Menu

Ošetření pleti jako ze salonu? Kosmetický přístroj PlasmaForce je levnější o 15 %!

Ošetření pleti jako ze salonu? Kosmetický přístroj PlasmaForce je levnější o 15 %!
Ilustrace: Arecenze

BeautyRelax PlasmaForce je kosmetický přístroj vhodný pro všechny typy pleti. Spojuje plazmovou technologii s ozonem a potlačuje tak projevy stárnutí a pigmentové skvrny. S vysokým antibakteriálním účinkem působí proti bakteriím, plísním a roztočům a přispívá tak ke zdravé a krásné pleti. Na Alze byl tento pomocník pro péči o pleť zlevněn o 15 %, stojí nyní 3 392 Kč. Oproti původním 3 989 Kč tak ušetříte příjemných bezmála 600 Kč!

Pomocník v péči o pleť BeautyRelax PlasmaForce je nyní skoro o 600 Kč levnější!

BeautyRelax PlasmaForce je zajímavý kosmetický přístroj, který spojuje plazmovou technologii s ozonem pro efektivní ošetření pleti. S vysokým antibakteriálním účinkem a jednoduchým domácím použitím nabízí péči o pleť jako ze salonu, a to navíc naprosto bez bolesti. Dále by měl zlepšovat texturu pleti, redukovat pigmentové skvrny a podporovat její celkové zdraví.

3 392 Kč Původní cena 3 989 Kč
  • Slibné účinky – Přístroj BeautyRelax PlasmaForce využívá inovativní technologii spojení plazmového toku s ozonem, čímž poskytuje efektivní estetické ošetření pleti. Tato kombinace by měla být účinná v potlačení projevů stárnutí pleti a zesvětlení pigmentových skvrn. Díky vysokému antibakteriálnímu účinku také dokáže působit proti škodlivým bakteriím, plísním a roztočům.
  • Patentovaná technologieBeautyRelax PlasmaForce je vybaven technologií plazmových toků, která zajišťuje skoro profesionální výkon a účinnost. Keramická plocha aplikátoru generuje stejnosměrný proud s vysokofrekvenčním napětím, takže pleť ošetříte precizně a efektivně.
  • Jednoduché domácí použití – Tento kosmetický přístroj je navržen s důrazem na jednoduchost použití a vaše pohodlí. Lze jej snadno používat doma, a tedy bez potřeby návštěvy salonu. Plazmové toky se aktivují automaticky po zapnutí přístroje, bez potřeby přímého kontaktu s pletí – to vám zajistí zcela bezbolestné ošetření.
  • Prevence a zdraví pletiBeautyRelax PlasmaForce nejen bojuje s již vzniklými nedokonalostmi pleti, ale také předchází vzniku kožních defektů a předčasnému stárnutí pokožky. Pomocí plazmových toků pleť účinně čistí, zbavuje škodlivých mikroorganismů a udržuje ji tak svěží a mladistvou.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.