Menu

Recenze a srovnání seznamky Jiskření.cz

Velmi dobré Celkové hodnocení

Česká seznamka pro flirt v kategorii Online seznamky

Klady

  • Neprodlužuje automaticky členství
  • Levné členství
  • Možnost jednorázové platby navždy

Zápory

  • Zcela placené
  • Profily se ručně neschvalují
  • Nemá mobilní aplikaci
399 Kč Orientační cena

Základní informace a cena

Seznamka Jiskření.cz umožňuje seznamování pro vážný vztah, flirt či navázání přátelství. Jako jedna z mála neposkytuje zdarma téměř žádné služby. Po vyplnění profilu jste automaticky přesměrováni na platební bránu. Bez platby se tedy nikam nedostanete.

Členství je možné předplatit na 6 nebo 12 měsíců, případně natrvalo. Částky jsou ale poměrně přívětivé – členství na 6 měsíců vás vyjde na 299 Kč, a za 12 měsíců 399 Kč. Trvalé členství stojí 499 Kč. Platba by mohla odradit některé podvodníky a vtipálky, částka ale není příliš vysoká, takže se jistě najde někdo, kdo ji bude ochotný uhradit. Metoda seznamování není vědecká, ale jedná se o přímé kontaktování jednotlivých uživatelů. Profily nejsou manuálně schvalovány, což může vést právě k vytváření podvodných profilů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství

6 měsíců, 12 měsíců nebo navždy

Částka poplatku za členství či služby

299 Kč za 6 měsíců, 399 Kč za 12 měsíců nebo 499 Kč navždy

Placené služby

Vše

Věděcká metoda seznámení

Ne

Manuální schvalování profilu

Ne

Typ vztahu

Flirt, přátelství, vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Počet uživatelů ani měsíčních návštěv jiskření.cz na svém webu neudává. Uvádí pouze, že její služby využívají tisíce lidí. Profily jsou na seznamce veřejně dostupné a může je tak vidět úplně kdokoli. Někomu to bude vyhovovat, někteří uživatelé si ale více chrání svoje soukromí. Ti mohou zvolit rozostření fotografií pro neregistrované uživatele. Výhodou je neprodlužování členství. Pokud vyprší předplacená doba, jste znovu vyzváni k platbě, nemusíte se ale bát neočekávaných plateb.

Nevýhodu je chybějící mobilní aplikace, která je v dnešní moderní době téměř nutností. Na seznamku se budete muset přihlašovat prostřednictvím klasického prohlížeče. Pokud narazíte na problém, nebo máte dotazy, uživatelskou podporu můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů

Neuvádí přesně (tisíce)

Počet měsíčních návštěv

Neuvádí

Veřejné profily

Ano

Automatické prodloužení členství

Ne

Způsob zrušení placeného členství

Automaticky po skončení sjednané doby

Mobilní aplikace

Ne

Zákaznická podpora

E-mail

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným seznamkám

Výhodou seznamky Jiskření je poměrně levné členství, nemusíte tedy do seznamky investovat tisíce. Navíc je možné vybrat členství place navždy a to za poměrně přívětivou cenu. Nevýhodou je ale to, že bez platby v seznamce neuděláte vůbec nic. Předplacení byť toho nejkratšího členství je podmínkou pro používání. Seznamka nemá navíc žádnou vědeckou metodu seznámení.

Srovnání s alternativami

Seznamkou s podobně drahým placeným členstvím je Seznamka.cz. Na ní ale bez platby můžete podávat inzeráty a prohlížet si ostatní uživatele. Za poplatek jsou pouze doplňkové služby. Má navíc mobilní aplikaci, která by měla být dnes již samozřejmostí.

Pokud je právě aplikace to, co hledáte, doporučujeme Tinder. Ten je navíc v základu zcela zdarma, nabízí ale možnost doplatit si několik úrovní prémiového členství- Nevýhodou je ale nejasná cenová politika. Ceny se totiž liší pro uživatele podle věku, pohlaví, odlišné jsou také v aplikaci a na webovém prohlížeči.

Naše zhodnocení a závěr


Jiskření.cz je internetová seznamka, jejíž služby si musí uživatelé zaplatit. Částky ale nejsou nijak vysoké a placené členství není automaticky prodlužováno. Portál slouží k seznamování nejen za účelem vážného vztahu, ale i flirtu. Profily jsou veřejné, může je tedy vidět jakýkoli návštěvník webu, aniž by se musel registrovat. Nevýhodu je absence mobilní aplikace. Na seznamku se tedy musíte přihlašovat přes prohlížeč. Pokud je pro vás právě mobilní aplikace zásadní a zároveň nechcete do seznamky nic investovat, mohl by se vám zalíbit Tinder nebo Badoo.

399 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Jiskření.cz | Hodnocení: Velmi dobré
Nikola Engelmann
Redaktorka
Nikola se zabývá především finančními a technologickými tématy. Vyzná se však i v seznamovacích aplikacích, u nichž zná nejen jejich základní funkce, ale i různé kličky a háčky, na které se vyplatí zaměřit. Kromě toho pozornost věnuje i bezpečnosti, která je na internetu obzvlášť důležitá.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Jiskření.cz

Jiskření.cz

399 Kč Orientační cena