Bez zastavení? Jste si jistí?
Diskuze: Češi volají po švédském „zázraku“ mezi kruháči: Slibuje o 72 % méně nehod a plynulou jízdu bez zastavení
Stojíte před vícepruhovým kruháčem, sledujete blikače, hádáte, kdo komu dá přednost a kdo se zase pokusí vyseknout přes váš pruh. Pro spoustu českých řidičů jsou velké kruhové objezdy noční můrou, kterou si chtějí mít co nejrychleji za sebou.
dvouproudý kruháč je sebevražda
Napřed se naučte jezdit po českých kruháčřch a potom můžete uvažovat o švédské variante
Co když někdo neznalý v cizím městě si špatně najede (a neříkejte, že se vám to nikdy nestalo) , to aby vyjel obkroužil půl města a vrátil se zpátky.
první co mě napadlo
No nevím nevím 🙄🙄🙄
Kravina jako zvon 🙄🙄🙄
Já tam těch křížení proudů zleva zpráva vidím víc než na kruháči, to vypadá děsně na uhlídání a orientaci.
Češi nejsou schopný projet ani základní jednoproudový kruháč bez nehod 🙂 tohle jim uplne odvaří mozek 🙈😁
Dislektik?
Vykašlete se na kruhace dejte všude světla a nechte to řídit AI … blbu vzdorný projekt
AI pic 😀
Toto není žádný ideál a zatím neznám žádného Čecha, který by po tom volal. Problém je v tom, že najizdite v neznámém místě na neznámou křižovatku a předpokládáte, že ji projedete rovně (tedy obvykle 2. odbočka). Vjedete do pravého pruhu a už si to frčíte někam úplně jinam třeba na blízkou dálnici. Tohle není dobré řešení.
Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi.
Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.