Menu

Kancelářský počítač Dell je nyní o 25 % levnější: Hravě zvládne standardní pracovní úkony!

Kancelářský počítač Dell je nyní o 25 % levnější: Hravě zvládne standardní pracovní úkony!
Ilustrace: Arecenze

Dell OptiPlex 7010 Micro Form Factor je kompaktní firemní počítač, který nabízí spolehlivý výkon s procesorem Intel Core 13. generace. Díky inteligentním funkcím a bezpečnostním opatřením je ideálním řešením pro efektivní a bezpečné pracovní prostředí. Na CZC teď počítač Dell OptiPlex seženete s nemalou slevou 25 %, stojí teď zajímavých 11 990 Kč! Oproti původním 15 890 Kč tak ušetříte bezmála 4 tisíce!

Při nákupu počítače Dell OptiPlex teď ušetříte celých 3 900 Kč!

Klady a zápory

  • Kompaktní rozměry
  • Klávesnice a myš v ceně
  • Hlučnější
11 990 Kč Původní cena 15 890 Kč
  • Výkon a výbavaDell OptiPlex 7010 Micro Form Factor je vybaven 14jádrovým procesorem Intel Core i5-13500T, který vám poskytne dostatek výkonu pro náročné kancelářské úkoly. S operační pamětí 16 GB a rychlým SSD úložištěm o kapacitě 512 GB zajistí rychlý přístup k datům a plynulý multitasking. Integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics umožňuje připojení více monitorů najednou, což také napomáhá produktivnímu pracovnímu prostředí.
  • Správa a bezpečnost – Počítače OptiPlex 7010 nabízejí široké možnosti správy, které umožňují IT pracovníkům snadno konfigurovat a upravovat systémy podle potřeb organizace. Nástroje DELL poskytují centralizovanou a automatizovanou správu, čímž výrazně zjednodušují údržbu IT infrastruktury. Pokročilá bezpečnostní řešení a šifrování zajišťují ochranu dat na všech úrovních – od stolního počítače přes externí média až po cloudová úložiště.
  • Konektivita a rozhraníOptiPlex 7010 MFF disponuje bohatou konektivitou, včetně portů USB (2x 2.0, 4x 3.2 Gen 1), HDMI, DisplayPort a univerzálního zvukového konektoru. Pro síťové připojení je vybaven Gigabit Ethernetem a bezdrátovou technologií WiFi 6E ax. Kromě toho nabízí Bluetooth v5.2 pro snadné připojení bezdrátových periferií.
  • Inteligence a optimalizace – Dell Optimizer je revoluční software využívající umělou inteligenci, který se přizpůsobuje uživatelským potřebám a optimalizuje výkon nejpoužívanějších aplikací. Tento software zvyšuje produktivitu automatickým přizpůsobením výkonových funkcí.
  • Konstrukce a design – OptiPlex 7010 MFF má odolné a kompaktní šasi, které prošlo náročným testováním a slibuje počítači dlouhou životnost a spolehlivost. Jeho malé rozměry (36 mm výška, 182 mm šířka, 178 mm hloubka) a hmotnost pouze 1,09 kg umožňují snadné umístění i v omezených prostorách.
  • Operační systém a příslušenství – Tento model je prodáván s operačním systémem Windows 11 Pro, který poskytuje moderní a bezpečné prostředí pro podnikové aplikace. Součástí balení je také USB klávesnice a optická myš.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.