Menu

Recenze a srovnání Belatrix Vista 2

Doporučujeme Při nákupu v kategorii infrasaun pro 2 osoby

Datum doporučení: Listopad 2018

92,6 % Celkové hodnocení
  • Full spektrální zářiče
  • Světelná terapie
  • Zaměnitelné otvírání dveří
  • Menší rozměry
30 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Parní sauna Belatrix Vista 2 je určena pro dvě osoby. Disponuje kombinací karbonových a full spektrálních zářičů. Ty vydávají dlouho-, středně-, i krátkovlnné záření. Právě poslední jmenované proniká nejhlouběji do podkoží a má tak nejlepší účinky na lidské zdraví. Kromě topidel umístěných na stranách kabiny je tato sauna vybavena také čelními zářiči a jedním podlahovým topidlem. Díky tomu můžete mít jistotu, že budete cítit teplo ze všech stran a dojde k všestrannému prohřátí vašeho těla. Samotná kabina je vyrobena z kanadského jedlovce hemlocku, který nevydává žádnou vůni.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce Belatrix
Počet osob 2
Typ topidel Karbonová + fullspektrální
Celkový počet topidel 9
Počet fullspektrálních topidel 3
Podlahové topidlo Ano
Příkon (W) 2 400
Umístění ovládacího panelu Vnitřní
Materiál kabiny Hemlock

Funkce a vybavení

Doménou této sauny je také vybavení. To zahrnuje ionizátor, světelnou terapii, čtecí lampu a audio systém. Díky ionizátoru bude vzduch v sauně připomínat čerstvý horský vzduch. Ionizátor totiž vzduch čistí  podobným způsobem, jako k tomu dochází v přírodě. Světelná terapie díky barevným diodám dokáže povzbudit vaši mysl či navodit pocit uvolnění. Díky čtecí lampě budete moci relaxovat při čtení, pokud však dáváte přednost hudbě či mluvenému slovu, využijete zabudované audio. To zvládne přehrát mp3 soubory a také naladit rádio. Opěrku zad tato sauna narozdíl od většiny modelů má. v průběhu procedury se tak můžete pohodlně uvelebit. Interiér sauny můžete doplnit o speciální poličky na časopisy, držáky nápojů a podobně. Cirkulaci čerstvého vzduchu zajišťuje střešní ventilaci, kterou lze regulovat.

Parametr Tento produkt
Ionizátor Ano
Světelná terapie Ano
Opěrka zad Ano
Vnitřní osvětlení Ano
Audio systém FM, MP3, USB
Střešní ventilace Ano

Rozměry a montáž

Rozměry této sauny nejsou nijak velké. Vejde se i do menších prostor, na šířku zabere 120 centimetrů, do hloubky má podobně, 115 centimetrů. Výška 190 centimetrů by mohla být nedostatečná zejména pro vysoké osoby, které by mohly mít problém se v kabině postavit, aniž by se musely hrbit. Možnost zaměnit otvírání dveří umožňuje přizpůsobit kabinu vašim prostorovým potřebám. Hmotnost je na takto velkou sunu poměrně nízká, činí 125 kilogramů.

Parametr Tento produkt
Zaměnitelné otvírání dveří Ano
Šířka (cm) 120
Hloubka (cm) 115
Výška (cm) 190
Hmotnost (kg) 125

Závěr

Velkou výhodou dvoumístné infrasauny Belatrix Vista 2 je přítomnost full spektrálních zářičů. Ty mají lepší účinky než ostatní používaná topidla. Další předností je bohatá výbava, která zahrnuje ionizátor, světelnou terapii, audio  a čtecí lampu.  Pokud vám tato sauna vyhovuje, ale nemáte doma tolik místa, doporučujeme jednomístnou variantu této kabiny Belatrix Vista 1.

30 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Belatrix Vista 2 | Hodnocení: 92,6 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Belatrix Vista 2

Belatrix Vista 2

30 000 Kč Orientační cena