Menu

Automatický kávovar Philips o 22 % levněji? Lahodná káva stisknutím tlačítka

Automatický kávovar Philips o 22 % levněji? Lahodná káva stisknutím tlačítka
Ilustrace: Arecenze

Plně automatický kávovar Philips Series 2200 LatteGo nabízí širokou škálu oblíbených kávových specialit. Díky mléčnému systému umožní kromě klasické kávy připravovat také speciality s mléčnou pěnou. Zařízení disponuje přehledným dotykovým displejem, který poskytuje velké množství předvoleb.

Mlýnek je samozřejmě součástí konstrukce také, v tomto případě se jedná dokonce o mlýnek s keramickými mlecími kameny.  Tento oblíbený kávovar Philips LatteGo byl nyní na Datartu zlevněn o 22 %, jeho cena tak byla snížena z původních 11 999 Kč na zajímavých 9 299 Kč!

Automatický kávovar Philips LatteGo je teď o 2 700 Kč levnější!

Klady

  • Snadná obsluha
  • Chutná káva
  • Napěňovač mléka

Zápory

  • Vyšší cena
  • Mlýnek je hlučnější
9 299 Kč Původní cena 11 999 Kč
  • Dokonalé kávové nápoje Philips Series 2200 LatteGo vám umožní přípravu nejen klasického espressa, cappuccina nebo latte macchiata, ale i dalších oblíbených kávových specialit. Díky systému LatteGo nemusíte řešit ruční napěňování mléka – kávovar to udělá za vás.
  • Snadná obsluha a intuitivní ovládání – Dotykový displej kávovaru Philips LatteGo vám usnadní výběr a přípravu oblíbených nápojů a volba „My Coffee Choice“ zase umožňuje jednoduché nastavení množství kávy a síly aroma přesně podle vašich chuťových preferencí.
  • Perfektní aroma a chuť – Systém Aroma Extract udržuje optimální teplotu vody a reguluje průtok, což by mělo zaručit výbornou kávu v každém šálku. Odolný keramický mlýnek s 12 různými nastaveními se postará o to, že každý šálek obsahuje čerstvě mletou kávu odpovídající vašim představám.
  • Jednoduchá údržba a čistota – Systém LatteGo sestává pouze ze dvou dílků, které lze snadno opláchnout pod tekoucí vodou, čištění je tak opravdu snadné. Filtr AquaClean pak zajišťuje, že kávovar Philips LatteGo můžete používat pro přípravu až 5 000 šálků kávy bez nutnosti odstraňování vodního kamene.
  • Hmotnost a rozměry Philips Series 2200 LatteGo patří mezi kompaktnější kávovary,  snadno se tak vejde do vaší kuchyně nebo kanceláře. Jeho rozměry činí 48x30x50 cm (ŠxVxH) a váží pouze 8 kg, takže je poměrně snadno přenositelný.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.