Menu

Ardell Natural Naked Lashes – Recenze, testy a srovnání

90,7 % Celkové hodnocení

Pro nenáročné v kategorii Nalepovací řasy

Klady

  • Ideální pro nenáročné
  • Téměř neviditelná základna
  • Efektní ztenčený typ řas
  • Kopírují tvar oka
  • Kladné recenze

Zápory

  • Nemusí sedět každému
  • Balení neobsahuje lepidlo
120 Kč Orientační cena

Základní charakteristika

Umělé řasy Ardell Natural Naked Lashes představují cenově dostupnou a oblíbenou volbu mnoha uživatelek. Značka má velké zastoupení i v běžných kamenných drogeriích, takže na tyto řasy můžete bez obav narazit i v menších městech. Jejich výhodou je kromě zmíněné dostupnosti také materiál, kterým předčí i mnohé dražší produkty. Jde totiž o řasy vyrobené ze 100% přírodních lidských vlasů, jež jim propůjčují pružnost a přirozený vzhled.

Přestože jde o řasy přírodní, vydrží dle výrobce i opakovou aplikaci. Oproti některým cenově dostupným produktům mají tyto řasy výhodu také v tom, že je jejich základna ztenčená a při správném upevnění takřka neviditelná. Řasy jsou tak vhodné i pro ty uživatelky, které mají obavy z nadměrného zatížení a těžkých řas.

Parametr Tento produkt
Značka / výrobce

Ardell

Druh řas

Nalepovací

Způsob upevnění

Lepidlo

Forma

Obloučkové

Počet párů

1

Materiál

100 % lidské vlasy

Aplikátor v sadě

Ne

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

V době psaní této recenze sklízí nalepovací řasy od Ardell 80% průměr hodnocení na portále heureka.cz. Je tak patrné, že u většiny uživatelek sklízí řasy pozitivní ohlasy. Většina z nich si chválí přirozený look, čemuž nahrává i fakt, že jde o řasy z přírodních materiálů. Na druhou stranu se ale najdou i uživatelky, kterým se řasy nedaří nalepit – je to však otázkou zručnosti.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Tato značka se na výrobu umělých řas specializuje, což je u tohoto produktu znát. Přestože jde o cenově velmi dostupný výrobek, není ošizen na kvalitě. Řasy jsou vyrobené ze 100% lidských vlasů, což není běžné ani u mnohých dražších výrobků. Díky přírodnímu materiálu mají řasy optimální pružnost a na oku působí přirozeně, což ocení především začátečnice. Záporem jde zde absence lepidla v balení, jehož cenu je tak nutné připočíst k pořizovacím nákladům.

Porovnání s alternativami

Jako vhodnou cenově dostupnou alternativu k umělým nalepovacím řasám Ardell Natural Naked Lashes můžeme označit nalepovací řasy Gabriella Salvete False Eyelashes Princess. Hodí se pro ty uživatelky, které si netrvají na přírodním složení, nýbrž nízké ceně. Lze je sehnat za přibližně stejnou cenu, ovšem oproti řasám Ardell je jejich součástí také aplikační lepidlo.

Závěrečné shrnutí

Umělé řasy Ardell Natural Naked Lashes jsou skvělou volbou pro nenáročné uživatelky, které hledají klasické nalepovací řasy pro výjimečnou příležitost a nechtějí přitom utrácet spoustu peněz za řasy nadstandardní kvality. Těšit se v tomto případě můžete z přírodního materiálu, který řasám propůjčuje přirozenou pružnost a vzhled. Počítat musíte ale s tím, že balení neobsahuje lepidlo, tudíž je nutné jej do začátku přikoupit.

120 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Ardell Natural Naked Lashes | Hodnocení: 90,7 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva se coby redaktorka s mnohaletými zkušenostmi z oblasti beauty dobře vyzná v sortimentu kosmetiky. Při práci využívá výsledky srovnávacích testů a uživatelské i odborné recenze zkoumá do detailu tak, aby mohla relevantní doporučení poskytnout každému z vás. Výběr umělých řas přitom sestavila s ohledem nejen na pravidelné uživatelky, ale i ženy, které hledají umělé řasy pro nahodilou slavnostní příležitost.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Recenze Ardell Natural Naked Lashes

Ardell Natural Naked Lashes

120 Kč Orientační cena