Recenze a porovnání online seznamky eDarling | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání seznamky eDarling

Doporučujeme Při nákupu v kategorii online seznamek

Datum doporučení: Červenec 2020

  • Vědecká metoda seznámení
  • Manuální schvalování profilů
  • Mobilní aplikace
  • Drahé členství
  • Minimum funkcí v bezplatném režimu
2 988 Kč Roční placené členství

Základní informace a cena

Seznamka eDarling se sama na svém webu označuje jako seznamka pro náročné. Odpovídají tomu i její parametry. Cílovou skupinou jsou lidé ve věku asi 30 až 55 let, kteří jsou na úrovni a hledají vážný vztah. Žádné striktní věkové omezení nečekejte, na seznamce jsou i mladší a zároveň také starší uživatelé. Umožňuje jak seznámení párů opačného pohlaví, tak stejnopohlavní. Pro některé skupiny jsou navíc vytvořeny zvláštní oddíly, kde mohou lidé vyhledávat podle klíčové vlastnosti. Jsou jimi například senioři, křesťané, ale také obyvatelé jednotlivých větších měst.

Služby jsou z velké části placené. Bez členského poplatku se dozvíte pouze výsledky svého osobnostního testu, můžete přijímat návrhy a zobrazovat fotografie. Pokud byste ale chtěli někoho kontaktovat, musíte už zaplatit. Členství je možné předplatit na 3, 6 či 12 měsíců, přičemž částky, které se s tímto členstvím pojí jsou poměrně vysoké. Konrétní částky najdete v následující tabulce. Na zakoupení se vztahují různé dočasné slevy, můžete tedy pořídit předplatné i o něco levněji. Za své peníze ale můžete očekávat služby, se kterými se u bezplatných seznamek nesetkáte. Tříměsíční předplatné je ale v light verzi, nabízí tedy méně výhod, než klasické členství. Největší výhodou je vědecká metoda seznámení. Při registraci vyplníte podrobný osobnostní dotazník, na jehož základě jsou vám vybírání potenciální partneři. Další službou navíc je manuální schvalování profilů. Tím se eliminují podvodné profily a vy budete mít jistotu, že komunikujete s opravdovým člověkem a ne nějakým vtipálkem či podvodníkem.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Placené členství

3, 6 a 12 měsíců

Částka poplatku za členství či služby

1497 Kč za 3 měsíce, 2994 Kč za 6 měsíců, 5988 za 12 měsíců

Placené služby

Vše kromě výsledků osobnostního testu, příjímání návrhů a zobraznení fotografie

Věděcká metoda seznámení

Ano

Manuální schvalování profilu

Ano

Typ vztahu

Vážný vztah

Uživatelská základna a přívětivost

Německá agentura eDarling působí v Latinské Americe, Turecku a 16 zemích Evropy. V Evropě nabízí základnu 13 milionů uživatelů s měsíční návštěvnosti 822 tisíc přihlášení. Jedná se o velké množství uživatelů a tím i potenciálních partnerů. Stejně jako mnoho dalších, i eDarling využívá automatické prodloužení členství, peníze jsou tedy z bankovního účtu pravidelně strhávány bez vašeho přičinění. Je možné jej vypovědět pomocí webového formuláře, nestačí pouze smazat profil. Výpovědní lhůta končí  3 dny před koncem sjednané doby. Konkrétní pokyny si vždy přečtěte v obchodních podmínkách dříve, než uhradíte jakoukoli platbu. Jestliže chcete mít přístup k seznamce odkudkoli, můžete využít aplikaci pro chytré telefony se systémem iOS nebo Android. Jestliže narazíte nejasnost, problém či budete potřebovat poradit, můžete kontaktovat zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu.

Parametr Tento produkt
Počet uživatelů

13 milionů (v EU)

Počet měsíčních návštěv

822 000

Veřejné profily

Ne

Automatické prodloužení členství

Ano

Způsob zrušení placeného členství

Pomocí webového formuláře

Mobilní aplikace

Ano

Zákaznická podpora

E-mail

Naše zhodnocení a závěr

Placená seznamka eDarling je vhodná pro hledání vážného vztahu. Míří na uživatele na úrovni, kteří vědí co chtějí. Její výhodou je věděcká metoda seznámení, která umožňuje propojování profilů na základě osobnostního dotazníku. Nevýhodu je placené členství, které je poměrně drahé. Členství je automaticky prodlužováno, jeho výpověď je ale možná přes webový formulář. Členská základna této seznamky tvoří v Evropské unii 13 milionů uživatelů. Jestliže zvažujete využití vědecké metody, ale hledáte levnější službu, doporučujeme Elite Date.

2 988 Kč Roční placené členství
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: eDarling
Veronika Vyskočilová se srovnání seznamek věnuje už třetím rokem, dokáže se tedy na poli seznamovacích stránek i aplikacích dobře orientovat. Vysvětlí vám proto, na co si dát při sjednávání členství pozor a také proč jsou ceny premium Tinderu závislé na věku uživatele. Věnovala se i srovnání dalších služeb jako je pojištění domácností nebo cashback portálů.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze eDarling

eDarling

2 988 Kč Roční placené členství