostatní, vkládat inzeráty a fotografie. Placené členství přináší možnost topování odpovědí, archivování zpráv na 5 měsíců, neomezený počet fotografií, včetně erotických, informace o tom, kdo viděl váš profil a další funkce uvedené v tabulce níže. VIP členství je nabízeno ve třech nestandardních délkách trvání 40, 120 nebo 250 dní. Částka není nijak závratná, za 40 dní zaplatíte 50 Kč, za 120 dní 99 Kč a za 250 dní 199 Kč. Za tyto peníze nelze očekávat vědeckou metodu seznámení ani manuální schvalování profilů. Lze předpokládat, že na seznamce narazíte i na falešné či podvodné profily. Částečnou ochranou před podvodníky je manuální schvalování fotografií administrátorem. 

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství 40, 120 nebo 250 dní
Částka poplatku za členství či služby 50 Kč za 40 dní, 99 Kč za 120 dní, 199 Kč za 250 dní
Placené služby Neomezený počet fotek, i erotické fotky, archivování zpráv 5 měsíců, informace kdo prohlížel můj profil, topované odpovědi, fotografie ke vzkazům, více přátel, delší zprávy
Věděcká metoda seznámení Ne
Manuální schvalování profilu Ne
Typ vztahu Flirt, přátelství, vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Česká seznamka fungující od roku 1998 neuvádí počet uživatelů ani měsíční návštěvnost. Dozvíte se pouze, že za dobu fungování přispěla k seznámení statisíců lidí. Profily jsou zcela veřejné, může je tedy prohlížet každý, kdo web navštíví. Placené členství, které si předplatíte na určitou dobu, po jejím uplynutí zaniká, není automaticky prodlužováno. Nestane se tedy, že by vám byly z účtu strhávány peníze bez vašeho vědomí. Pro pohodlné používání i na mobilních zařízeních je připravena aplikace pro Andoid i iOS. Uživatelská podpora je k dispozici prostřednictvím kontaktního formuláře.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů Neuvádí
Počet měsíčních návštěv Neuvádí
Veřejné profily Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Způsob zrušení placeného členství Automaticky po skončení sjednané doby
Mobilní aplikace Ano
Zákaznická podpora Kontaktní formulář

Naše zhodnocení a závěr

Seznamka.cz je univerzální portál nejen pro hledání vztahu či flirtu, ale i přátel. Spojuje lidi podle jejich zájmů. Seznamovat se můžete buď pouhým vyplněním profilu, ale také vyvěšení inzerátu do některé z mnoha kategorií. Většina funkcí je poskytována zdarma, pro rozšíření si ale můžete připlatit VIP členství. To není automaticky prodlužováno, nemusíte se tedy bát nečekaných plateb. Nevýhodou je riziko falešných profilů a také kompletně veřejně přístupné profily. Jestliže toužíte po vážném vztahu a nechcete marnit čas nezávazným seznamováním, mohla by vás zaujmout seznamka Seznamte.se. Počítejte ale s vyššími poplatky za VIP členství. 

300 Kč Roční placené členství

Další recenze

Recenze Seznamka.cz

Seznamka.cz

300 Kč Roční placené členství