Recenze a porovnání online seznamky Štěstí.cz | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání seznamky Štěstí.cz

Další na zvážení

Pro vztah i flirt

Klady a zápory

Klady

  • Z velké části zdarma
  • Levné premiové členství
  • Mobilní aplikace (pouze Android)

Zápory

  • Mohou se objevit falešné profily
  • Nemá vědeckou metodu seznámení
  • Profily nejsou manuálně schvalovány
89 Kč Orientační cena

Základní informace a cena

Seznamka Štěstí.cz se zaměřuje se seznamování uživatelů za účelem vážného vztahu, ale i flirtu. Podle internetových diskuzí se jedná o poměrně oblíbenou seznamku. Její výhodou je poskytování mnoha funkcí zdarma. Můžete procházet profily, vidíte i fotografie. Jediným omezením je počet nově kontaktovaných uživatelů. Bez zaplacení můžete napsat pouze jednomu novému uživateli, pokud si připlatíte, stoupne tento limit na 20 denně. Počet přijatých zpráv není nijak omezen ani při bezplatné verzi.

Při volbě členství nemáte žádnou nabídku, je možné jej předplatit pouze na rok. Částka ale není nijak vysoká, při platbě kartou vás vyjde jen na 89 korun, což je v porovnání s jinými seznamkami velmi nízká částka. Na druhou stranu ale nezaručuje, že odradí vtipálky a podvodníky. Stále se tedy mohou objevovat falešné profily. Nemůžete ani očekávat žádné zvláštní funkce, jakými jsou osobnostní dotazník, věděcká metoda seznámení nebo manuální schvalování profilů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství

12 měsíců

Částka poplatku za členství či služby

89 Kč za 12 měsíců

Placené služby

Kontaktování až 20 nových osob denně, v režimu zdarma pouze 1

Věděcká metoda seznámení

Ne

Manuální schvalování profilu

Ne

Typ vztahu

Flirt, Vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Provozovatel na svých stránkách uvádí, že je na portále registrováno přes 100 tisíc uživatelů a každý den 300 nových přibude. Neuvádí ale, jaká je měsíční návštěvnost. Profily na seznamce jsou veřejné. Mohou je tedy prohlížet i náhodní návštěvníci webů. Pro někoho to může být výhoda, protože třeba jejich profil zaujme někoho, kdo se na seznamku neplánoval ani přihlásit. Pro ty, kdo si pečlivě střeží svoje soukromí, ale může být viditelný profil nepříjemný.

Pokud se rozhodnete placené členství využívat, nemusíte se bát, že by vám po roce byly znovu strženy peníze. Členství totiž není automaticky prodlužováno. Jestliže si přejete mít možnost podívat se na seznamku bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte, můžete využít aplikaci. Ta je ale k dispozici pouze pro zařízení s operačním systémem Android .Zákaznická podpora je k dispozici na e-mailu. Můžete se na ni obrátit v případě problému či dotazu.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů

101 000

Počet měsíčních návštěv

Neuvádí

Veřejné profily

Ano

Automatické prodloužení členství

Ne

Způsob zrušení placeného členství

Automaticky po skončení sjednané doby

Mobilní aplikace

Ano, pouze pro Android

Zákaznická podpora

E-mail

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným seznamkám

Výhodou seznamky Štěstí.cz je nízká cena předplatného, které na rok nedosahuje ani 100 Kč. Zároveň se bez něj poměrně obstojně obejdete, jen budete moci každý den napsat jen jednomu novému člověku. Profily a další funkce jsou plně funkční už po registraci. Za tuto cenu ale neleze očekávat nic jako vědeckou metodu seznámení nebo další pokročilé záležitosti. Zároveň tato cena nejspíš neodradí podvodníky a vtipálky.

Porovnání s alternativami

Cenou se seznamka nejspíš žádné nevyrovná. Můžete ale vyzkoušet Tinder, který je také z velké části zdarma, ani tady ale neočekávejte sofistikovanou metodu seznamování. Narozdíl od aplikace seznamky Štěstí.cz jej ale mohou používat i majitelé iPhonu.

Jestliže vám na ceně zas tak nezáleží, ale raději budete hledat mezi seriózními zájemci, vyzkoušejte eDarling. Za poměrně vysokou částku ale získáte možnost seznámení na základě vyplnění opravdu podrobného dotazníku a osobního profilu. Vysoká cena navíc může odradit ty, kdo to se seznamováním nemyslí příliš vážně.

Naše zhodnocení a závěr


Seznamka Štěstí.cz je téměř bezplatným portálem k seznámení. Nemá žádné zaměření z pohledu věku či orientace. Většina funkcí je zdarma, připlatíte si pouze za možnost kontaktovat více osob. Členství se platí na rok a stojí 89 Kč, což není nijak závratná částka. Nelze ale očekávat vědeckou metodu seznámení či manuální schvalování profilů. Můžete tedy občas narazit na vtipálka či podvodníka. Profily jsou veřejně přístupné, což může někomu vyhovovat, jinému ne. Pokud byste chtěli ochránit své soukromí a zároveň využívat vědeckou metodu seznámení, mohla by vás zaujmout seznamka Elite date. Počítejte ale s několikanásobně vyššími náklady.

89 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Štěstí.cz
Veronika Vyskočilová se srovnání seznamek věnuje už třetím rokem, dokáže se tedy na poli seznamovacích stránek i aplikacích dobře orientovat. Vysvětlí vám proto, na co si dát při sjednávání členství pozor a také proč jsou ceny premium Tinderu závislé na věku uživatele. Věnovala se i srovnání dalších služeb jako je pojištění domácností nebo cashback portálů.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Štěstí.cz

Štěstí.cz

89 Kč Orientační cena