Menu

Recenze a srovnání seznamky Jiskření.cz

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Online seznamky

Datum doporučení: Červenec 2020

  • Neprodlužuje automaticky členství
  • Levné členství
  • Zcela placené
  • Profily se ručně neschvalují
348 Kč Roční placené členství

Základní informace a cena

Seznamka jiskření.cz umožňuje seznamování pro vážný vztah, flirt či navázání přátelství. Jako jedna z mála neposkytuje zdarma téměř žádné služby. Po vyplnění profilu jste automaticky přesměrováni na platební bránu. Bez platby se tedy nikam nedostanete. Členství je možné předplatit na 4, 8 nebo 12 měsíců. Částky jsou ale poměrně přívětivé – členství na 4 měsíce vás vyjde na 276 Kč, za 8 měsíců dáte 312 Kč a za 12 měsíců 348 Kč. Platba by mohla odradit některé podvodníky a vtipálky, částka ale není příliš vysoká, takže se jistě najde někdo, kdo ji bude ochotný uhradit. Metoda seznamování není vědecká, ale jedná se o přímé kontaktování jednotlivých uživatelů. Profily nejsou manuálně schvalovány, což může vést právě k vytváření podvodných profilů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství 4, 8 nebo 12 měsíců
Částka poplatku za členství či služby 276 Kč za 4 měsíce, 312 Kč za 8 měsíců, 348 Kč za 12 měsíců
Placené služby Vše
Věděcká metoda seznámení Ne
Manuální schvalování profilu Ne
Typ vztahu Flirt, přátelství, vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Počet uživatelů ani měsíčních návštěv jiskření.cz na svém webu neudává. Uvádí pouze, že její služby využívají tisíce lidí. Profily jsou na seznamce veřejně dostupné a může je tak vidět úplně kdokoli. Někomu to bude vyhovovat, někteří uživatelé si ale více chrání svoje soukromí. Ti mohou zvolit rozostření fotografií pro neregistrované uživatele. Výhodou je neprodlužování členství. Pokud vyprší předplacená doba, jste znovu vyzváni k platbě, nemusíte se ale bát neočekávaných plateb. Nevýhodu je chybějící mobilní aplikace, která je v dnešní moderní době téměř nutností. Na seznamku se budete muset přihlašovat prostřednictvím klasického prohlížeče. Pokud narazíte na problém, nebo máte dotazy, uživatelskou podporu můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů Neuvádí přesně (tisíce)
Počet měsíčních návštěv Neuvádí
Veřejné profily Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Způsob zrušení placeného členství Automaticky po skončení sjednané doby
Mobilní aplikace Ne
Zákaznická podpora E-mail

Naše zhodnocení a závěr

Jiskření.cz je internetová seznamka, jejíž služby si musí uživatelé zaplatit. Částky ale nejsou nijak vysoké a placené členství není automaticky prodlužováno. Portál slouží k seznamování nejen za účelem vážného vztahu, ale i flirtu. Profily jsou veřejné, může je tedy vidět jakýkoli návštěvník webu, aniž by se musel registrovat. Nevýhodu je absence mobilní aplikace. Na seznamku se tedy musíte přihlašovat přes prohlížeč. Pokud je pro vás právě mobilní aplikace zásadní a zároveň nechcete do seznamky nic investovat, mohl by se vám zalíbit Tinder nebo Badoo.

348 Kč Roční placené členství

Další recenze

Recenze Jiskření.cz

Jiskření.cz

348 Kč Roční placené členství