Recenze a porovnání online seznamky Jiskření.cz | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání seznamky Jiskření.cz

Doporučujeme Při nákupu v kategorii online seznamek

Datum doporučení: Červenec 2020

  • Neprodlužuje automaticky členství
  • Levné členství
  • Zcela placené
  • Profily se ručně neschvalují
348 Kč Roční placené členství

Základní informace a cena

Seznamka jiskření.cz umožňuje seznamování pro vážný vztah, flirt či navázání přátelství. Jako jedna z mála neposkytuje zdarma téměř žádné služby. Po vyplnění profilu jste automaticky přesměrováni na platební bránu. Bez platby se tedy nikam nedostanete. Členství je možné předplatit na 6 nebo 12 měsíců, případně natrvalo. Částky jsou ale poměrně přívětivé – členství na 6 měsíců vás vyjde na 299 Kč, a za 12 měsíců 349 Kč. Trvalé členství stojí399 Kč Platba by mohla odradit některé podvodníky a vtipálky, částka ale není příliš vysoká, takže se jistě najde někdo, kdo ji bude ochotný uhradit. Metoda seznamování není vědecká, ale jedná se o přímé kontaktování jednotlivých uživatelů. Profily nejsou manuálně schvalovány, což může vést právě k vytváření podvodných profilů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství

6 měsíců, 12 měsíců nebo navždy

Částka poplatku za členství či služby

299 Kč za 6 měsíců, 349 Kč za 12 měsíců nebo 399 Kč navždy

Placené služby

Vše

Věděcká metoda seznámení

Ne

Manuální schvalování profilu

Ne

Typ vztahu

Flirt, přátelství, vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Počet uživatelů ani měsíčních návštěv jiskření.cz na svém webu neudává. Uvádí pouze, že její služby využívají tisíce lidí. Profily jsou na seznamce veřejně dostupné a může je tak vidět úplně kdokoli. Někomu to bude vyhovovat, někteří uživatelé si ale více chrání svoje soukromí. Ti mohou zvolit rozostření fotografií pro neregistrované uživatele. Výhodou je neprodlužování členství. Pokud vyprší předplacená doba, jste znovu vyzváni k platbě, nemusíte se ale bát neočekávaných plateb. Nevýhodu je chybějící mobilní aplikace, která je v dnešní moderní době téměř nutností. Na seznamku se budete muset přihlašovat prostřednictvím klasického prohlížeče. Pokud narazíte na problém, nebo máte dotazy, uživatelskou podporu můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů

Neuvádí přesně (tisíce)

Počet měsíčních návštěv

Neuvádí

Veřejné profily

Ano

Automatické prodloužení členství

Ne

Způsob zrušení placeného členství

Automaticky po skončení sjednané doby

Mobilní aplikace

Ne

Zákaznická podpora

E-mail

Naše zhodnocení a závěr

Jiskření.cz je internetová seznamka, jejíž služby si musí uživatelé zaplatit. Částky ale nejsou nijak vysoké a placené členství není automaticky prodlužováno. Portál slouží k seznamování nejen za účelem vážného vztahu, ale i flirtu. Profily jsou veřejné, může je tedy vidět jakýkoli návštěvník webu, aniž by se musel registrovat. Nevýhodu je absence mobilní aplikace. Na seznamku se tedy musíte přihlašovat přes prohlížeč. Pokud je pro vás právě mobilní aplikace zásadní a zároveň nechcete do seznamky nic investovat, mohl by se vám zalíbit Tinder nebo Badoo.

348 Kč Roční placené členství
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Jiskření.cz
Veronika Vyskočilová se srovnání seznamek věnuje už třetím rokem, dokáže se tedy na poli seznamovacích stránek i aplikacích dobře orientovat. Vysvětlí vám proto, na co si dát při sjednávání členství pozor a také proč jsou ceny premium Tinderu závislé na věku uživatele. Věnovala se i srovnání dalších služeb jako je pojištění domácností nebo cashback portálů.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Jiskření.cz

Jiskření.cz

348 Kč Roční placené členství