😂 on je fakt někdo tak naivní. Všechny levné značky se vyrábí v Číně. No a někdy se i ty profi vyrobí v Číně a pak se přeznačí
Diskuze: Ani Němci, ani Rakušani: Kdo skutečně vyrábí nářadí Parkside? Stopy vedou do Číny, kutilové často nevěří
Kdo potřebuje pořídit nářadí do domu nebo na zahradu a nechce za něj utrácet závratné částky, ten obvykle sází na privátní značku Lidlu známou pod názvem Parkside. Spousta zákazníků však nemá tušení, kdo jejich oblíbené nářadí vyrábí. Zjistili jsme všechno, co potřebujete vědět.
Hm, novinka. Ani ten Bosch se nevyrábí v Německu s díly vyrobených v EU.
Co by na tom bylo pro nás tak skvělé, kdyby se nářadí vyrábělo v Rakousku, nebo Německu? Je jasné že by to bylo drahé a není dnes vůbec jisté, že by to bylo lepší. Až Asie jestě víc zbohatne, tak přestane pracovat za nízké mzdy a pak budeme vzpomínat na dnešní doby, kdy stojí nářadí pár stovek.
Jezdíme kontajnerem a přijde mě že všechno se vyrábí v Číně Už jen čekám kdy budeme dovážet pečivo😬
No, zvykejme si, že naše evropská civilizace, věda a technika, už na vrcholu byly. Tohle skóre už nikdy nesrovnáme, i kdyby nám okamžitě přestali házet klacky pod nohy vlastní lidé, kteří to s námi v bruselských institucích myslí samozřejmě co nejlépe.
I tzv. znacky se vyrabeji v Cine, treba bity od Makity me hodne zklamaly, vydrzely tretinu toho, co od Parkside…
Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi.
Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.