To je reklama ne recenze
Diskuze: Test solárního panelu z Action za 499 Kč: Mobil nabije i pod mrakem, Češi o něm mluví už týdny
Hledáte spolehlivý způsob, jak udržet svá zařízení při životě i daleko od civilizace? Pokud vás v minulosti zklamaly levné a slabé solární nabíječky, máme pro vás dobrou zprávu.
Nabíječka vyzkoušená, nabízela průměrnou rychlosti 12W
Z USB C nebo z USB A ?
oboje
Hmotnost? A co odolnost? Nehrozí prasknutí 35cm širokých panelů? Když jsem v outdooru, mám nejspíš batoh a odolnost na prasknutí při ohnutí je klíčová. Takové informace bych čekal od recenze u tohoto typu výbavy, a ne povšechné tvrzení „potěší vás rychlost, kterou naskakují dílky na mobilu“.
A nějaký konkrétní test by se nenašel, než propagace něčeho, co si málokdo koupí, když neví, jak to ve skutečnosti funguje?
Neuvádí přesné specifikace USB portů
TEST ?? Opravdu ?? Tak proč neuvidíte kolik týdnů neprřetržitě jste ho používali v místech bez jiného zdroje elektřiny a co přesně jste s ním nabíjeli a kolikrát, jaká je citlivost panelů ? Fungují jen na přímém slunci od 11-13 hod. a nebo i když se lehce zatáhne, co dopoledne ? Jaká je jejich odolnost na tlak a ohýbání, což je u venkovního zařízení více než důležitá informace. A co liják, vlhko, rosa ? A v neposlední řadě, co opravitelnost v terénu ?
To je test, ne v kanceláři na stole vedle notebooku, litrovou kolou a krabici od jídla z donáškové služby ..
Reklamní pohádka mám panel několika násobně větší dražší pod mrakem nebabije nic
tak něco delas blbe ja mam tento co testovali a funguje mi jak rikaji, neni to zadna slava ale nabiji to solidne
Je to nesmysl. kolega si to koupil a za plného slunečního svitu to sotva dá 6W takže tím rozhodně dnešní telefony s větší baterii nenabijete a taháte sebou krabici o velikosti malého notebooku. Cena opět odpovídá kvalitě.
Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi.
Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.