Menu

Přírodní péče pro všechny typy pleti se slevou 60 %? Sérum od Delarom slibuje hloubkovou hydrataci a obnovu pokožky

Přírodní péče pro všechny typy pleti se slevou 60 %? Sérum od Delarom slibuje hloubkovou hydrataci a obnovu pokožky

Delarom Energylixír HD sérum je skvělým pomocníkem pro ty, kdo hledají okamžitou a intenzivní péči o suchou pleť. S univerzální schopností posílit a obnovit pleťovou strukturu se toto sérum hodí pro všechny typy pleti. S jeho 30ml balením a přírodními ingrediencemi nabízí řešení pro hloubkovou hydrataci a obnovení pleti. Na Alze bylo toto všestranné sérum nyní zlevněno o 60 % – místo původních 1 490 Kč tak stojí pouze 595 Kč!

Pleťové sérum Delarom Energylixír HD je nyní o téměř 900 Kč levnější!

Delarom Energylixír HD je univerzální pleťové sérum, které poskytuje okamžitou hydrataci a obnovu pro všechny typy pleti. Jeho přírodní složení a možnost použití kdykoli v rámci péče o pleť dodávají pokožce zdravý vzhled, vitalitu a ochranu.

595 Kč Původní cena 1 490 Kč
  • Hydratace a obnova pleti – Sérum Delarom Energylixír HD okamžitě hydratuje suchou a unavenou pleť a poskytuje jí intenzivní péči a obnovu. Díky své hloubkově hydratační schopnosti a přírodním složkám, jako je extrakt ze slaměnky a komplex 9 esenciálních olejů, se sérum aktivně vyrovnává s problémy suché pokožky, či dokonce loupáním.
  • Vhodné pro všechny typy pleti – Pleťové sérum je vhodné pro všechny typy pleti – nezáleží tedy, zda je vaše pleť suchá, mastná nebo citlivá, Delarom Energylixír HD sérum jí poskytne potřebnou péči a ochranu.
  • Denní i noční péče – Unikátní formulace séra Delarom umožňuje jeho použití jak v rámci denní, tak noční péče. Dodá vaší pokožce potřebnou vitalitu a výživu, a to bez ohledu na to, zda se připravujete na hektický den či uleháte ke spánku.
  • Přírodní složení a bezpečnost – Díky obsahu přírodních ingrediencí, jako je extrakt ze slaměnky, komplex 9 esenciálních olejů nebo slunečnicový olej, můžete mít jistotu, že je o vaši pleť postaráno šetrně a bez zbytečných rizik. Navíc Delarom Energylixír HD neobsahuje parabeny, tudíž je vhodný i pro citlivou pokožku.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.