Menu

Niceboy Hive Joy 3: Shrnujeme recenze, testy a srovnání 2024

Niceboy Hive Joy 3: Shrnujeme recenze, testy a srovnání 2024

Klady

 • Dlouhá výdrž baterie
 • Nízká hmotnost
 • Skladnost
 • Funkce rychlonabití za 5 minut

Zápory

 • Složitá aplikace
 • Jen průměrný zvuk
1 000 Kč Orientační cena

Bezdrátová sluchátka Niceboy Hive Joy třetí generace si získávají mnoho spokojených uživatelů, především díky slušnému poměru ceny ku kvalitě.

 • Konstrukce – extrémně lehké provedení nebude hlavu zatěžovat a sluchátka lze složit pro snazší přenášení.
 • Nabíjení a výdrž baterie – výdrž sluchátek je skvělých 33 hodin. Vybité sluchátka lze nabít na 80 minut poslechu za pouhých 5 minut.
 • Mobilní aplikace – nabízí rozšířené nastavení, její ovládání je však poměrně komplikované.
 • Uživatelská hodnocení a testy – sluchátka jsou oceňována pro svou výdrž a kvalitu zvuku, která je v dané cenové relaci více než uspokojující.
 • Pro koho se (ne)hodí – tyto sluchátka se skvěle hodí pro středně náročné uživatele, hledající model s dobrým poměrem ceny ku výkonu. Naopak nenadchnou náročné uživatele, toužící po prvotřídním zvuku.
 • ZávěrNiceboy Hive Joy 3 jsou cenově dostupná lehká sluchátka s dlouhou výdrží a slušnou kvalitou zvuku.

Konstrukce

Niceboy Hive Joy 3 patří ke skládacím modelům a snadno je uložíte třeba v batohu. Hmotnost sluchátek je pouhých 145 gramů a na hlavě vás nebudou obtěžovat. Most přes hlavu si samozřejmě můžete nastavit dle velikosti hlavy. Na výběr máte ze dvou barevných provedení, klasické černé s modrými prvky nebo bilé s růžovými detaily.

Na sluchátkách najdete základní ovládací tlačítka pro rychlé nastavení hlasitosti, přepínání skladeb nebo vyřizování telefonátů. Díky zabudovanému mikrofonu lze přijímat hovory bez nutnosti vytahování telefonu.

Technická specifikace
Výdrž baterie 33 hodin
Hmotnost 0,145 kg
Skládací Ano
Nabíjení USB-C
Připojení Bluetooth 5.3
Přijímání hovorů Ano
Mikrofon Ano
Citlivost 103 dB/mW
Frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz
Impedance 32 Ohm

Párování a připojení

Párování je pouze otázkou prvního použití, následně se budou sluchátka připojovat automaticky. Bluetooth připojení má dosah 10 metrů od mobilu, tabletu nebo počítače a můžete se s nimi tedy bez problémů pohybovat po místnosti. Sluchátka také podporují hlasové asistenty Siri a Google Assistant.

Nabíjení a výdrž baterie

Sluchátka Niceboy Hive Joy 3 nabijete za dvě hodiny a vydrží vám hrát skvělých 33 hodin. Patří tedy k modelům, které nebude třeba nabíjet často a dlouho, což ocení asi úplně každý uživatel. Pokud vás zaskočí vybitá baterie, po 5 minutách v nabíječce budou připravené na 80 minut poslechu. Nabíjení je zajištěno USB-C kabelem, který je součástí balení.

Mobilní aplikace

Novinkou u tohoto modelu je aplikace Niceboy ION, se kterou máte přehled o úrovni nabití. Aplikace nabízí rozšířené nastavení zvuku a pokud sluchátka nemůžete najít, ukáže vám místo posledního připojení sluchátek k telefonu.

Pokud se rozhodnete upravit si nastavení zvuku v aplikaci, bude vaše nastavení fungovat pouze při spojení s daným zařízením a zapnutou aplikací. Připojíte-li následně sluchátka na jiný telefon nebo počítač bez aplikace, budou hrát podle defaultního nastavení.

Uživatelská hodnocení a testy

V recenzích je kladně hodnocena výdrž baterie a kvalita zvuku, která je podle uživatelů na skvělé úrovni s ohledem na cenovou kategorii sluchátek. Spárovat zařízení s aplikací a nastavit zvuk dle vlastních preferencí je podle některých majitelů sluchátek zdlouhavé a neintuitivní, pravdou ale je, že většině uživatelů bude stačit defaultní nastavení.

Pro koho se hodí

Niceboy Hive Joy 3 jsou ideální volbou pro středně náročné uživatele, kteří hledají model se slušným zvukem za rozumnou cenu. Skladnost ocení cestovatelé a dlouhou výdrž zase častí posluchači. Pokud nemáte rádi na hlavě mohutná sluchátka, taky budete tímto modelem potěšeni.

Pro koho se nehodí

Tento model nedoporučujeme náročným posluchačům, kteří hledají sluchátka se zvukem v nejvyšší kvalitě. Uživatelé, kteří si rádi sami nastavují ekvalizér a upravují si podobu zvuku by pravděpodobně také nebyli z těchto sluchátek zrovna nadšení a lepší volbou pro ně budou dražší sluchátka na profesionální úrovni.

Závěr

Niceboy Hive Joy 3 potěší všechny, kteří hledají průměrná bezdrátová sluchátka se slušnou kvalitou zvuku za dostupnou cenu. Jejich předností je dlouhá výdrž baterie a nízká hmotnost. Za drobný nedostatek můžeme označit aplikaci, která je zbytečně komplikovaná a neintuitivní. V této cenové relaci jde ale celkově o zdařený model, se kterým je většina uživatelů nadmíru spokojená.

Klady

 • Dlouhá výdrž baterie
 • Nízká hmotnost
 • Skladnost
 • Funkce rychlonabití za 5 minut

Zápory

 • Složitá aplikace
 • Jen průměrný zvuk
1 000 Kč Orientační cena

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.