Recenze Rande.cz - Test 2023 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání seznamky Rande.cz

Dobré Hodnocení
redakce

Univerzální seznamka pro všechny

Online seznamky

Klady a zápory

Klady

  • Vysoký počet uživatelů
  • Pro všechny sexuální orientace
  • Většina funkcí zdarma
  • Manuální schvalování profilů

Zápory

  • Zastaralý web
  • Bez mobilní aplikace
  • Vysoký počet neaktivních profilů
98 Kč Orientační cena

Základní informace a cena

Seznamka Rande.cz se řadí mezi jedny z nejstarších v české republice. Funguje již od roku 1999, díky čemuž má na kontě už statisíce uživatelů, přičemž někteří již nejsou registrováni nebo tu po nich zůstaly pouze neaktivní účty. V posledních letech se však seznamka stává opět populární, čímž rostou i počty nově registrovaných uživatelů. Registrace je zdarma, přičemž si vystačíte pouze s e-mailovou adresou – tu je třeba ověřit, jinak nemůžete účet plnohodnotně používat.

Zaplatit si můžete VIP účet nebo účet TOPovat podobně jako na Bazos.cz. Váš účet tak bude pro ostatní uživatele viditelnější. Samotná seznamka vám pomůže s hledáním partnera pomocí speciálního algoritmu. Po registraci je nutné vyplnit váš osobní účet, kde sdělíte své osobní údaje, jako je pohlaví, typ vztahu, datum narození, věk partnera, vaše a partnerova výška.

Doplnit můžete také nepovinné údaje o vašem vzdělání, postavě a zlozvycích. Pro vyšší šanci na seznámení je dobré nahrát i vlastní profilovou fotku. Informace lze doplnit i na osobním profilu, kde uvedete údaje o povolání, volném čase, zájmech, dětech, víře či stavu. Platforma je vhodná jak pro heterosexuály, tak i homosexuály.

Parametr Tento produkt
Placené členství

Volitelně

Věděcká metoda seznámení

Ne

Manuální schvalování profilu

Ano

Typ vztahu

Flirt, přátelství, vážný vztah, cestovní partner

Uživatelská základna a přívětivost

Na seznamce se můžete setkat s opravdu širokou škálou uživatelů, kteří hledají různé typy vztahů. Jsou tu tak zájemci o přátelství, vážný vztah, sexuální vztah či krátký flirt. Přesný počet uživatelů není znám, ale seznamka registruje přes desítky tisíc účtů, které stále přibývají. Pokud hledáte vážný vztah můžete využít VIP členství nebo topování vašeho účtu, díky čemuž budete pro ostatní viditelnější.

VIP členství lze koupit na 1, 3 nebo 6 měsíců – nejvyšší tarif je nejlevnější a činní 49 Kč. Topování je možné na 5, 15 až 30 dní, a to za 20 až 75 Kč. Rande.cz je lokální seznamka, díky čemuž zde můžete volit mezi uživateli podle jejich bydliště. Zvolit lze, zda chcete hledat mezi uživateli ze stejného města, kraje či celé ČR. Zrušení účtu je možné přímo v nastavení, stačí zadat heslo a máte hotovo.

Parametr Tento produkt
Počet měsíčních návštěv

Přes 1 milion

Veřejné profily

Ne

Způsob zrušení placeného členství

E-mail

Mobilní aplikace

Ne

Zákaznická podpora

Ano

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Rande.cz v první řadě nabízí vysoký počet uživatelských účtů ze všech krajů. Snadno tu tak můžete najít ideálního partnera poblíž vašeho místa bydliště. Partnera tu mohou hledat lidé všech sexuálních orientací, přičemž velká část účtů je manuálně schvalována, i přesto zde však narazíte na falešné účty. Většina funkcí je však zdarma, přičemž prémiové předplatné stojí ročně jen 98 Kč. Na druhou stranu je třeba počítat s absencí mobilní aplikace a zastaralým webem.

Porovnání s alternativami

Seznamka Rande.cz nabízí pouze účty z ČR, přičemž je možné navázat jak vážný a sexuální vztah, tak i kamarádství. Podobně funguje například seznamka TvojeRande.cz či Seznamka.cz. Naopak pro opravdu vážný vztah je lepší obrátit se na placené seznamky, jako je eDarling. Pro občasný flirt jsou vhodnější velké seznamky, jako je například Tinder, kde je i více uživatelů, a to zejména z mladších ročníků.

Závěrečné shrnutí

Rande.cz je česká seznamka s dlouholetou historií a širokou uživatelskou základnou, která umožňuje hledat vážný vztah, kamarádství i flirt. Zaregistrovat se můžete zdarma, přičemž hravě zvýšíte svoji šanci na vyhledání partnera prostřednictvím VIP účtu či TOPování. Ideální volbou je zejména pro starší ročníky a osoby, jež si chtějí najít partnera poblíž svého bydliště.

98 Kč Orientační cena
Autor: Nikola Engelmann | Datum: | Produkt: Rande.cz | Hodnocení: Dobré
Nikola Engelmann se zabývá především finančními a technologickými tématy. Vyzná se však i v seznamovacích aplikacích, u nichž zná nejen jejich základní funkce, ale i různé kličky a háčky, na které se vyplatí zaměřit. Kromě toho pozornost věnuje i bezpečnosti, která je na internetu obzvlášť důležitá.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Rande.cz

Rande.cz

98 Kč Orientační cena