Recenze a test Získejte.cz | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Získejte.cz

80,9 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

 • Vysoké bonusy
 • Rychlá výplata peněz
 • Vysoké odměny

Zápory

 • Výplata až od 299 Kč
 • Nepříliš přívětivý web
 • Menší počet e-shopů
 • 5,2/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 9,7/10
  Hodnocení bonusů
 • 7,3/10
  Hodnocení výplaty odměn
 • 7,5/10
  Hodnocení uživatelské podpory
 • 80,9 %
  Celkové
  hodnocení

Základní informace a bonusy

Portálem s více než 600 obchody, ve kterých můžete získat odměnu za nákup, je cashback portál Získejte.cz. Obsluhovat svůj účet můžete pouze prostřednictvím webového prohlížeče, mobilní aplikace chybí. Výhodou jsou vysoké bonusy. V době psaní recenze (v září 2022) patřil v rámci našeho porovnání k těm vyšším. Za registraci získáte 130 Kč, za instalaci rozšíření do prohlížeče 30 Kč a za doporučení dalšího zákazníka 350 Kč. Při doporučení více zákazníků se odměny navyšují. Odměna za doporučení není jednorázová, ale i po vyplacení bonusu získáváte 10 % z VIP bodů nově příchozího uživatele. Stejně jako u dalších obdobných portálů, i zde najdete slevové kupóny. Samozřejmostí však není věrnostní program, v tomto případě se procentuálně zvýhodňují odměny podle výše získaného cashbacku v předchozím měsíci. Dále se sbírají VIP body, které jsou následně vypláceny jako peníze v rámci odměn.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet obchodů (více než)

600

881,67
Mobilní aplikace

Ne

67 % Ano, 33 % Ne
Vstupní bonus (Kč)

130

50 % 50, 17 % 300, 17 % 60, 17 % 130
Bonus za doporučení (Kč)

350

50 % 200, 17 % 150, 17 % 105, 17 % 350
Slevové kupóny

Ano

100 % Ano
Odměna za rozšíření prohlížeče (Kč)

30

67 % 10, 17 % 20, 17 % 30
Věrnostní program

Ano

67 % Ano, 33 % Ne

Výplata bonusů a uživatelská podpora

Zcela přívětivé ale nejsou podmínky pro výplatu odměn. Největším problémem shledáváme vysokou minimální částku pro výplatu, která je 299 Kč. Zvláště uživatelům, kteří nakupují méně často nebo za menší částky, může trvat delší dobu, než tolik našetří. Kredity ale neexpirují, nestane se tedy, že by vám peníze po čase propadly. Co však potěší, je rychlost vyplacení odměny, trvá pouze 3 pracovní dny. Portál Získejte.cz nabízí možnost pokládat dotazy či řešit problémy s podporou živě prostřednictvím chatovacího okna. Další možností je kontakt e-mailem. Nevýhodou je ale uživatelská nepřívětivost portálu. V tomto ohledu za konkurenty zaostává. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Minimální částka pro vyplacení (Kč)

299

67 % 1, 17 % 25, 17 % 299
Rychlost vyplacení (počet dní)

3

67 % 3, 17 % 2, 17 % 4
Expirace kreditů

Ne

83 % Ne, 17 % Ano
Podpora: Livechat

Ano

67 % Ne, 33 % Ano
Podpora: Telefon

Ne

100 % Ne
Podpora: E-mail

Ano

100 % Ano
Podpora: Kontaktní formulář

Ne

83 % Ano, 17 % Ne

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Výhodou portálu Získejte.cz jsou ve srovnání s ostatními poměrně vysoké odměny za nákupy i bonusy za doporučení či instalaci rozšíření prohlížeče. Nevýhodou je pak minimální částka pro výplatu 299 Kč, ostatní portály mají obvykle 1 Kč, můžete si tedy na účet poslat prakticky každou odměnu. Některým uživatelům také nemusí vyhovovat vzhled stránky, který není úplně z nejpřívětivějších.

Naše hodnocení a závěr

Získejte.cz je portál poskytující odměny za nákup u mnoha obchodů. Nabízí také nadstandardně vysoké bonusy, a to jak za registraci, tak za doporučení či instalaci doplňku do prohlížeče. Jedinou vadou na kráse je vysoká částka pro výplatu odměn. Ta dosahuje 299 Kč, pokud tedy nakupujete na internetu pouze občas, může vám trvat nějakou dobu, než tuto částku naspoříte. Rychlá je naopak její výplata, trvá pouze 3 dny.

Jestliže ale trváte na výplatě od 1 Kč, doporučujeme k přečtení recenzi portálu PlnáPeněženka.cz, který zároveň poskytuje také slušné bonusy.

Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Získejte.cz | Hodnocení: 80,9 %
Veronika Vyskočilová se srovnání cashbackových portálů věnuje od samého počátku, tedy už třetím rokem. Dlouhodobě sleduje jejich proměny a podmínky. Dokáže vám proto vysvětlit, za co všechno můžete získat lákavé bonusy a na co si dát pozor při vyplácení našetřených odměn. Na našich stránkách najdete i její srovnání dalších služeb, konkrétně pojištění domácností a online seznamek.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Získejte.cz

Získejte.cz