Recenze a porovnání online seznamky Badoo | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání seznamky Badoo

Pro vztah i flirt Celkové hodnocení

Pro vztah i flirt v kategorii Online seznamky

Klady

  • Funguje v češtině
  • Přihlášení přes Facebook
  • Kvalitní mobilní aplikace
  • Široká uživatelská základna

Zápory

  • Velký počet falešných profilů
  • Žádná kontrola uživatelů
2 050 Kč Orientační cena

Základní informace a cena

Badoo je sociální síť určená k navazování kontaktů. Můžete zde hledat jak přátele, tak flirt či vážný vztah. Jestli jen hledáte někoho, s kým můžete chatovat, je to místo pro vás. Tato síť funguje především prostřednictvím mobilní aplikace, má ale také webovou verzi. Prostřednictvím lajků hodnotíte profily a pokud dojde ke shodě, aplikace vás propojí. Z velké části funguje zdarma, nabízí ale také placené prémiové služby. Po zaplacení uvidíte, komu se líbí váš profil, budete také moci navštěvovat cizí profily, aniž by o tom dotyční věděli, lze také odvolat poslední hlas, či topovat svůj profil. Můžete také přednostně chatovat s novými či populárními uživateli.

Bez platby ale můžete běžně komunikovat a prohlížet profily. Členství je možné předplatit na týden a 1, 3 nebo 6 měsíců, případně napořád. Platit lze několika platebními metodami, přičemž ceny se při použití různých z nich liší. V tabulce níže uvádíme částky nejlevnější platební metody.

Z výše popsaného je vám asi již jasné, že o vědeckou metodu seznámení se v případě Badoo nejedná. Profily také nejsou nijak schvalované. Mohou se tedy objevit falešné či podvodné profily, na které je třeba dávat si pozor. Některé totiž mohou vyžadovat peníze, lechtivé fotografie apod.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství

1, 3, 6 měsíců nebo celý život

Částka poplatku za členství či služby

65 Kč za 1 týden, 225 Kč za 1 měsíc, 520 Kč za 3 měsíce, 800 Kč za 6 měsíců, 1350 Kč napořád

Placené služby

Uvidíte, komu se líbí váš profil, prohlížet profily, aniž by to ostatní viděli, TOPovat svůj profil, odvolání posledního hlasu, nálepky, chat s novými a populárními uživateli, zvýraznění vašich zpráv

Věděcká metoda seznámení

Ne

Manuální schvalování profilu

Ne

Typ vztahu

Flirt, přátelství, vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Jelikož se jedná o celosvětovou síť, není překvapení velké množství uživatelů. Světově ji využívá 300 milionů uživatelů. Lze ale předpokládat, že určitě procento z nich jsou mrtvé profily, které uživatelé již nepoužívají. Světová měsíční návštěvnost je 105 milionů uživatelů. Váš profil není veřejně dostupný na internetu, prohlížet jej můžou pouze registrovaní uživatelé. Placené členství je automaticky prodlužováno, což s sebou přináší riziko neschválených plateb. Pokud byste se tomu chtěli vyvarovat, lze toto prodlužování vypnout v nastavení profilu. Dotazy a problémy můžete se zákaznickou podporou řešit prostřednictvím kontaktního formuláře.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů

300 milionů (světově)

Počet měsíčních návštěv

105 milionů (světově)

Veřejné profily

Ne

Automatické prodloužení členství

Ano

Způsob zrušení placeného členství

Aplikace

Mobilní aplikace

Ano

Zákaznická podpora

Ano

Naše zhodnocení a závěr

Sociální síť Badoo je určená k navazování jakéhokoli kontaktu. Můžete díky ní hledat kamarády, flirt i vážný vztah. Funguje především jako aplikace, využít můžete ale také webovou platformu. Jedná se o celosvětovou síť s 414 miliony uživateli, můžete tak hledat kontakty i při cestování. Základní funkce jsou k dispozici zdarma, můžete si ale připlatit také prémiové členství a získat tak výhody. Podobné funkce má také Tinder, který ale nabízí dvě varianty placeného členství.

2 050 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Badoo | Hodnocení: Pro vztah i flirt
Nikola Engelmann
Redaktorka
Nikola se zabývá především finančními a technologickými tématy. Vyzná se však i v seznamovacích aplikacích, u nichž zná nejen jejich základní funkce, ale i různé kličky a háčky, na které se vyplatí zaměřit. Kromě toho pozornost věnuje i bezpečnosti, která je na internetu obzvlášť důležitá.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Badoo

Badoo

2 050 Kč Orientační cena