Menu

Recenze a srovnání seznamky Seznamka.cz

Doporučujeme Při nákupu v kategorii online seznamek

Datum doporučení: Červenec 2020

  • Z velké části zdarma
  • Neprodlužuje automaticky členství
  • Inzeráty lze vkládat bez registrace
  • Veřejné profily
  • Profily nejsou schvalovány
588 Kč Roční placené členství

Základní informace a cena

Zvláštností českého portálu Seznamka. cz je její univerzálnost. Hledat zde můžete nejen vážný vztah, flirt a kamarády, ale například partnery do tanečních, doprovod na ples či spolujízdu, cestování nebo dopisování. Najdete zde také rubriku Češi v zahraničí. Seznamovat se můžete buď pouhou registrací a vyplněním profilu, nebo zadáváním inzerátů v různých kategoriích. Inzeráty můžete vyvěšovat i bez nutnosti registrace. Seznamka.cz je propojená s Rande.cz. Pokud si založíte profil na jedné z těchto seznamek, automaticky se zapíše i do druhé.

Výhodou je široká nabídka funkcí zdarma. Můžete prohlížet profily, kontaktovat ostatní, vkládat inzeráty a fotografie. Placené členství přináší možnost topování odpovědí, archivování zpráv na 5 měsíců, neomezený počet fotografií, včetně erotických, informace o tom, kdo viděl váš profil a další funkce uvedené v tabulce níže. VIP členství je nabízeno ve třech obvyklých délkách trvání 1, 3 a 6 měsíců. Částka patří spíše k těm nižším, zaplatíte za něj 69 Kč za 1 měsíc, 177 Kč za 3 měsíce a 294 Kč za 6 měsíců. Za tyto peníze nelze očekávat vědeckou metodu seznámení ani manuální schvalování profilů. Lze předpokládat, že na seznamce narazíte i na falešné či podvodné profily. Částečnou ochranou před podvodníky je manuální schvalování fotografií administrátorem.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství 1, 3 a 6 měsíců
Částka poplatku za členství či služby 69 Kč za 1 měsíc, 177 Kč za 3 měsíce, 294 Kč za 6 měsíců
Placené služby Neomezený počet fotek, i erotické fotky, archivování zpráv 5 měsíců, informace kdo prohlížel můj profil, topované odpovědi, fotografie ke vzkazům, více přátel, delší zprávy
Věděcká metoda seznámení Ne
Manuální schvalování profilu Ne
Typ vztahu Flirt, přátelství, vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Česká seznamka fungující od roku 1998 neuvádí počet uživatelů ani měsíční návštěvnost. Dozvíte se pouze, že za dobu fungování přispěla k seznámení statisíců lidí. Profily jsou zcela veřejné, může je tedy prohlížet každý, kdo web navštíví. Placené členství, které si předplatíte na určitou dobu, po jejím uplynutí zaniká, není automaticky prodlužováno. Nestane se tedy, že by vám byly z účtu strhávány peníze bez vašeho vědomí. Pro pohodlné používání i na mobilních zařízeních je připravena aplikace pro Andoid i iOS. Uživatelská podpora je k dispozici prostřednictvím kontaktního formuláře.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů Neuvádí
Počet měsíčních návštěv Neuvádí
Veřejné profily Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Způsob zrušení placeného členství Automaticky po skončení sjednané doby
Mobilní aplikace Ano
Zákaznická podpora Kontaktní formulář

Naše zhodnocení a závěr

Seznamka.cz je univerzální portál nejen pro hledání vztahu či flirtu, ale i přátel. Spojuje lidi podle jejich zájmů. Seznamovat se můžete buď pouhým vyplněním profilu, ale také vyvěšení inzerátu do některé z mnoha kategorií. Většina funkcí je poskytována zdarma, pro rozšíření si ale můžete připlatit VIP členství. To není automaticky prodlužováno, nemusíte se tedy bát nečekaných plateb. Nevýhodou je riziko falešných profilů a také kompletně veřejně přístupné profily. Jestliže toužíte po vážném vztahu a nechcete marnit čas nezávazným seznamováním, mohla by vás zaujmout seznamka Seznamte.se. Počítejte ale s vyššími poplatky za VIP členství.

588 Kč Roční placené členství
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Seznamka.cz

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Dobrý den, hledám flirt ale nechci platit kartou, ale hotově. Je to možné?

PETR LOKOBAUER

Dobrý den, platba v hotovosti není u online seznamek už z principu možná. Většina vyžaduje platbu kartou, některé portály umožňují jednorázovou platbu pomocí SMS.

Veronika Vyskočilová, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Seznamka.cz

Seznamka.cz

588 Kč Roční placené členství