Recenze a srovnání seznamky Štěstí.cz

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Online seznamky

Datum doporučení: Únor 2019

Klady:

Z velké části zdarma

Zápory:

Mohou se objevit falešné profily

89 Kč
roční placené členství

Základní informace a cena

Seznamka Štěstí.cz se zaměřuje se seznamování uživatelů za účelem vážného vztahu, ale i flirtu. Podle internetových diskuzí se jedná o poměrně oblíbenou seznamku. Její výhodou je poskytování mnoha funkcí zdarma. Můžete procházet profily, vidíte i fotografie. Jediným omezením je počet nově kontaktovaných uživatelů. Bez zaplacení můžete napsat pouze dvěma novým uživatelům, pokud si připlatíte, stoupne tento limit na 20 denně. Počet přijatých zpráv není nijak omezen ani při bezplatné verzi. Při volbě členství nemáte žádnou nabídku, je možné jej předplatit pouze na rok. Částka ale není nijak vysoká, při platbě kartou vás vyjde jen na 89 korun, což je v porovnání s jinými seznamkami velmi nízká částka. Na druhou stranu ale nezaručuje, že odradí vtipálky a podvodníky. Stále se tedy mohou objevovat falešné profily. Nemůžete ani očekávat žádné zvláštní funkce, jakými jsou osobnostní dotazník, věděcká metoda seznámení nebo manuální schvalování profilů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství  12 měsíců
Částka poplatku za členství či služby  89 Kč za 12 měsíců
Placené služby  Kontaktování až 20 nových osob denně, v režimu zdarma pouze 2
Věděcká metoda seznámení  Ne
Manuální schvalování profilu  Ne
Typ vztahu  Flirt, Vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Provozovatel na svých stránkách uvádí, že je na portále registrováno přes 100 tisíc uživatelů a každý den 300 nových přibude. Neuvádí ale, jaká je měsíční návštěvnost. Profily na seznamce jsou veřejné. Mohou je tedy prohlížet i náhodní návštěvníci webů. Pro někoho to může být výhoda, protože třeba jejich profil zaujme někoho, kdo se na seznamku neplánoval ani přihlásit. Pro ty, kdo si pečlivě střeží svoje soukromí, ale může být viditelný profil nepříjemný. Pokud se rozhodnete placené členství využívat, nemusíte se bát, že by vám po roce byly znovu strženy peníze. Členství totiž není automaticky prodlužováno. Jestliže si přejete mít možnost podívat se na seznamku bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte, můžete využít aplikaci. Ta je ale k dispozici pouze pro zařízení s operačním systémem Android .Zákaznická podpora je k dispozici na e-mailu. Můžete se na ni obrátit v případě problému či dotazu.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů  101 000
Počet měsíčních návštěv  Neuvádí
Veřejné profily  Ano
Automatické prodloužení členství  Ne
Způsob zrušení placeného členství  Automaticky po skončení sjednané doby
Mobilní aplikace  Ano, pouze pro Android
Zákaznická podpora  E-mail

Naše zhodnocení a závěr

Seznamka Štěstí.cz je téměř bezplatným portálem k seznámení. Nemá žádné zaměření z pohledu věku či orientace. Většina funkcí je zdarma, připlatíte si pouze za možnost kontaktovat více osob. Členství se platí na rok a stojí 89 Kč, což není nijak závratná částka. Nelze ale očekávat vědeckou metodu seznámení či manuální schvalování profilů. Můžete tedy občas narazit na vtipálka či podvodníka. Profily jsou veřejně přístupné, což může někomu vyhovovat, jinému ne. Pokud byste chtěli ochránit své soukromí a zároveň využívat vědeckou metodu seznámení, mohla by vás zaujmout seznamka Elite date. Počítejte ale s několikanásobně vyššími náklady. 

Další recenze

Kompletní porovnání