Menu

Vestavná trouba Candy s připojením na Wi-Fi i Bluetooth je o 10 % levnější!

Vestavná trouba Candy s připojením na Wi-Fi i Bluetooth je o 10 % levnější!

Vestavná elektrická trouba Candy FCNE825XRWF zaujme moderním designem a širokou škálou funkcí. Díky připojení na Wi-Fi a Bluetooth lze troubu ovládat pomocí aplikace hOn, nabízí energetickou třídu A+ a objem 70 litrů. Disponuje sedmi programy pečení, včetně speciálních režimů Cooklight a Pizza, dotykovým ovládáním, systémem čištění párou Aquactiva a bezpečnostními prvky, jako je dětská pojistka a jemné zavírání dvířek Soft Close. Na Mallu teď troubu Candy naleznete se slevou 10 %, a to za 5 790 Kč!

Nejlepší vestavné trouby 2024 naleznete v tomto článku.

Elektrická trouba Candy je teď se slevou více než 1 500 Kč!

Vestavná elektrická trouba Candy FCNE825XRWF disponuje moderním designem, Wi-Fi a Bluetooth ovládáním, energetickou úsporou třídy A+ a širokou škálou pečících programů, včetně režimů Cooklight a Pizza.

5 790 Kč Původní cen 7 324 Kč
  • Připojení a ovládání – Vestavná elektrická trouba Candy FCNE825XRWF je vybavena připojením na Wi-Fi a Bluetooth, což umožňuje snadné ovládání na dálku pomocí aplikace hOn na smartphonu nebo tabletu. Troubu si tak můžete snadno předehřát nebo nastavit odpočítávání a konec pečení.
  • Energetická efektivita a kapacita – Trouba spadá do energetické třídy A+, což ji činí velmi úspornou v provozu. S objemem 70 litrů poskytuje dostatek prostoru pro pečení velkých pokrmů nebo přípravu jídel pro větší rodiny.
  • Programy a pečící režimyCandy FCNE825XRWF nabízí sedm pečících programů, včetně režimů Cooklight a Pizza. Cooklight umožňuje zdravé vaření s nižším množstvím tuku, zatímco program na pizzu zajišťuje dokonalé výsledky při pečení italských specialit. Dalšími programy jsou pravý horký vzduch, gril, rozmrazování, statický režim a spodní ohřev s ventilátorem.
  • Design a ergonomieTrouba Candy řady Essenza se vyznačuje moderním a elegantním designem s důrazem na estetiku a ergonomii. Ovládací knoflíky a madlo jsou pečlivě zpracovány s kombinací nerezu a černého skla. Dotykové ovládání a otočné knoflíky umožňují intuitivní a snadné nastavení všech funkcí a režimů.
  • Bezpečnost a údržba – Bezpečnostní funkce zahrnují dětskou pojistku, která chrání před nežádoucím zapnutím spotřebiče, a systém Soft Close pro jemné a tiché zavírání dvířek, což zabraňuje jejich poškození. Systém čištění párou Aquactiva umožňuje snadné odstranění usazenin a tuku a usnadňuje tak každodenní údržbu trouby. Mezi další bezpečnostní prvky patří dvojité bezpečnostní sklo a funkce ochlazování dvířek pro minimalizaci rizika popálení.
  • Dodávané příslušenství a technické parametry – Trouba je dodávána s dvěma plechy a jedním roštem. Teleskopické výsuvy a nerezové drátěné pojezdy usnadňují manipulaci s plechy a rošty. Technické parametry zahrnují rozměry vhodné pro vestavbu do standardních kuchyňských skříněk, s výškou 63,1 cm, šířkou 59,5 cm a hloubkou 54,6 cm.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.