Menu

Parkside je volbou č. 1 u evropských kutilů, potvrdilo vyznamenání Euromonitor International 

Parkside je volbou č. 1 u evropských kutilů, potvrdilo vyznamenání Euromonitor International 
Zdroj obrázků: Parkside, ilustrace: Arecenze

Značce hobby nářadí Parkside se nedávno dostalo nebývalé pocty. Obdržela prestižní vyznamenání od společnosti Euromonitor International, celosvětového lídra v hodnocení nejprodávanějších značek. V odvětví potřeb pro kutily byl Parkside v roce 2023 nejprodávanější ze všech značek.

  • Naše srovnání 10 nejlepších produktů Parkside v roce 2024 a jejich recenze naleznete zde

Oblíbenější než kdy dříve

Značka Parkside v poslední době značně rozšířila sortiment, začala více cílit na náročnější kutily a přitom si zachovala bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. To spolu s chytrou volbou hlavní tváře v podobě Arnolda Schwarzeneggera vedlo k raketovému nárůstu popularity. V roce 2023 se tak Parkside stal nejprodávanější značkou potřeb pro kutily, za což jej vyznamenala společnost Euromonitor International.

Zdroj: Parkside

Euromonitor International je londýnská společnost zabývající se průzkumem celosvětového trhu. Každoročně hodnotí nejprodávanější značky z široké škály různých odvětí. Společnost nedávno udělila vyznamenání značce hobby nářadí Parkside, která se tímto titulem může pyšnit až do dubna 2025. Parkside při této příležitosti poděkoval na svém webu příznivcům za to, že může růst společně s nimi, a přislíbil jim rozšíření sortimentu o další zajímavé novinky.

Stručně o značce Parkside

Parkside je privátní značka německého obchodního řetězce Lidl. V loňském roce se její produkty rozšířily také do sítě supermarketů Kaufland. Sortiment značky zahrnuje vybavení do dílny, pro dům a na zahradu, včetně oblíbeného aku nářadí a zahradní techniky. Kromě základní hobby řady Parkside v typické zelené barvě je k dispozici vyšší, poloprofi řada Performance. Charakterizuje ji černý design s červenými akcenty, vyšší výkon a vyšší kvalita.

Zdroj: Parkside

Zdroj: Parkside

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.