Menu

Recenze a srovnání Belatrix Vista 3

Doporučujeme Při nákupu v kategorii infrasaun pro 3 osoby

Datum doporučení: Říjen 2019

84,1 % Celkové hodnocení
  • Full spektrální zářiče
  • Světelná terapie
  • Ionizátor
  • Pouze 3 full spektrální topidla
40 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Infrasauna Belatrix Vista 3 je, jak již název napovídá, určena pro tři osoby. Je osazena celkem devíti zářiči, z toho tři jsou full spektrální. Jejich záření proniká hlouběji do podkoží a má tak největší účinky na zdraví. Ostatní zářiče jsou karbonové a jsou umístěny také v podlaze. Zajišťují tak dostatečné prohřátí i od nohou. Ovládací panel je umístěný uvnitř kabiny, můžete tedy vše ovládat přímo během procedury. Materiál, ze kterého je kabina vyrobena, se nazývá hemlock. Jedná se o kanadský jedlovec, který nevydává žádné aroma.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů:

Parametr Tento produkt
Výrobce Belatrix
Počet osob 3
Typ topidel Karbonová + fullspektrální
Celkový počet topidel 9
Počet fullspektrálních topidel 3
Podlahové topidlo Ano
Příkon (W) 2 700
Umístění ovládacího panelu Vnitřní
Materiál kabiny Hemlock

Funkce a vybavení

Výbava je silnou stránkou tohoto modelu. Nechybí ani  opěrka zad, kterou nemá téměř žádná sauna na trhu. Také ostatní funkce tato kabina má. Najdete v ní tedy ionizátor, který čistí vzduch a vytváří příjemné svěží prostředí, ani světelná terapie. Ta pomocí měnících se barev ovlivňuje lidskou psychiku. Dostatečné osvětlení na čtení zaručuje čtecí lampa. Pokud však preferujete při relaxaci hudbu, poslouží vám audio systém, který přehrává soubory MP3 prostřednictvím USB a rádio na vlnách FM. Cirkulaci čerstvého vzduchu do kabiny napomáhá střešní ventilace.

Parametr Tento produkt
Ionizátor Ano
Světelná terapie Ano
Opěrka zad Ano
Vnitřní osvětlení Ano
Audio systém FM, MP3
Střešní ventilace Ano

Rozměry a montáž

Rozměry této kabiny jsou běžné vzhledem k její kapacitě. Je široká 150 centimetrů a hluboká 120 centimetrů. Do výšky měří 190 centimetrů, což by mohlo být pro některé vyšší osoby málo. Pohodlnému sezení však výška nijak nebrání. Hmotnost 150 kilogramů je třeba brát v potaz při stěhování.

Parametr Tento produkt
Zaměnitelné otvírání dveří Ano
Šířka (cm) 150
Hloubka (cm) 120
Výška (cm) 190
Hmotnost (kg) 150

Závěr

Infrasauna Belatrix Vista 3 potěší svou výbavou i náročnější uživatele. Má zabudované karbonové a full spektrální zářiče, které mají dlouhou životnost a nejlepší vliv na zdraví. Výhodou je také vybavení ionizátorem, světelnou terapií a zaměnitelné otvírání dveří. 

Pokud preferujete full spektrální zářiče a nevadí vám investovat, doporučujeme ProWell R3C RedLight+ Prestige Line, kde právě full spektrální zářiče převažují.

40 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Belatrix Vista 3 | Hodnocení: 84,1 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Belatrix Vista 3

Belatrix Vista 3

40 000 Kč Orientační cena