Prosím, dotaz, kde vyrábí ETA ???
A té americe se taky nedá věřit.
Diskuze: Proč je KitchenAid tak drahý? Konkurence je i 3x levnější, ve srovnání obstojí
Kdo někdy procházel nabídku kuchyňských robotů, určitě si všiml, že KitchenAid patří cenově úplně jinam než většina konkurence. Zatímco solidní robot od Bosche nebo ETA pořídíte za pár tisíc, za KitchenAid zaplatíte klidně trojnásobek. Je ta vysoká cena oprávněná, nebo platíte hlavně za jméno?
proč, než něco vypustíte, se neporadite s nikym, kdo tomu opravdu rozumí..
u nás v servise máme vaše recenze jako vtipy k obědu..
A muzete se prosim poradit o vase zkusenosti?
nechápu, proč se srovnává KitchenAid s robotem bosch za 3000, bosch má i dražší a „lepší“ roboty
Jasně, se šášulama ze servisů mám vlastní zkušenosti 😀
S tim Boschem tedy nevim. Mam zkusenost z rodiny, kde robot od Bosche potreboval asi 2x nebo 3x opravu nebo vymenu elektroniky. Ovsem treba s naradim od Bosche (s modrou „profi“ radou) mam dobre zkusenosti.
Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi.
Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.