Menu

Pistole na kartuše od Parkside je nyní za ½: Sleva 50 % potěší každého kutila!

Pistole na kartuše od Parkside je nyní za ½: Sleva 50 % potěší každého kutila!

Pistole na kartuše od Parkside byla ergonomicky navržena pro aplikaci těsnících hmot a lepidel. S hliníkovým válcem a plastovými koncovkami nabízí precizní a spolehlivé použití a díky svým rozměrům a konstrukci  je ideální pro širokou škálu profesionálních aplikací. Na lidl-shopu ji právě teď najdete se slevou 50 % – ze 180 Kč byla zlevněna o polovinu na pouhých 90 Kč!

Pistole na kartuše od Parkside pouze nyní za polovic!

Pistole na kartuše Profi od Parkside je kvalitní výrobek kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti. S robustním a odolným tělem poskytne precizní výsledek při práci s těsnicími hmotami a lepidly.

90 Kč Původní cena 180 Kč
  • KonstrukceParkside Pistole na kartuše Profi je ergonomicky navržená tak, aby vám poskytla pohodlný úchop při práci. Konstrukce s torzní tuhostí zajišťuje pistoli stabilitu a spolehlivost při aplikaci těsnících hmot a lepidel.
  • Aplikační možnostiProfi pistole od Parkside je vhodná pro použití s běžnými kartušemi s těsnicími hmotami o objemu cca 300 až 310 ml a sáčky na vytlačování. Zvětšený přítlačný disk pomáhá minimalizovat únik materiálu, což zvyšuje přesnost aplikace.
  • Příslušenství – Pistole je dodávána s hliníkovým válcem a plastovými šroubovacími koncovkami, které zajistí stabilní a spolehlivé použití. Jedná se o 7dílnou sadu obsahující vše potřebné pro flexibilní použití při různých aplikacích.
  • Rozměry a hmotnost – Délka držáku kartuše činí přibližně 24 cm, vnitřní průměr je asi 5,1 cm. Navíc je pistole Profi od Parkside poměrně lehká – s hmotností kolem 600 g tak umožňuje snadnou a pohodlnou manipulaci.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.