Menu

Philips BRE740/10 – Recenze, testy a srovnání

84,0 % Celkové hodnocení

Nejlepší cena/výkon v kategorii Klasické epilátory

Klady

  • Bohaté příslušenství
  • Použitelný ve sprše
  • Keramické pinzety

Zápory

  • Hlučnější
  • Trochu bolestivější
  • Někdy nevytrhne kořínky
3 000 Kč Orientační cena

Základní charakteristiky

Philips BRE740/10 ocení uživatelé, kteří chtějí klasický epilátor poskytující co nejvíc možností péče o tělo a zároveň ve střední cenové kategorii. Kromě epilace a depilace totiž díky různým nástavcům umožňuje peeling těla nebo ošetření kůže na chodidlech, což patří k nadstandardnímu vybavení epilátorů. Jeho 32 pinzet je slabší průměr, vzhledem k vysoké rychlosti epilace přes 70 tisíc otáček je ale dostatečně výkonný.

Parametr Tento produkt
Depilace

Ano

Voděodolnost

Ano

Počet rychlostí

2

Počet pinzet

32

Osvětlení

Ano

Systém napájení

Akumulátorové

Bezdrátové použití

Ano

Výměnné nástavce

Ano

Bikini hlava

Ano

Masážní systém

Ne

Čisticí kartáček na pleť

Ano

Vybavení a funkce

Kromě 9 nástavců má epilátor Philips BRE740/10 propracované i provedení v podobě široké hlavice urychlující epilaci. Je vybavená keramickými disky, které jsou díky hypoalergenním vlastnostem vhodné i pro citlivou pokožku. Kulaté disky zároveň dobře přiléhají k pokožce a spolu se systémem nadzvedávání chloupků zachytí i kratší délky. Nemusíte proto čekat, než chloupky pro epilaci dorostou. Epilátor ale nemá ohebnou hlavu, která usnadňuje manipulaci.

Na jedno nabití vydrží 40 minut, čímž se řadí k průměru. Díky akumulátoru a vodotěsnosti můžete epilátor používat rovnou při sprchování, což je pro pokožku šetrnější a trochu to snižuje bolest. Epilátor ale nemusí vyhovovat citlivým jedincům, protože nemá chlazení ani masážní nástavec, které pomáhají zmírnit bolest při epilaci. Samotné používání usnadňuje ergonomická rukojeť a světlo, epilaci tak zvládnete i večer u televize.

Hodnocení uživatelů

Epilátor Philips BRE740/10 získává od uživatelů velmi pozitivní hodnocení ve většině parametrech. Spokojení jsou i s dobrým poměrem ceny a kvality, pohodlnosti používání i výsledky epilace. Mezi nejčastějšími negativy zaznívá vyšší hlučnost přístroje, což vzhledem k maximální době použití v řádu desítek minut není tak zásadní. Někteří ale hodnotí epilaci jako bolestivější a v některých případech se stává, že epilátor chloupek odtrhne bez kořínku.

Hlavní klady a zápory

K největším výhodám epilátoru Philips BRE740/10 patří široké příslušenství spolu s poměrně efektivní epilací za přijatelnou cenu ze střední cenové hladiny. Lidé s citlivou pokožkou navíc ocení keramický materiál kotoučů i pinzet, který je hypoalergenní. Mezi největší negativa se řadí vyšší hlučnost epilátoru a to, že někdy odtrhne chloupky bez kořínků. Také nemá ohebnou hlavu, takže manipulace nepatří k nejpohodlnějším.

 

Porovnání s alternativami

Pokud dáváte přednost co nejsnadnější a nejpohodlnější manipulaci a nevadí vám si připlatit, zvažte pořízení epilátoru Braun Silk-épil 9 Flex 9002 s ohebnou hlavou a masážním systémem. Je-li pro vás nejdůležitější nízká cena, poohlédněte se po epilátoru Wellife 3v1 C96, který zajišťuje dobré výsledky při menším pohodlí. Zaujmout by vás mohl i podobný epilátor Philips BRE710/00, který za nižší cenu nabízí méně příslušenství.

Závěrečné shrnutí

Skvělou kombinaci bohatého vybavení za dobrou cenu nabízí epilátor Philips BRE740/10. Kromě epilace a depilace zajistí i peeling těla nebo ošetření kůže na chodidlech. Protože spadá do střední cenové kategorie, nemůžete počítat se všemi nadstandardními funkcemi, jako je masážní systém, výkyvná hlava nebo nižší hlučnost. Pokud jsou pro vás tyto funkce důležité, najdete je u epilátoru Braun Silk-épil 9 Flex 9002.

3 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Philips BRE740/10 | Hodnocení: 84,0 %

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Recenze Philips BRE740/10

Philips BRE740/10

3 000 Kč Orientační cena